Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wiosenne rewolucje w "Paulinowym ogrodzie"

Pokaż wątki Pokaż posty

Wiosenne rewolucje w "Paulinowym ogrodzie"

paula 23:10, 21 kwi 2012

Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 140
Ale fajnie ze ktos zagląda i nawet nowe osoby super witam serdecznie, a myślałam ze nic sie u mnie nie dzieje,wiem ze Was ostatnio zaniedbalam, ale za to wczoraj probowalam swoj nowy sprzet do fotografowania i mam cos dla Was

tak pięknie mi juz dosiana trawka rośnie



moja lawenda o która bardzo dbam i niedlugo znajdzie sie w gruncie


a to leszczyna ozdobna, jak pięknie budzi się do życia
____________________
Wisenne rewolucje w Paulinowym ogrodzie
paula 23:23, 21 kwi 2012

Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 140
a to pączki mojej magnolii


i kula bukszpanowa



winobluszcz pięcioklapowy puszcza pędy

____________________
Wisenne rewolucje w Paulinowym ogrodzie
paula 23:27, 21 kwi 2012

Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 140
na koniec wyhodowane przez moja mamę, bardzo latwo sie szczepi i zawsze pięknie kwitnie kalanchoe
____________________
Wisenne rewolucje w Paulinowym ogrodzie
KasiaWB 23:35, 21 kwi 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
fajne zdjęcia magnolia, bukszpan i kalanchoe szczególnie mi się spodobały pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
justi 21:46, 25 kwi 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Magnolia uratowana, super. Dzis widziałam na żywo, różowe pączki już się wychylają, będzie pięknie kwitła. Musimy ustalić co to za odmiana. Moja Lennei niestety po raz kolejny nie zakwitnie.
Co z tym rogiem?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
kaisog1 22:13, 25 kwi 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Paula co to za odmiana Rh, które chcesz sadzić na tym rogu??? I czy tam jest słońce czy nie?
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 22:44, 25 kwi 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Najprostsze rozwiązanie jakie przyszło mi do głowy..... tylko rabatę trzeba będzie powiekszyć (trzeba liczyć 1,5 na jednego RH)



Od tyłu:
Miskant
RH jakis taki do metra wysokości(białe: Birigitte, Casanova,Simona,Edelweiss, Marietta, fiolet- Azurro, Rasputin, Roseum Elegans )
Hakonechloa
z boku Pinus mugo Mops


____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
paula 23:36, 25 kwi 2012

Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 140
justi napisał(a)
Magnolia uratowana, super. Dzis widziałam na żywo, różowe pączki już się wychylają, będzie pięknie kwitła. Musimy ustalić co to za odmiana. Moja Lennei niestety po raz kolejny nie zakwitnie.
Co z tym rogiem?


Justynko dziekuje Ci za wszystko, za motywacje do dzialania i za skrzyneczki, ktore razem zbiłyśmy na pomidorki ogromne buziaki dla Ciebie jutro wpadnę na kawkę,a później do roboty w ogródku oczywiście
____________________
Wisenne rewolucje w Paulinowym ogrodzie
paula 23:52, 25 kwi 2012

Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 140
kaisog1 napisał(a)
Paula co to za odmiana Rh, które chcesz sadzić na tym rogu??? I czy tam jest słońce czy nie?


Szczerze mówiąc to kupiłam już trzy azalie wielkokwiatowe, wieć chyba nici z Rh a azalie mogłyby być w zastępstwie? a slonca od płotu z siatki strona południowa, a od strony płotu z drewna południowo-zachodnia
____________________
Wisenne rewolucje w Paulinowym ogrodzie
paula 23:56, 25 kwi 2012

Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 140
kaisog1 napisał(a)
Najprostsze rozwiązanie jakie przyszło mi do głowy..... tylko rabatę trzeba będzie powiekszyć (trzeba liczyć 1,5 na jednego RH)



Od tyłu:
Miskant
RH jakis taki do metra wysokości(białe: Birigitte, Casanova,Simona,Edelweiss, Marietta, fiolet- Azurro, Rasputin, Roseum Elegans )
Hakonechloa
z boku Pinus mugo Mops




Mój Boże!!! zaglądam na swoj wątek i skacze z radości i zachwytu jestem przeszczęśliwa Małgosiu nie wierze własnym oczom to jest cudo co zrobiłaś, podoba mi się ta wizualizacja w 100000% i mam zamiar się dostosować <hura> buziaki dla CIebie zrobiłaś mi ogromną niespodziankę DZIĘKUJE
____________________
Wisenne rewolucje w Paulinowym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies