Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Malgosik 08:39, 07 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
no dobrze, kfiatki masz śliczne
a te biały anemony bardzo mi się podobają w towarzystwie turzycy bronzita, czy też bronze form
____________________
Ogród na glinie
nicol21 09:13, 07 paź 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10342
Sebku - ślicznie u Ciebie! Kwiatki pięknie wyglądają, trawki z wyprzedaży też. Co to za trawka... chyba że leniwam i doczytać powinnam. Przypomina mi moją carex elata aurera, która mi zbrzydła i ją wysadziłam, dam szansę na mini przechowalniku. Jak szansy nie wykorzysta to pójdzie zwiedzać gdzie indziej!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Sebek 14:51, 07 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lojalna_ napisał(a)
W roli głównej rozchodnik cudny .. Wszedzie mu dobrze i we wszystkim piekna jesien u Ciebie


Jesień przyszła szybko, przynajmniej do ogrodu, bo w Katowicach cieplutko
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 14:52, 07 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Malgosik napisał(a)


przyszłam znowu silverki zobaczyć
ale się mocno przebarwiły
a na plecach mają ML?
zdecydowałam się jednak na nie, czekam na przesyłkę, no ale będą tycie


Dokładnie, to te miskanty Hortensje rosną szybko, także się nie martw Moje tez nie były wielkie podczas sadzenia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 14:54, 07 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Malgosik napisał(a)


mi też się bardzo rozchodnik podoba
tylko denerwują mnie jego kapuściane liście zanim zakwitnie


On w takiej wersji tez mi się podoba, właściwie cały rok jest ładny i nie potrzebuje wody ani nawozu, roślina idealna dla osób nieczasowych
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 14:55, 07 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Malgosik napisał(a)
no dobrze, kfiatki masz śliczne
a te biały anemony bardzo mi się podobają w towarzystwie turzycy bronzita, czy też bronze form


Mam chyba tą pierwszą, ale ręki nie dam sobie uciąć, bo dwie mi potrzebne są Choćby do pisania na forum
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 14:58, 07 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
nicol21 napisał(a)
Sebku - ślicznie u Ciebie! Kwiatki pięknie wyglądają, trawki z wyprzedaży też. Co to za trawka... chyba że leniwam i doczytać powinnam. Przypomina mi moją carex elata aurera, która mi zbrzydła i ją wysadziłam, dam szansę na mini przechowalniku. Jak szansy nie wykorzysta to pójdzie zwiedzać gdzie indziej!


To nie Aurea... I co najgorsze nie pamiętam nazwy tej trawki... Skleroza nie boli, ale konsekwencje juz tak... Chyba Noemi ja też kupiła, musze się dopytać co to za jedna
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
wietrzyk 15:44, 07 paź 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Sebek napisał(a)





Co za widok, to moje klimaty Podsunąłeś mi pomyśł na jedno miejsce. Tylko co robić, żeby wyszło tak artystycznie? Może jak porośnie to zrobi się samo? Na razie to mam pod linijkę, a chcę tak...

Sebku, basen wspaniała sprawa, zwłaszcza po ogrodowej harówie
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Sebek 16:02, 07 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
wietrzyk napisał(a)


Co za widok, to moje klimaty Podsunąłeś mi pomyśł na jedno miejsce. Tylko co robić, żeby wyszło tak artystycznie? Może jak porośnie to zrobi się samo? Na razie to mam pod linijkę, a chcę tak...

Sebku, basen wspaniała sprawa, zwłaszcza po ogrodowej harówie


To rabata z tego roku, ale rośliny były dość duże Ale i tak wszystko z podziału lub wysiewu Ale chyba 5 raz robiłem tą bylinówkę - na wiosnę znów będzie inaczej
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
anabuko1 18:16, 07 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Sebek napisał(a)
Jednoroczne jeszcze dają radę







WAW!! Ale kolorowo masz i ładnie !!
I cudna ta hortensja .Co to za odmiana??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies