Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

Anita1978 08:31, 22 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Mala_Mi napisał(a)
Też przepisy skopiowałam

Masz cudne ozdoby na choince... moje ptaki ze starości są łyse.. muszę piórek poszukać nowych.. może po tych ptakach co mi krogulec pożera..

Widziałam u ciebie krogulca. I sikorki. I Muminka!
Podejrzewam ze dzisiaj też dzień spędzisz w kuchni, taka jak i ja ......niestety.....
____________________
ogródek Anity
Anita1978 08:32, 22 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Rench napisał(a)
Tak,mogą przyjść już

Mogłyby jeszcze przynieść ze sobą całą wieczerzę coby nie stać w kuchni kilka dni.....
____________________
ogródek Anity
Margarete 10:46, 22 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Piekna choinka - moja jeszcze czeka na tarsie na wspólne ubieranie z wnusią....dzis zjeżdżaja całą czwórką...bedzie sie działo

Moja choinka jest bardziej kolorowa zawsze, taka jarmarczna ale takie sa świeta.....i bardzo to lubie, te kolory, świecidełka, pamiatkowe bombki z rózych lat, nawet z wojennej choinki mojego taty, zabawki robione przez syna jak był w wieku szkolnym, łancuchy etc...

W kuchi spedziłam cała niedziele ale jeszcze kupa pracy przede mna...
Czekam na dzieciaki i juz nie moge sie doczekac, szczególnie najmłodszego dzidziusia...to pierwsza tak długa wyprawa w jego zyciu

Szkoda ża nastrój mało świateczny za oknem i pogoda jesienna - moje tulipany w donicy nie zadołowane - zaczynaja wypuszczać.....o krokusach juz nie wspomiając - tak jak w ubiegłym roku o tej porze, tez tak było....

Udanych, zdrowych rodzinnych Swiat Anitko !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Pszczelarnia 11:12, 22 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ale fajne ozdoby na drzewku.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
malgorzata_s... 16:31, 22 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
popcorn 20:51, 22 gru 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Anitko, najlepszego!
____________________
Mój nowy ogródek
Anita1978 09:00, 23 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Margarete napisał(a)
Piekna choinka - moja jeszcze czeka na tarsie na wspólne ubieranie z wnusią....dzis zjeżdżaja całą czwórką...bedzie sie działo

Moja choinka jest bardziej kolorowa zawsze, taka jarmarczna ale takie sa świeta.....i bardzo to lubie, te kolory, świecidełka, pamiatkowe bombki z rózych lat, nawet z wojennej choinki mojego taty, zabawki robione przez syna jak był w wieku szkolnym, łancuchy etc...

W kuchi spedziłam cała niedziele ale jeszcze kupa pracy przede mna...
Czekam na dzieciaki i juz nie moge sie doczekac, szczególnie najmłodszego dzidziusia...to pierwsza tak długa wyprawa w jego zyciu

Szkoda ża nastrój mało świateczny za oknem i pogoda jesienna - moje tulipany w donicy nie zadołowane - zaczynaja wypuszczać.....o krokusach juz nie wspomiając - tak jak w ubiegłym roku o tej porze, tez tak było....

Udanych, zdrowych rodzinnych Swiat Anitko !

Małgosiu, dziękuje, i wzajemnie, wiesz, że ja zawsze życzę Ci jak najlepiej!
Ja wczoraj z dziećmi dekorowałam pierniczki, pieczone miesiąc temu.
Dzisiaj jeszcze pasztet, ryba w galarecie, farsz do pierogów, sernik i keks. I koniec. Na dzisiaj. Jutro pierogi, barszczyk, rybki smażone. A potem błogie lenistwo
P.s. Twoja rybka w słoiku już w lodowce- mniam
____________________
ogródek Anity
Anita1978 09:09, 23 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Pszczelarnia napisał(a)
Ale fajne ozdoby na drzewku.

Ewciu
Odkąd zamieszkaliśmy w nowym domu, sukcesywnie zbieram bombki, staram sie żeby każda była inna, bo tyle jest ładnych bombek, a choinka zawsze jedna i gdzie to pomieścić!? To tak samo jak z ogrodem i różami- teraz to już utykać po jednej z danego gatunku bo miejsca brak, a tyle jest pięknych i chciałoby sie miec wszystkie
Zobacz ta jaka piękna
____________________
ogródek Anity
Anita1978 09:17, 23 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
malgorzata_szewczyk napisał(a)

Dziękuje i wzajemnie
____________________
ogródek Anity
Anita1978 09:18, 23 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
popcarol napisał(a)
Anitko, najlepszego!

Karola, dziękuje i wzajemnie - naprawdę wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny
____________________
ogródek Anity
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies