Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Wnętrzowisko - dom i wnętrze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wnętrzowisko - dom i wnętrze

AnnaMS 11:41, 15 lut 2018


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Ja osobiście wolę "Werandę", zawsze można coś przemycić do swojego wnętrza lub ogrodu
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
10:12, 16 lut 2018
monia88 napisał(a)
Dziewczyny gdzie szukacie inspiracji do urządzania wnętrza? Czy kupujecie specjalne gazety typy Cztery kąty i itp? A może macie jakieś książki? Czy wszystko macie w głowie i przez kilka tygodni przed remontem pomysł powoli kiełkuje w Waszych głowach? Ja niestety nie jestem za bardzo pomysłowa i zazwyczaj pomysłów szukam w internecie. Przed remontem przedpokoju właśnie takie inspiracje znalazłam na: [] Bardzo polecam jeśli planujecie zmianę wnętrza swojego domu lub mieszkania. Można tam znaleźć zdjęcia z aranżacji wnętrz innych użytkowników.


pinterest czy instagram ....tam dostaniesz oczoplasu
staralfur01 22:42, 22 maj 2018

Dołączył: 02 maj 2018
Posty: 3
ja przeglądam gazety, albo aranżacje w sklepach meblowych. Też na instagramie mam dużo wnętrzarskich profili polubionych
____________________
heniek 23:03, 30 mar 2019

Dołączył: 29 mar 2019
Posty: 5
W czasopismach i katalogach są ciekawe aranżacje.
jablonka90 11:53, 22 lip 2019


Dołączył: 22 lip 2019
Posty: 4
Moim największym marzeniem jest dom z bali... taki wielki, potężny, z dużym ogrodem i najlepiej łąką, na której można będzie wypasać kozy i konie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies