Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

Anita1978 16:45, 06 sie 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Margarete napisał(a)
Hej hej.........wracasz do codzienności ?
Piekny ogród , piekne rośliny, piekne zdjęcia......kolory, róże, budleje, hortki, wierzby - wszystko śliczne, wszystko zachwyca

Cieszę sie że twój wątek znów "ożył"
Twój artemis u mnie znów zakwitł, poza tym rozrasta sie, wypuscił długie, sztywne pedy, ma ciemne, zdrowe liście...jest super.

Widzę że masz jeszcze lawendy nie obcięt ? ja swoje juz poprzycinałam, teraz sie suszą i pachna w koszyku w mojej sypialni...

Hej!
To dobrze, że rośnie ci róza ode mnie
Ja lawendy jeszcze nie ciachnęłam.....ale chyba już czas?!
____________________
ogródek Anity
Anita1978 16:47, 06 sie 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
JulkAd napisał(a)



Anita, wiem, że Twoje Fairy musiałaś późną wiosną przyciąć, ja muszę w przyszłym roku porządne cięcie im też zrobić...napisz mi czy po ścięciu jest szansa, żeby coś dosadzić do nich?, czy nie ma takiej opcji

Rozumiem, ze chodzi ci o to czy po cięciu drastycznym odrastają takie duże i gęste? Tak. Wiec jeśli chcesz cos dosadzić to musi to być cos wyższego i na tyle silnego, zeby przebiło sie przez ten gąszcz....
____________________
ogródek Anity
Anita1978 16:49, 06 sie 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
baraga1904 napisał(a)
...piękny, zadbany ogród...perspektywy bardzo mi się podobają...

Dziękuje, to miłe
____________________
ogródek Anity
Anita1978 16:49, 06 sie 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Donia72 napisał(a)
Witam Anitko

____________________
ogródek Anity
Anita1978 16:50, 06 sie 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
MagdalenaK8 napisał(a)
Anitko widzę że wróciłaś nowe zdjęcia piękne, roślinki zdrowe. Bratu wybacz ...
Mam nadzieję że urlopik się udał i wszystko przebiegło zgodnie z planem....
Buziolki ślę

Wybaczyłam już, jakoś reanimuje te moje bidulki
Pozdrowka!
____________________
ogródek Anity
JulkAd 17:47, 06 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Anita1978 napisał(a)

Rozumiem, ze chodzi ci o to czy po cięciu drastycznym odrastają takie duże i gęste? Tak. Wiec jeśli chcesz cos dosadzić to musi to być cos wyższego i na tyle silnego, zeby przebiło sie przez ten gąszcz....


Chodzi mi czy w ogóle jest szansa na sadzenie....czy się przez ten gąszcz przebiję (ja z łopatą) ....tzn, czy przycięte Fairy są tak samo małe jak je wsadzałaś?...nie wiem czy mnie rozumiesz
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Bogdzia 07:14, 07 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ubierz ta nową sliczną suknie i pokaz sie. Miłego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Anita1978 08:27, 07 sie 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
JulkAd napisał(a)


Chodzi mi czy w ogóle jest szansa na sadzenie....czy się przez ten gąszcz przebiję (ja z łopatą) ....tzn, czy przycięte Fairy są tak samo małe jak je wsadzałaś?...nie wiem czy mnie rozumiesz

Julka
W momencie jak je przycięłam ( ale jak wiesz to przycięłam je do ziemi, do zera) to spokojnie mozna było cos dosadzić. Ale teraz odrosły duże., tak jak maja już w korzeniach....im większy korzeń, tym zakodowana jest większa roślina......to tak jak z horti bukietowymi, jak przycinasz na wiosnę to odrastają co roku większe....także można cos dosadzić, ale moim zdaniem cos o strzelistym pokroju, sztywnego, żeby przebiło sie przez odrastającą fairy....a może najlepiej poczekaj do wiosny, jak je wtedy przytniesz, np o polowe, i bedą w stanie bezlistnym, to łatwiej bedzie dosadzać?
A co ty chcesz tam dosadzić? Jakieś róże? Byliny to chyba zostaną zagłuszone.....
____________________
ogródek Anity
Anita1978 08:28, 07 sie 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Bogdzia napisał(a)
Ubierz ta nową sliczną suknie i pokaz sie. Miłego dnia.

No co ty! Zamiast tego pokażę kwiatki z ogródka
A z sukienką to miałam farta, szukałam czegoś na wesele, właściwie to miałam uszyć, a tu patrzę w sklepie idealna kiecka! I nawet sie zmieściłam!
Pozdrówka Bożenko!
____________________
ogródek Anity
Anita1978 08:47, 07 sie 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Róża Peace

Charlotte

Novalis

Natasha Richardson
____________________
ogródek Anity
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies