Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

mira 23:51, 15 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
i jeszcze trochę czerwieni

fuj wstrętne plastiki co zrobić nie mam takich prawdziwych


a teraz prawdziwe








____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 23:57, 15 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
a teraz moje kłopoty - kto wie co z tym robić i wogóle

brzoza





nie wiem jaka to przyczyna, pewnie jakiś grzyb ale nigdy czegoś takiego nie widziałam i nie wiem co robić

a teraz hortensje moje oczka w głowie co to mają być mega mega piękne

ich liście się nie przebarwiają tylko złapały jakiegoś chyba grzyba - co się robi to hortensja ogrodowa, chyba już trzeba okryć ale co z tymi liścmi







co tu robić z tym ?







____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gardenarium 00:16, 16 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wklej w wątku rozpoznawanie chorób, Mazan na pewno coś poradzi.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mira 00:23, 16 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gardenarium napisał(a)
Wklej w wątku rozpoznawanie chorób, Mazan na pewno coś poradzi.


tak myślałam więc tak zrobię, wystraszyłam się jak zobaczyłam prognozę już z zimą a u mnie nic nie okryte, powiązane i obsypane a tu za tydzień może być zima - na razie lekka więc może strachy na lachy
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Milka 07:20, 16 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Moje hortensje , część lisci, też tak ma, chyba na wiosnę śladu nie będzie, odrosną nowe, pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kasiek 15:43, 16 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
mira napisał(a)
Dzisiaj był piękny dzień ogrodowej aury, szukałam co kwitnie i co ciekawie wygląda i tyle







Wspaniały! to buk?
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Kasial 14:03, 17 lis 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
mira napisał(a)
zmieniłam w donicy kompozycje i ta żuraweczka została tu królową



a moje funkie pogłupiały jedna dawno kwitla a druga zaczyna
Praying Hand - liście ma wąskie i raczej jest lepsza do donic niż do gruntu bo trzeba patrzeć na nie nie aż tak do ziemi






Masz przepiękne kompozycje doniczkowe! Nacieszam oczyska
Dużo masz donic. U mnie póki co tylko tulipany posadzone, będą w doniczkach. Później oczywiście będzie zmiana wystroju.

mira napisał(a)
pozdrawiam wszystkich zaglądających i życzę pracowitych cebulowych chwil w ogrodzie


Boskie kolory, uwielbiam
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
mira 21:16, 17 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Milka napisał(a)
Moje hortensje , część lisci, też tak ma, chyba na wiosnę śladu nie będzie, odrosną nowe, pozdrawiam


Dzięki za info, oby, ale nie wiem czy nie trzeba ich oberwać bo chore i kiedy okryć bo zima idzie ale ma być potem ciepło, róże też nie osypane - czas czy nie - nie wiem
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 21:20, 17 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
kasiek napisał(a)


Wspaniały! to buk?


Tak Kasiu buk - ale nie pytaj jaki - chyba kupiłam jako buk tak bylo napisane - to jeszcze z czasów kupuję dużo i tanio i sadzę jak mi się chce
na szczęście już robię inaczej - straciłam w ten sposób wiele roślin i kasy - za to pozyskałam tzw. doświadczenie hehe cenne doswidczenie

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 21:25, 17 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Kasial napisał(a)


Masz przepiękne kompozycje doniczkowe! Nacieszam oczyska
Dużo masz donic. U mnie póki co tylko tulipany posadzone, będą w doniczkach. Później oczywiście będzie zmiana wystroju.


Boskie kolory, uwielbiam


Kasial dziękuję, donice to moja słabość i co ? oczywiście posadzone mam tulipany - posadzilam w koszyczkach - na tyłach rabat zakopane - jak zaczną wiosną rosnąć to koszyczki powkładam do donic i dosadzę stokrotki albo bratki i będzie supcio
już to wytestowałam i dobrze wyszło - potem koszyczek w tulipanami wyciągam i zmieniam
koszyczki zakopuję bo w donicach mogą nie przetrwać w ciężkie mrozy - a nie wiadomo jak ma być

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies