Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedwiośnie ogrodu..:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedwiośnie ogrodu..:)

atena35 20:37, 30 wrz 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Witaj Marto,
ja w sprawie thujek.

Ja robię oprysk Topsinem i będę podlewała bioseptem activ - tak doradziły Madżenka i Anita z Zielono mi.
Syla kazała jeszcze oglądać czy nie ma mszyc, u mnie nie ma.
Teraz mogę już tylko czekać
____________________
Ogród Tosi
atena35 20:41, 30 wrz 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
martika napisał(a)
Moja rabata z boku domu zaraz za przedogródkiem prawie skonczona....została jeszcze trawnik do posiania:


Za Bukiem widzimy padniętego Serba, którego muszę wymienić.....ponoć Ochojnik.
żywopłocik za Bukiem z trzmieliny na wiosnę równo przytnę.


Cudnie tworzysz swój ogród.
Wpadłam tylko "interwencyjnie" o thujkach powiedzieć a tu takie fajności
____________________
Ogród Tosi
martika 20:47, 30 wrz 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
DZieki Tosiu, moze ja tez powinnam cos zapodac swoim, Topsinem jakis czas temu pryskałam i chyba nic nie dało, to moze tez ten biosept kupie.
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
atena35 20:52, 30 wrz 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Ja teraz będę topsinowała za 7 dni.
Biosept nabyłam w internetowym i czekam, dzisiaj kurier do mnie nie dotarł ;( Trochę kosztuje ale można wzmacniać nim wszystkie rośliny (tak profilaktycznie)
____________________
Ogród Tosi
Borbetka 07:58, 01 paź 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Walczycie dziewczyny. Jestem z Wami .
____________________
borówcowy wizytowka
Mathildis 11:57, 01 paź 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
martika napisał(a)
Wiaj i dzięki, pierwsze próby założenia ogrodu fatalne...ale bukszpany na Ogrodowisko mnie zaprowadziły i teraz zaczyna to jakos wyglądać....ostrokrzewy lubię, w zeszłym roku kupiłam dwa pienne i w tym roku znalazły miejsce nprzy wejsciu.....zobczymy jak tą zime przezimują.


To ja na razie nie kupuję, a wiosną zapytam jak przezimowały
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
martika 15:38, 03 paź 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
TAk Borbetko walczymy, ja bede swoje czysciła z tych rudych igieł, ale dzis tak zimno poczekam ma sie ponoc ocieplic.
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
polinka 20:36, 03 paź 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Czytałam ostatnio u Ciebie o smaragdach i dzisiaj z ciekawości zajrzałam do nich. Niestety i moje są do czyszczenia Mam nadzieję, że obejdzie się bez chemii. Czytałam u kogoś, że smaragdy co jakiś czas muszą się tak jakby przewietrzyć, po prostu do środka nie dochodzi słońce i coś tam jeszcze i dlatego troszkę podsychają. Oczywiście jeśli przyczyną nie jest jakaś choroba lub pasożyt.
Pozdrawiam Martuś
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
martika 19:19, 04 paź 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
O dzieki Polinko za słowa otuchy, u mnie te smaragdy to naprawde wyamagają czyszczenia. Dzisiaj było zimno, wczoraj tez i nic nie zrobiłam, ale jak tylko sie ociepli to na pewno, bonie moge na nie patrzec. .....ale skonczyłam przedogródek, fotki moze jutro zrobie.
Posialismy niedawno trawke w dwóch miejscach, a tu zimnica sie zrobiła, martwie sie, ze juz nie wzejdzie.
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
07:18, 05 paź 2013
Witaj, zakochałam się w Twojej rabacie tej z boku domu. Powiedz mi błagam jakie thuje tam masz no i co to za roślinki. No i maty, też jestem ciekawa co to za maty bo też mam na takie ochotę. Aktualnie jestem na etapie sadzenia thuj i na wiosnę chcę zaprojektować sobie rabatę a ta Twoja cudna jest

Przeglądam sobie Twój wątek i stwierdzam że to moje klimaty są!! No cudnie dlatego będę Cię prosiła o pomoc jeśli mogę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies