Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Gardenarium 22:09, 17 wrz 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek, gdzie masz te dalie w wodzie? Szukam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Nula 22:18, 17 wrz 2014

Dołączył: 31 sie 2013
Posty: 204
Szefowo na str1438
____________________
Sebek 22:21, 17 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
07_Rene napisał(a)
Witam sąsiada zza mniedzy Bywam od Ciebie od czasu do czasu. Super masz ogród, zarośnięty tak jak lubię, ale to pewnie wiesz Jestem pod wrażeniem mycia okien, prasowania firan i uroczych kompozycji wodnych z dalii - Twoich ulubionych. Hortensje przy wejściu do domu o niebo lepsze od wcześniejszych gazonów
A studiami się nie martw. Dasz radę i będzie super


Przy sprzątaniu odpoczywam - choć potem jak wiszę na karniszach to ręce mi odpadają

A gazony - brrrr, żebyś Ty wiedziała (a może wiesz?) ile ja postów w ich obronie napisałem...

Dziękuję za słowa otuchy, przydadzą się każde
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Nula 22:22, 17 wrz 2014

Dołączył: 31 sie 2013
Posty: 204
Sebek Ty mi zawsze pomagasz to ja już za Ciebie odpowiedziałam
____________________
Sebek 22:25, 17 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
Sebek, gdzie masz te dalie w wodzie? Szukam

Nula napisał(a)
Szefowo na str1438


Dziękuję za szybką reakcję

Zdjęcie słabo wyszło, ale efekt jest świetny - bez żwirku może byłoby bardziej powściągliwie jak lubię, ale te płatki szybko gniją i osad siada na mnie misy - już nie pierwszy raz mam je w takich warunkach
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
07_Rene 22:26, 17 wrz 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Sebek napisał(a)


Przy sprzątaniu odpoczywam - choć potem jak wiszę na karniszach to ręce mi odpadają

A gazony - brrrr, żebyś Ty wiedziała (a może wiesz?) ile ja postów w ich obronie napisałem...

Dziękuję za słowa otuchy, przydadzą się każde


Coś mi tam przemknęło, że walczyłeś o nie jak lew, ale takie życie. Ja też już tak miałam )
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Sebek 22:34, 17 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
07_Rene napisał(a)


Coś mi tam przemknęło, że walczyłeś o nie jak lew, ale takie życie. Ja też już tak miałam )


Jednak całkiem ich nie wywaliłem - teraz są wypełnione purpurowymi żurawkami i barwinkiem - zresztą kilka stron wcześniej jest zdjęcie Nie chciała tam w ogóle rosnąć trawa, bo jest tam dach, a robienie opaski mijało się z celem - no to są badylki, barwinek już ładnie się z nich przewiesza i wygląda to nawet dobrze
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
malkul 15:42, 18 wrz 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Toja cisowa kula w dobrej forime widzę ładne przyrosty jakoś szczególnie dbaasz o cisy?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Milka 16:23, 18 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Sebek napisał(a)
Hortensje Silver Dollar










Ale piękne, warte grzechu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Sebek 17:04, 18 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
malkul napisał(a)
Toja cisowa kula w dobrej forime widzę ładne przyrosty jakoś szczególnie dbaasz o cisy?

Cisy som dwa Kilka dni temu je lekko uformowałem, bo przestały być kulami... Nie dbam o nie jakoś szczególnie, czasem dostają florovit albo pinivit lub to co jest pod ręką Jednak ich nogi są całe zielone i może cierpią na brak jakiegoś składnika, może brak im potasu?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies