Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenia i plany vs. rzeczywistość

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia i plany vs. rzeczywistość

butterfly 22:36, 31 lip 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Magnolio, przybijam piatke za stipe widziałam twoją obłedna
molinia dauerstrahl, ona nalezy do tych wyższych, nie?
Hacone mogę podzielić? troche ich potrzebuje... jakieś 50 szt...

Martuś, kochana, a wiesz że pomyslałam nawet o telefonie do ciebie
Juz mi lepiej dzis. To nie jest tak, że ja trace prace, ale splot róznych okoliczności i sprawy, które już sie ciągn od miesiecy przelały szalę... dlatego chce zmienic...

Dzielić trawy na pewno bedę - część pójdzie na nowe rabaty
O rany, nie wiedziałam ze doczekam tego momentu, ze będe mieć takie bujnosci, że będę musiała dzielić
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
agniecha973 22:39, 31 lip 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ojej, jaki busz. Piękny zdrowy wypasiony ogród pokazałaś.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
magnolia 22:41, 31 lip 2014


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
nie znam tej odmiany, ale teoretycznie powinna mieć do metra wys.
Z podziałem hakone- teraz upał, niezbyt dobrze, a jesienią znowu tez źle bo potem źle zimują po podziałach. Ja bym czekała do wiosny jednak.
____________________
magnolia 22:43, 31 lip 2014


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
trzymam kciuki za nową pracę. Może będzie Ci lepiej w nowym miejscu. Czasem trzeba zamknąć oczy i zaryzykować
____________________
butterfly 22:43, 31 lip 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Jula, ja uważam że L to miasto korupcji...ot, taka brzydka prawda...
JA w przciwienstwie do ciebie po urlopie... i jeszcze nigdy nie była taka mudżina

Ola, dzieki za propozycje werbeny. może sie skuszę, ale jesienia, po upałach, ok? A ty skąd masz? siałaś czy dostaąłs sadzonki?
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Magda_ 22:44, 31 lip 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Dawno do Ciebie nie zaglądałam i właśnie się zdziwiłam jak wszystko szybko urosło i nabrało kształtu jest pięknie
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
butterfly 22:51, 31 lip 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Aga, busz tylko gdzieniegdzie dzis wycianał przekwitniete kwiaty jarzmianki i w ty buszu dojrzaąłm pokrzywę - miała 1,5 m wysokosci ! wstyd !
nie wiem czy osoby tu zaglądajace orientują sie troch w topografii mojej działki... ale czy zdajecie sobie sprawe ze pokazuje tylko jedna stronę?
Już wiem że drugiej w tym roku nie rusze, tam gdzie mam róże... a takie były plany, żeby chociaz darń zedrzeć...
chociaż, jak jesień będzie dłuuga, kto wie?

Magnolio, podejrzewałam że bedziesz za dzieleniem wiosennym... to logiczne... miskanty tez musze przesadzic i to wiem że lepiej wiosną
ale seslerie moge jesienia? a turzyce Evergold? te muszę przesadziś ale mozliwe że będę dzielić też
Dzięki za słowa otuchy w sprawie pracy - chciałabym coś lepszego znaleźć, i tu nie chodzi o zarobki, bo to sprawa drugorzędna...
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Zielona 22:53, 31 lip 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Pamiętam, że jakiś czas temu mówiłaś, że masz dość klimatu w pracy... Być może taka zmiana - choć wymuszona - będzie lepszym rozwiązaniem, niż tkwienie w toksycznym miejscu...
Juzia 22:59, 31 lip 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Ale czad!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
magnolia 23:05, 31 lip 2014


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
seslerie podziel, ale jak najwcześniej- we wrześniu
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies