Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

AgataBC 20:26, 11 lis 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
mira napisał(a)


To ścianka na domku ogrodnika czyli moja pracownia - ogarnięta z grubsza ale to co w domku wymaga gruntownych działań


aa no chyba że w środku powodzenia więc
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
mira 20:29, 11 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Sebek napisał(a)


Taki piękny masz i deprecha Cię zbiera? Eeeee - głowa do góry - kolano wróci do dawnej formy, a wiosną zakwitną setki cebulowych i od razu siły witalne wrócą Na szczęście masz letnie zdjęcia - jak na nie popatrzysz zły humor od razu powinien minąć I tego życzę


Sebek jak miło, że tu wpadłeś z miłym pocieszeniem - to tak jest jak coś nie idzie
u mnie setki cebul nie zakwitną bo tyle nie posadziłam - no 150 krokusów więc jakaś setka będzie - jestem zła na tulipany i wogóle to sadzenie cebul - a tak dawniej uwielbiałam - nigdy jesienią nie sprzątałam ogrodu tylko sadziłam i sadziłam
ale teraz zmiana
wystarczy 8 nowych tulipanów i czekanie jak nic na cud narodzin

a tak było już 10!!!! marca
a jak będzie ?









____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 20:34, 11 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Milka napisał(a)
Śliczne fotki wstawiłaś, z letnimi kolorami
rzeczywiście narozrabiali, a tak wspaniale było, nie wpadaj w depresję, wymyślisz coś na nowo, bo masz pięknie i w świątyni coś wydumasz


Irenko dzięki, no w świątyni przychodzą różne myśli, a wogóle od myślenia głowa boli



____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 20:40, 11 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
EPODLAS napisał(a)
Oskrzydlona mnie zachwyciła, to chyba najpiękniej przebarwiający się krzew na jesień Piękna ostatnia fotka różyczki. Jaka delikatna i pastelowa. Cudo.


Bożenko trzmielina w tym roku wyjatkowo pięknie się przebarwiła ale czy najpiękniejsza ? tyle jest przebarwień a w zasadzie już było że mi trudno by było wybrać - o róży nie wiem której myślalaś - teraz oglądam katalogi róż i już sama nie wiem która ładna

zczerwieniała pęcherznica diabolo

____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 20:43, 11 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Agcia napisał(a)
A na wianek taki jak piszesz najlepsze są witki brzozowe, pokaż jak zrobisz. Napewno pięknie wyjdzie -taki naturalny


a myślałam o witach brzozowych i mam żółty dereń - znaczy gałązki i do tego sznurek i trochę bluszczowych gałązek i jakieś szyszki i mam fajną w kratkę wstążkę -
jak uda się zrobić to pokażę - dzięki
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
ewsyg 20:50, 11 lis 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Też chciałabym mieć sąsiadów z takim powojnikiem



____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
mira 20:51, 11 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gardenarium napisał(a)
Mira, ukryj doniczki plastikowe, resztę wyeksponuj, odwiedź jakieś pchle targi, dokup doniczek, sitek, konewek, będzie jak w Anglii


Danusia!!! ale mi niespodziankę sprawiłaś - tak już jakiś czas się rozprawiam z doniczkami plastikowymi i dokupuję ceramiczne, konewki też powoli gromadzę

w czasie sezonu mam tu zgromadzone różne sadzonki - czyli co zostało z przesadzania
albo co czeka na swój czas - jak ktoś przyjdzie do mnie zawsze na tej ściance coś znajdzie dla siebie stąd też sporo tu plastiku ale się z tym rozprawię bo areał wkoło się powiększy

a dla Ciebie specjalnie moje stare doniczki i nowe nasadzenia




____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Ewkakonewka 20:51, 11 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Wianek koniecznie pokaż bo już z opowieści pięknie się zapowiada
Do pracowni znowu sobie westchnęłam Moja powstanie w przyszłym roku lalala
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
mira 20:55, 11 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
ewsyg napisał(a)
Też chciałabym mieć sąsiadów z takim powojnikiem




Ewa żeby nie było powojnik jest mój róża ma takiego sąsiada, chociaż ten powojnik rośnie jak wariat i nie zdziwię się jak zajdzie do sąsiada
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Madzenka 20:57, 11 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mira oby do wiosny.. Krokusy wyleza, kolano dojdzie do siebie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies