Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzy mi się Siedlisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzy mi się Siedlisko....

beta 09:52, 05 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
światne jest to zdjęcie z Panią w sukience i kapeluszu, a zamiast torebki... łopata
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 10:36, 05 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Gardenarium napisał(a)
W następnej Mai będzie o Ogrodowisku i wystąpią nasi forumowicze także i będzie Święto Róż w moim ogrodzie


oglądałam, co prawda dopiero dziś, ale nie mogłam wzroku oderwać od Pani i ogrodu, jest Pani niesamowitą osobą
fajne zdanie padło na początku -jak jedna osoba może zdziałać cuda-może, może i Pani jest tego najlepszym przykłądem

pozdrawiam z całego serducha
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
AniaK 11:24, 05 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Witam dziewczyny Betysiu i Beto i dziękuję za miłe słowa same wiecie jak dodają energii. Nie miałam czasu wczoraj zajrzeć tak wsiąkłam wczoraj w inne wątki a w relacjach z ogrodów w Anglii już zostałam, jak tam pięknie, a tu proszę u mnie goście.

Beto a kiedy twój wątek?

Betysiu tak oglądałam te katalogi róż u ciebie,że wczoraj niechcący wróciłam z dwoma parkowymi "Ghita" Renaissance, mocno pachnącymi.Teraz tylko zdecydować muszę gdzie je umieścić.



Miłego dnia wszystkim
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
beta 13:03, 05 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
AniaK napisał(a)
Witam dziewczyny Betysiu i Beto i dziękuję za miłe słowa same wiecie jak dodają energii. Nie miałam czasu wczoraj zajrzeć tak wsiąkłam wczoraj w inne wątki a w relacjach z ogrodów w Anglii już zostałam, jak tam pięknie, a tu proszę u mnie goście.

Beto a kiedy twój wątek?

Betysiu tak oglądałam te katalogi róż u ciebie,że wczoraj niechcący wróciłam z dwoma parkowymi "Ghita" Renaissance, mocno pachnącymi.Teraz tylko zdecydować muszę gdzie je umieścić.



Miłego dnia wszystkim



ale piękności



ja jeszcze wątku ogrodowego nie zakładam, bo nie mam się narazie czym pochwalić, narazie to potrzebuję pomocy w jego ogarnięciu
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Diana 16:57, 05 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
O nie.....znowu zakupy!!!!!gdzie posadzisz ?
Sebek 17:04, 05 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
AniaK napisał(a)







Ona jest taka niziutka - dostałem ją od Alinak w tym roku - podzieliłem każdą na dwa, trzy pędziki i obciąłem- no a teraz włażą na siebie

I sam się zajmuję ogrodem - nie ma tego aż tak dużo to w sumie ogarniam


Wygląda na duży.Ja w sumie też ogarniam, ale czasem daje popalić

To wrzuć zdjęcie tego maleństwa,pooglądam.


Zobacz stronę wcześniej - edytowałem tam post i jest zdjęcie jak klikniesz

A trawnik z rolki - marzenie!!! Ile ci wyszło za rolkę, że napisałaś najtańsza jaka była???

No i jak ślicznie wygląda Twój domek


Dziękuję.Pooglądałam u ciebie troszkę trawnik rewelacja i róza piękna i wszystko ślicznie kwitnie,lubię tą porę, a ta kocimiętka naprawdę nie urośnie??.Moja była taka na początku
Moje bratki wyglądały już okropnie ale ścięłam je przy samej ziemi i super odbiły.


Ta kocimiętka będzie tego wzrostu - zapewniam Ja nie pomyślałem o ścięciu bratków i się kompostują
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
AniaK 17:57, 05 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Uff jak u nas gorąco i parno.Dzieci namówiły mnie na wyjazd nad jezioro, więc skoczyliśmy na godzinkę.Od razu przyjemniej.
Praca w ogrodzie musi poczekać do późnego popołudnia jak zrobi się trochę chłodniej.
A te roślinki uwielbiają słońce


____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
AniaK 18:03, 05 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Diana napisał(a)
O nie.....znowu zakupy!!!!!gdzie posadzisz ?

No Dianko nie mogłam się oprzeć temu zapachowi, a szukałam parkowych.Miały być tu od strony warzywnika między lawendami zamiast wierzb Iwa ale teraz nie wiem czy nie dać ich przy altanie po obu stronach wejścia. Tylko, że one podobno do metra szerokości się rozrastają, więc nie wiem czy przy wejściu nie będą za duże.
Chyba Danusia ma taką u siebie, ciekawe jaka jest duża?
Ach zazdroszczę ci pozytywnie oczywiście, ze możesz buszować wśród takich cudeniek
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
AniaK 18:10, 05 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Sebek napisał(a)








Ona jest taka niziutka - dostałem ją od Alinak w tym roku - podzieliłem każdą na dwa, trzy pędziki i obciąłem- no a teraz włażą na siebie

I sam się zajmuję ogrodem - nie ma tego aż tak dużo to w sumie ogarniam


Wygląda na duży.Ja w sumie też ogarniam, ale czasem daje popalić

To wrzuć zdjęcie tego maleństwa,pooglądam.


Zobacz stronę wcześniej - edytowałem tam post i jest zdjęcie jak klikniesz

A trawnik z rolki - marzenie!!! Ile ci wyszło za rolkę, że napisałaś najtańsza jaka była???

No i jak ślicznie wygląda Twój domek


Dziękuję.Pooglądałam u ciebie troszkę trawnik rewelacja i róza piękna i wszystko ślicznie kwitnie,lubię tą porę, a ta kocimiętka naprawdę nie urośnie??.Moja była taka na początku
Moje bratki wyglądały już okropnie ale ścięłam je przy samej ziemi i super odbiły.


Ta kocimiętka będzie tego wzrostu - zapewniam Ja nie pomyślałem o ścięciu bratków i się kompostują


Będę podglądać jak będzie wyglądać w przyszłym sezonie,to może poszukam takiej u siebie. Albo poczekam jak ci się rozsieje to się zgłoszę , ona strasznie się rozsiewa.
A bratków nigdy nie przycinałam, ale nie pamiętam czy ktoś mówił, ze tak robi, czy gdzieś zobaczyłam, więć co szkodziło spróbować.Stoją sobie przy północnej ścianie w donicach, tam im najlepiej.
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Diana 19:59, 05 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Oj chyba trzeba nałożyć ci szlaban albo zdjęcie na wejściu do szkolek żeby nie wpuszczać
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies