Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Jaszczowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Jaszczowie

zawitka 19:03, 18 wrz 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Witajcie dziękuję za wpis i poświęcenie czasu na obejrzenie.Wasza działka jest piękna będę częstym gościem u Was.wszystko zadbane i widać wspaniałą męską rękę chwała Mu za to .Taki facet powinien być------czyli masz porządnego Faceta.Odpoczywaj teraz bo potem ---------we dwoje albo we dwie będziecie pomagać Mężowi -------ha ha Serdecznie pozdrawiam .Nie umiem wklwić słoneczka ale życzę żeby Wam świeciło cały rok.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
pagap 20:55, 21 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
A na dobranoc zostawiam różyczkę jeszcze kwitnę sobie....
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Dzidka 21:43, 21 wrz 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975

Naprawdę trudno uwierzyć, że przygodę z ogrodem rozpoczęliście tak niedawno.
Pięknie go zagospodarowujecie.
Bardzo lubię kiedy 'zbędnym' już przedmiotom nadaje się nowe zastosowanie.
pagap napisał(a)

korytka na lancuszkach i szyszki pod swierkami


____________________
Dzidka - To właśnie tu
pagap 11:38, 22 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Dziękujemy wszystkim za odwiedziny w naszym ogrodzie i cenne rady Może podpowiecie nam co możemy zrobić wzdłuż szmaragdów, żeby rozjaśnić, coś zmienić a może taka rabatka jak jest u Kasi, z tym białym żwirkiem i dwoma kołami, podaję link http://www.ogrodowisko.pl/watek/53-kasia-w-ogrodzie?page=19, co wy na to?
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
weronika77 17:59, 22 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
pagap napisał(a)
Takie tam


Agusiu, ogród przy zaufanych pomocnikach szybko dojrzewa. Ciekawi mnie przyjaźń pieska z pawiem...
A może pięknego Ramzesa wpuścisz na chwilę do mojego ogrodu...Pozdrawiam.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
pagap 18:12, 22 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Weronika no niestety o przyjaźni między pieskiem a pawiami nie można mówić, czasami jak pusi coś odbije potrafi się rzucić i goni, po czym one uciekają na drzewa wystraszone już taka jej natura... A pawie są ozdobą niesamowitą
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
vita 20:09, 22 wrz 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
pagap napisał(a)
Może podpowiecie nam co możemy zrobić wzdłuż szmaragdów,



Szkoda rujnować tej ściólki z kory pod szmaragdami, poza tym kora i żwir nie wyglądają dobrze w bliskim sąsiedztwie. Weż pod uwagę Agnieszko, że za dziesięć lat iglaki i (chyba wierzby?) znacznie się rozrosną.
Ja bym tylko wymieniła ze dwa iglaki na bardziej rarytetne, pięknie będą się prezentować na ciemnym tle żywopłotu. Ładne światło mieliście wczoraj w ogrodzie, róże aż lśnią. Pozdrawiam.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Kondzio 23:18, 22 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Witam cie ładny ogród
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gabriela 18:37, 24 wrz 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Piękny ogród w ciepłym, rustykalnym stylu i to tak szybko zrobiony, gratuluję.
Fajna altana, te drewniane ścieżki są świetne i granice rabat zaznaczone podkładami, zrobiłam sobie podobnie na kawałku skarpy. No i rewelacyjne kwietniki z korytek, to jest to!
Tak trzymaj, bo ogród ma już klimat i ten biały żwirek, który gdzieś tutaj widziałam, kompletnie nie jest w Twoim stylu
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Sonka 02:50, 25 wrz 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2265
Witajcie gospodarze, jestem z rewizytą i ciągle pod wrażeniem Waszego ogrodu, tak myslę, że to jest najpiękniejsze chyba, jeśli dwoje ludzi łączy ta sama pasja, wspólna praca przy tworzeniu czegoś, co daje wspólną radość, u Was ogrodu, powiem wprost, zazdroszczę, ale szczerze i pozytywnie życzę dalszych radości i zadowolenia z tworzenia ogrodu. Altana , hustawka, meble i wszelkie akcesoria piękne.Jakie drzewo jest wykorzystywane na te duże konstrukcje? A daszki z jakich desek? Bardzo mi sie podobają. Ja robię wszystko sama w ogrodzie, mąz mi powiedział, lubisz to robisz, lubię i chcę mieć piękny ogród, a taka hustawka , altana, ławka , hm , chyba poza moimi możliwościami. Jak długie te bale muszą być? np na hustawkę? Gratuluję zgrania w małżeństwie, chyba nigdy nie będziecię się ze sobą nudzić, życzę bobaska ślicznego.posdrawiam sedecznie
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies