Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wiosenne rewolucje w "Paulinowym ogrodzie"

Pokaż wątki Pokaż posty

Wiosenne rewolucje w "Paulinowym ogrodzie"

bociek 08:41, 15 kwi 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Witaj Paula, Justi fajnie, ze namowilas Dziewczyne na dolaczenie do nas i ze jej pomagasz

Kanciki pierwsza klasa, od razu inaczej wszystko wyglada

Co do magnolii nie pomoge bo sie nie znam.

Pozdrawiam i zycze milej niedzieli
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Pwl 11:44, 15 kwi 2012


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
Cześć Paula, masz szalenie klimatyczny ogród! Piękne stare i wyrośnięte świerki (świetny widok)
+ super dużą magnolie. Mi np. bardzo podoba się jej kora bo lubie takie wiekowe rośliny, mają swój
charaker. Koniecznie pokaż jak będzie kwitła. Podoba mi się jej pokrój, trochę jak drzewka.

paula napisał(a)



____________________
paweł
justi 19:59, 15 kwi 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Paulina mi się gdzieś schowała.
Miały byc jeszcze fotoski.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
paula 20:43, 15 kwi 2012

Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 140
____________________
Wisenne rewolucje w Paulinowym ogrodzie
paula 20:48, 15 kwi 2012

Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 140
A to fotki z ubiegłego lata


a to strona frontowa ścieżke z kamyczków zrobiłam razem z tatą, w oddali moj Rufcio bokser jeden z osmiu zwierząt, które posiadam i "dzięki któremu" muszą być wszędzie płoteczki bo bardzo lubi podsikiwać, a jak był młodszy wyrywać tujki z korzeniami , ale bardzo go kocham teraz nie ma juz tego cisa i krzaczka rosnacego na rozowo, wszedzie sa tuje

____________________
Wisenne rewolucje w Paulinowym ogrodzie
paula 20:55, 15 kwi 2012

Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 140
Pwl napisał(a)
Cześć Paula, masz szalenie klimatyczny ogród! Piękne stare i wyrośnięte świerki (świetny widok)
+ super dużą magnolie. Mi np. bardzo podoba się jej kora bo lubie takie wiekowe rośliny, mają swój
charaker. Koniecznie pokaż jak będzie kwitła. Podoba mi się jej pokrój, trochę jak drzewka.






Witam, fajnie Paweł że Ci sie podoba moj ogrod swierki sa stare podcinalismy wierzcholki bo byly kolosalne pod nimi w lecie wisi hamak, a zdjęcia magnoli kwitnącej na pewno wstawie ma bardzo dużo zdrowych pąków
____________________
Wisenne rewolucje w Paulinowym ogrodzie
paula 21:11, 15 kwi 2012

Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 140
w rogu pod brzoskwinia, chcemy zrobić rabatę z pierisami i rh, a także z wrzoścami i lawendą narazie przymierzamy się do uformowania rabaty





tu dziewczyny odpoczywają po cieżkiej pracy


a zwierzyna odpoczywa po całodniowym leniuchowaniu i wygrzewaniu się na słoneczku jedna na huśtawce


druga w kulce bukszpanowej


a kolejne doglądają
____________________
Wisenne rewolucje w Paulinowym ogrodzie
justi 22:42, 15 kwi 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Fajnie nam wyszedł kiciuś w bukszpanie
Następny etap i kawka w środę, jak wrócisz z Lublina czy w czwartek?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
paula 22:47, 15 kwi 2012

Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 140
dokladnie , podgoniłam trochę w sobote, reszta prac w czwartek bo trzeba wyplantowac trawke pod tujkami narazie pogoda nie sprzyja, będe już w srode wiec kawke zaliczymy
____________________
Wisenne rewolucje w Paulinowym ogrodzie
kwiatholandii 02:25, 16 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Witaj. Świetnie wyszły te kanciki. Pofesjonalnie Będę obserwowała Twoje poczynania w ogrodzie. Zapraszam też czasami do mnie
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies