Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

baraga1904 20:10, 01 lut 2015


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...Sebek...czytam ze idziesz jak burza przez sesję gratuluję i trzymam kciuki...
...wiosny u Ciebie nie ma...to tak jak u mnie co zresztą wiesz

makkasia 11:18, 02 lut 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Miszczuniu dzięki za cudniastą zimę nieustannie trzymająca kciuki Makówka
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Sebek 13:40, 02 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za odwiedziny Wczoraj przez przypadek znalazłem zdjęcie frontu z 2012 roku - widzicie hortensje?



A to zdjęcie z zeszłego roku I tak sobie myślę, że chyba nie przesadzę stąd hortensji, chociaż...

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Urszulla 13:59, 02 lut 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
ha,ha niezła podpucha. A co zamiast horti byś wykombinował
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Sebek 14:10, 02 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Urszulla napisał(a)
ha,ha niezła podpucha. A co zamiast horti byś wykombinował


Hortensje przeniosłyby się w miejsce kul bukszpanowych, a kule w większej ilości trafiłyby w ich miejsce - zatopione byłyby w albo w turzycach Ice Dance lub Amazon Mist Do tego drobne smaczki w postaci niskich jeżówek i werbeny patagońskiej
Na pewno wyprostuję wiosną zawijaski bukszpanowe i całość obsadzę Ice Dance, żurawki idą całkowicie out... Kusi mnie by zrobić w tej części ogrodu linie proste U mnie jest ten plus, że ogród mam podzielony na "pokoje" i może nie wyglądałoby to głupio?

Ale na razie sesja na tapecie, od 12 lutego zacznę planowanie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Ewik 11:56, 04 lut 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Dały czasu hortensje,choć nowy plan też fajny.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Sebek 12:00, 04 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ewik napisał(a)
Dały czasu hortensje,choć nowy plan też fajny.


No świetny Jakbym wyprostowal linie rabat hortensje wyleca na pewno, jeśli nadal będą fale to nie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 12:03, 04 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dzisiaj za mną ostatni egzamin - może odbędzie się bez poprawek

A za tydzień matematyka, to będzie chyba najdłuższe 7 dni mojego życia....

Lecę wybiegać stres
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kindzia 14:53, 04 lut 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Sebuś...idziesz jak burzą przez sesję!!! Mojemu dziecku tak szybko nie idzie, dopiero sesję zaczął...jutro ma czwarty, ostatni egzamin z matematyki (dalej już tylko przekształcenia całkowe), potem wytrzymałość materiałów, bazy danych...to tak na pocieszenie przegrzanemu mózgowi
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Sebek 18:50, 04 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kindzia napisał(a)
Sebuś...idziesz jak burzą przez sesję!!! Mojemu dziecku tak szybko nie idzie, dopiero sesję zaczął...jutro ma czwarty, ostatni egzamin z matematyki (dalej już tylko przekształcenia całkowe), potem wytrzymałość materiałów, bazy danych...to tak na pocieszenie przegrzanemu mózgowi



Mi tylko matma została za tydzień.... Za to dzisiejszy egzamin z technik informatycznych napisałem na 5 A myślałem, że słabo mi poszło - miła niespodzianka na koniec dnia Synowi życz powodzenia!!!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies