Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Witajcie w Wyżełkowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Witajcie w Wyżełkowie

Jabeska 18:14, 02 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Skrzyneczka na kwiaty też dostała napisik i żeby było jasne dlaczego taki to zobaczcie kto pilnuje żeby dobrze wyschła





____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 18:17, 02 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
i jeszcze pierwsza tabliczka powitalna

____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Gosiniak 18:23, 02 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Ty chyba w moich myślach czytasz albo ja w twoich..haha.. Ostatnio mężusiowi zapowiedziałam, że tabliczka z napisem" igiełkowy ogródeczek" by mi się przydała i że takową muszę gdzieś zamówić bo ja taka zdolna jak ty to nie jestem. Świetajskie pomysły, a gdzie ją powiesisz?, a skrzyneczka jaka świetna, no super wszystko, Jak możesz to zdradź tajniki produkcji
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
ka1sia 18:48, 02 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Ale super pomysł Jaka ochrona cudne sa te Twoje łobuziaki
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Jabeska 18:52, 02 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Oczywiście już robię szczegółowy reportaż To naprawdę nic trudnego, jak ja dałam radę to i Tobie się na pewno uda
Najpierw znalazłam w internecie odpowiednie wzory, napis zrobiony w wordzie odpowiednią trzcionką, nie pamiętam nazwy ale jak edytujesz trzcionki to wybierzesz sobie coś co Ci się spodoba.



potem wzięłam stary kalendarz drukowany na foliowanym papierze, ale może być każdy sztywniejszy papier ( żeby można było kilka razy użyć) i nożykiem do tapet wycina się odrysowany napis ( to chyba najtrudniejszy element całej produkcji, bo trzeba precyzji i cierpliwości.



potem napis trzeba przyłożyć na deseczkę lub ozdabiany przedmiot i cienkopisem obrysować, potem pociągnąć pędzelkiem i farbą, albo wziąć dłutka do drewna i wyrzeźbić ( tak jeszcze nie zrobiłem) a potem wypalić małą opalarką albo płomieniem świecy





można też przyłożyć szablon i pospreyować farbą w sprayu. Powodzenia i pokaż efekty
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 19:10, 02 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
ka1sia napisał(a)
Ale super pomysł Jaka ochrona cudne sa te Twoje łobuziaki



Kasiu dziękuję w ich imieniu za komplementy, przekażę oczywiście. Szkoda, ze nie możesz zobaczyć ich min jak im mówię, że są takie ładne natężają słuch i wzrok, przekręcają głowy na bok i tak śmiesznie usiłują podnieść te swoje długaśne uszy a wzrokiem proszą mów mi tak mów
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Zeta 19:11, 02 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Fajny pomysł z tą tabliczką :-;
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Jabeska 19:17, 02 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Chciałabym zrobić kilka różnych tabliczek, jedną do zawieszenia na łańcuszku na bramce jako tabliczkę informującą, że w tym ogrodzie są strasznie groźne psy, gotowe zalizać na śmierć każdego gościa ale też jakby była taka potrzeba to są gotowe bronić domowników do ostatniego zęba
Druga tabliczka lub sam napis na niebieskiej pergoli i jeszcze jedna na drewutni. Jak się uda to czcę zrobić każdą z nich inną techniką.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
ka1sia 19:26, 02 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Jabeska napisał(a)

Ale super pomysł Jaka ochrona cudne sa te Twoje łobuziaki



Kasiu dziękuję w ich imieniu za komplementy, przekażę oczywiście. Szkoda, ze nie możesz zobaczyć ich min jak im mówię, że są takie ładne natężają słuch i wzrok, przekręcają głowy na bok i tak śmiesznie usiłują podnieść te swoje długaśne uszy a wzrokiem proszą mów mi tak mów


moje Ogarkowo macha do nich łapkami i całusy śle A długie uchole śliczne są, my też takie mamy
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
ka1sia 19:29, 02 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Jabeska napisał(a)
Chciałabym zrobić kilka różnych tabliczek, jedną do zawieszenia na łańcuszku na bramce jako tabliczkę informującą, że w tym ogrodzie są strasznie groźne psy, gotowe zalizać na śmierć każdego gościa ale też jakby była taka potrzeba to są gotowe bronić domowników do ostatniego zęba
Druga tabliczka lub sam napis na niebieskiej pergoli i jeszcze jedna na drewutni. Jak się uda to czcę zrobić każdą z nich inną techniką.


Asia, jak napisałaś o tych groźnych psach, to jakbym swoje widziała ale mi dałaś do myślenia z tą tabliczką, chyba też taką chcę
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies