Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

mira 19:34, 11 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Bogdzia napisał(a)


Piękności.Z powojnikiem prześlicznie.


Klasyka połączenia, róża i powojnik,
teraz monde róże i trawy - też mi się tak podoba choć niektóre róże u mnie teraz brzydkie a trawy wszystkie teraz piękne

mam jeszcze dugi zestaw roża Aphrodite i powojnik Zojin - ale efekt za rok

na razie śliczny kwiatek/przekwiatek mi zostawił powojnik


z tą kępą to chyba nie bardzo połączenie róż, to rozplenica Moudry - chciałabym ją rozmnożyc



____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 19:38, 11 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
AgnieszkaW napisał(a)
Miro, o rowie wszystko poczytałam, mam nadzieję, że dzięki twojej pomocy za rok znów będzie pięknie Róże pięknie u Ciebie wyglądają, ale to chyba fotki z lata? Czytam, że zdrówko wraca powoli do normy? Bardzo się cieszę, odpoczywaj przez zimę kochana, by wiosną znów ruszyć do ogrodu - tym razem w pełni sił, czego Ci życzę


Agnieszko dziękuję, do ogrodu trzeba konia zdrowia, a tu różnie się dzieje i muszę zaakceptowac stan jaki jest - dziś patrzylam na ogrod już nie przez pryzmat co trzeba zrobić tylko jaki jest
policzyłam w tym roku przywleklam 50-6o !!!! gatunków/rodzajów a doniczek więcej więc będę gapić jak kwitnie

testuję nowość w ogrodzie



____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 20:08, 11 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Agcia napisał(a)
Ja Twoją pracownię podziwiałam jak tylko trafiłam na ogrodowisko.
Piękna abisynka
Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny u mnie !


Moja pracownia wymaga gruntownych porządków - całe lato się rzucało gdzie popadnie, na ściance lekko były już działania ale to mało - z radością pójdę jak tylko to będzie możliwe i za Twoim przykładem podziałam - nawet na drzwi ogrodnika zrobię wianek! już wiem jaki zwyczajny z gałązek i sznurka - takie mam marzenie na razie zrobić wianek hmmm

a to ścianka bałaganka lubię takie graciarnie i pod sznurek porządek też czyli skrajności hehe





____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 20:13, 11 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
baraga1904 napisał(a)
...na Pilgrima miałam kiedyś ochotę tylko ze on duży rośnie, ale kwiat ma cudny


No ja czekam, że duży urośnie ma inną wadę - cienkie gałązki które się nawet łamią pod ciężarem kwiatów a po deszczu szczególnie jak kwiaty namokną, wiązałam bo to konieczność

już wiem, że róże można ocenić dopiero po kilku latach - i to wcale nie po 3 czasem więcej - te róże które mam dlugo i patrzyłam na nie smętnym okiem w tym roku oceniłam dobrze - ale to już była sprawa cięcia i zimy i czasu.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 20:18, 11 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Marzena2007 napisał(a)
Poczytałam o problemach z kolanem... Na pocieszenie trzmielina i buki zachwycają kolorami


Nooo i końca nie widać - ogród to terapia ale potrafi też wpędzić w tarapaty więc raz go kocham a raz nienawidzę ... chociaż nienawidzę? nie chyba nie przecież to tylko natura za ogrodzeniem

Buki bardzo szybko zmieniały kolor - teraz już zasycha a swój piękny miodowy kolor zamienił na brąz





pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
AgataBC 20:19, 11 lis 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
mira napisał(a)


Moja pracownia wymaga gruntownych porządków - całe lato się rzucało gdzie popadnie, na ściance lekko były już działania ale to mało - z radością pójdę jak tylko to będzie możliwe i za Twoim przykładem podziałam - nawet na drzwi ogrodnika zrobię wianek! już wiem jaki zwyczajny z gałązek i sznurka - takie mam marzenie na razie zrobić wianek hmmm

a to ścianka bałaganka lubię takie graciarnie i pod sznurek porządek też czyli skrajności hehe







fajnie to wygląda konewka i doniczki, wszelakie przybory
praktyczny kącik gruntowne porządki? gdzie tam masz bałagan?
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
mira 20:21, 11 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
hanka_andrus napisał(a)
Miruś, Dziękuję za życzenia na mojej stronie, ściskam serdecznie.






Haniu jesteś niesamowita, dzięki za radosną fotkę
Wiem że już swoje podwoje zamknęłaś więc dla Ciebie moja niespodzianka z wczoraj - nie myślałam że róże będą rozkwitać z pączków październikowych



____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
AgataBC 20:22, 11 lis 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
A na wianek taki jak piszesz najlepsze są witki brzozowe, pokaż jak zrobisz. Napewno pięknie wyjdzie -taki naturalny
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
mira 20:22, 11 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Agcia napisał(a)


fajnie to wygląda konewka i doniczki, wszelakie przybory
praktyczny kącik gruntowne porządki? gdzie tam masz bałagan?


To ścianka na domku ogrodnika czyli moja pracownia - ogarnięta z grubsza ale to co w domku wymaga gruntownych działań
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gardenarium 20:24, 11 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mira, ukryj doniczki plastikowe, resztę wyeksponuj, odwiedź jakieś pchle targi, dokup doniczek, sitek, konewek, będzie jak w Anglii
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies