Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedwiośnie ogrodu..:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedwiośnie ogrodu..:)

polinka 22:50, 21 sie 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Martika zmieniłaś awatarka i nie rozpoznałam Cię Kilka dni temu zastanawiam się co tam u Ciebie? A tu proszę takie zmiany Uwielbiam proste linie w ogrodzie i jestem zachwycona Twoją nową rabatą Poczekaj może do następnego roku jak się wszystko rozrośnie i wtedy zobaczysz co ci nie pasuje i co warto zmieniać. Róża ładnie rozjaśni ogrodzenie a bluszcz będzie dawał ładne tło. Jestem pewna, że w następnym roku spojrzysz na tą część ogrodu innym okiem
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Madzenka 06:08, 22 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
martika napisał(a)
Dzisiaj sadzenia cd i to efekty, jeszce zostały zurawki za stozkiem i obok kulek
[
Ten płotek wszystko tu psuje, ale tylko tymczasowo, na wiosne jak juz bedzie trawa to go zlikwidujemy( to tak, aby nasz pies zbytnio sie nie interesował
No i te trawy mne kuszą tutaj i namawiają na nie najwyzej cos wysadze


Martek mam złą informacje........
Żurawki do przesadzenia.... W przyszlym roku nie będzie ich widać... Lawenda ci się rozrośnie i całkowicie zasłoni zurawki.własnie w ich miejsce możesz posadzić miskanty ale nie ML bo będzie za jasno z lawendą lecz gracillimusa
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
martika 08:03, 22 sie 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Super, ale czy Grcillimus nie bedzie za wielki?
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
martika 12:24, 22 sie 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Wydaje mi sie, że Miskant ML jest mniejszy ogólnie i moze przesadze jeden rzad lawendy w inne miejsce, na miejsce tej lawendy przesunę żurawki ciemne ( one ponoc do 50cm maja byc wys. ) i dopiero miskant ML.? Gdzybym posadziła ML miezy wisnią a różą, (róża bedzie różwa intensywnie)...czyli 3 miskanty? czy wiecej?
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
polinka 13:55, 22 sie 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Dobrze, że Madżenka ma taki sokoli wzrok Ustrzegłaś się niepotrzebnego przesadzania w następnym roku Miskant ML wg mnie będzie tam za jasny, masz jasne kamyczki. A gracilimus będzie dobrym wyborem. Zobacz u mnie jak to wygląda. Mam ciemną żurawkę, lawendę i gracilimusy za tym wszystkim.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
martika 14:05, 22 sie 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Dzieki za wizualizację, wygląda super, tylko sie zastanawiam czy u mnie nie jest on za wysoki ?czy nie bedzie przeszkadzał wisniom Umbra?
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
polinka 14:24, 22 sie 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2253-ogrod-do-kwadratu?page=232

Ogród Agnieszki

Moim zdaniem nie będą przeszkadzać, a nadadzą tej rabacie lekkości i zwiewności Aga też ma u siebie miskanty z różami połączone i zobacz jak to ślicznie wygląda
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
martika 15:02, 22 sie 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Zobaczyłam i faktycznie super....jeju i co teraz mam zrobic, nie wiem czy nie zdominuje tej mojej rabaty ten Gracillimus? jak korony dzrew sie rozrosną...to czy wtedy nie bedzie za ciemno?.....troche marudze
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
nieszka 20:55, 22 sie 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
martika napisał(a)
Super, ale czy Grcillimus nie bedzie za wielki?


Wydaje mi się że lepszy niż ML. ML zleje się z kolorem lawendy...
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
polinka 22:13, 22 sie 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Martika masz jasne róże, jasny kamyczek,jasne carexy jak dobrze widzę Myślę, że nie ma co się obawiać tych gracilimusków
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies