Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Urszulla 19:35, 05 lut 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21951
Sebek, z nauką idzie Tobie wspaniale: gorzej może być wiosną
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Rench 20:11, 05 lut 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Wspaniałe te hortensje masz,czym je nawozisz,że takie dorodne ?
I trzymam za tę matmę

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Borbetka 21:08, 05 lut 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Kurcze, a ja wczoraj rocznicę 3-letnią miałam i nawet nie sprawdziłam - 4 luty 2012. Ogarniałam wszystkie wątki i forumowiczów. Teraz jest to po prostu niemożliwe i czasem jestem nerwowa .
____________________
borówcowy wizytowka
Zielona 21:24, 05 lut 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Witaj, Panie Sebastianie Krótkie przerwy w obecności innych na forum przynajmniej oszczędzają Ci czytania. Trochę mnie to rozgrzesza Ale z zimowego snu się budzę, za życzenia dziękuję i szykuję przegląd ubiegłorocznych dokonań
Sebek 22:54, 05 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Juzia napisał(a)
Na Pan do tak młodego człowieka mówić?
Wiem, że czasem to fajnie... ale chyba jeszcze za wcześnie

Ja od dawna wiem, że Ty zdolniacha jesteś!
Juziam


Ja? Zdolny?? Toż to ja ciężko pracuję, by przetrwać w tej dziczy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 22:58, 05 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
barbara_krajewska napisał(a)
Jak siwe włosy będziesz miał, to dziadkiem będziesz.
A te lata, ktore teraz masz, są najwspanialsze!


Przy moim odżywaniu i nerwach związanych z sesją osiwieję chyba szybciej... Na szczęście farby do włosów nie kosztują dużo!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 23:01, 05 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Urszulla napisał(a)
Sebek, z nauką idzie Tobie wspaniale: gorzej może być wiosną


A czemuż to? Teraz i tak tylko sobotę mogę poświęcić na ogród, więc może te 5 dni na bieżącą naukę starczy? Siem okaże - na razie znajduję pomiędzy wszystkimi zajęciami złoty środek i będę się starać go dalej stosować
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 23:02, 05 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Borbetka napisał(a)
Kurcze, a ja wczoraj rocznicę 3-letnią miałam i nawet nie sprawdziłam - 4 luty 2012. Ogarniałam wszystkie wątki i forumowiczów. Teraz jest to po prostu niemożliwe i czasem jestem nerwowa .


Ojej - no to gratuluję Że już tyle z nami wytrzymujesz
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 23:08, 05 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zielona napisał(a)
Witaj, Panie Sebastianie Krótkie przerwy w obecności innych na forum przynajmniej oszczędzają Ci czytania. Trochę mnie to rozgrzesza Ale z zimowego snu się budzę, za życzenia dziękuję i szykuję przegląd ubiegłorocznych dokonań


Panie Sebastianie... i od razu przypomniały mi się zajęcia z niemieckiego Ale 4,5 mam na semestr to nawet uśmiech mi zaczął towarzyszyć
Miło mi, że dbasz o mój czas i nie pędzisz z wątkiem - choć nawet jakbyś pędziła i tak bym ogarniał

Zerkam do wątku i jeszcze przeglądu nie widzę... Za to zobaczyłem szałwię w turzycami i liczę na taki efekt u mnie w tym roku, bo lubieżnie nieskromnie zgapiłem od Ciebie to połączenie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Zielona 23:12, 05 lut 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Ech... nadrobić po dłuższej nieobecności nie jest łatwo... Skaczę tu i tam, ale wiesz, że wolę dokładnie poczytać, więc mam konflikt interesów. Lektura Waszych wątków, czy przegląd własnych fotek? Póki co wygrywa czytanie bo zimowymi fotkami Was przytłoczyłam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies