Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012

Sebek 12:09, 05 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Cooooooo - Ewuś no nie rób nam tego !!! Mam nadzieję, że jednak się zjawisz, bo zadałaś sobie na prawdę wiele trudu w organizację spotkania, a teraz możesz nie brać w nim udziału.... Trzymam kciuki za to, że jednak przyjedziesz
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
wawik 15:13, 05 wrz 2012


Dołączył: 15 lip 2011
Posty: 468
Nie chciał bym, aby się to sprawdziło.

http://www.accuweather.com/pl/pl/pszczyna/265968/weekend-weather/265968
____________________
Evchen 15:20, 05 wrz 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Sebek napisał(a)
Cooooooo - Ewuś no nie rób nam tego !!! Mam nadzieję, że jednak się zjawisz, bo zadałaś sobie na prawdę wiele trudu w organizację spotkania, a teraz możesz nie brać w nim udziału.... Trzymam kciuki za to, że jednak przyjedziesz

Sebuś.. trudu było niewiele.. a Ty mnie dzielnie wspierasz jak na Rzecznika przystało
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Evchen 10:57, 06 wrz 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Drodzy Forumowicze,
w Kapias Cafe będą na was czekały zarezerwowane stoliczki.
Prosiłam, by w miarę możliwości przygotowano miejsce na ok. 55 osób, tak by można było wspólnie zjeść ciepły posiłek albo chociażby napić się kawy.
Pytano o przewodnika - ale szczerze mówiąc nie poruszaliśmy tego tematu na forum. Jeśli uznacie, że wolicie poruszać się po ogrodach z przewodnikiem - zadzwonię i zapytam, czy jest to odpłatna usługa czy nie. Wtedy płatność trzeba będzie uregulować na miejscu.

Jako współorganizator czuję się jeszcze w obowiązku do poruszenia kwestii fotorelacji ze spotkania i związanej z tym zasady poszanowania prywatności Forumowiczów
Jako, że temat został poruszony ostatnimi czasy w kilku wątkach i okazuje się, że zdania są bardzo podzielone uprzejmie proszę osoby, które nie wyrażają zgody na zamieszczanie swojego wizerunku w sieci do wysłania do mnie do piątku takiej informacji na priv.
Nie wiem jak technicznie rozwiązać tą kwestię, ale na pewno jakoś się da
Jest przecież administrator, który czuwa nad wszystkim

Życzę wam wszystkim przecudownego spotkania, niezapomnianych wrażeń i .. pogody
A ja dołączę - o ile okoliczności na to pozwolą...

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Pola 08:42, 07 wrz 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
O rany, ale się szykuje spotkanie zazdroszczę Wam , ja muszę niestety pracować może przyjadę popołudniu i jeszcze kogoś zastanę jeśli nie to zakupy poczynię, ale obawiam się że ta zgrana grupa wszystki smakowite kąski wykupi hihihi. Buziaki dla całej grupy zostawiam i czekam na fotorelacje.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
olcze 18:40, 07 wrz 2012


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 19
No, to ja już mam sytuację czystą i opanowaną

Jadę sama - nagle odezwali się dziadkowie, którzy chętnie "przytulą" moją dziatwę na weekend. Nawet nie muszę zawozić dzieci do Kotliny Kłodzkiej, bo transport w tamtym kierunku i z powrotem zapewni im moja siostra

w tej sytuacji - gdyby ktoś z okolic Wrocławia miał ochotę i/lub potrzebę zabrać się ze mną - zapraszam

jeśli jednak pojadę sama - o której radzicie wystartować, żeby w logicznym czasie dotrzeć na miejsce? Internet pokazuje 2,5h drogi - pytanie czy można mu ufać? na drodze też bywa różnie - wykopy, roboty, wypadki - tfu, tfu...

jeździł ktoś z Was ostatnio w tamtym kierunku z Wrocławia? Dam radę jak wskoczę na autostradę ok 8.00?

Aha, co do fotek we wszelkich fotorelacjach - ja nie mam nic przeciwko. "Fejs" może niezbyt wyjściowy, ale w tłumie chyba ujdzie. Zawsze to pamiątka

Ola
____________________
Cel to marzenie z terminem realizacji...
Gardenarium 20:20, 07 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mam taką propozycję, kto nie chce aby jego podobizna znalazła się w naszym wątku potem po spotkaniu, niech nie staje do zdjęcia grupowego, wtedy będzie wiadomo, kogo wykadrować ze zdjęć "mniejszych" .

Ale to przecież nie wstyd być na takim spotkaniu a i nie podpisujemy z imienia i nazwiska.. ale zawsze fotkę można usunąć po podaniu mi linka na konkretną stronę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Enya73 20:45, 07 wrz 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
olcze napisał(a)
No, to ja już mam sytuację czystą i opanowaną

Jadę sama - nagle odezwali się dziadkowie, którzy chętnie "przytulą" moją dziatwę na weekend. Nawet nie muszę zawozić dzieci do Kotliny Kłodzkiej, bo transport w tamtym kierunku i z powrotem zapewni im moja siostra

w tej sytuacji - gdyby ktoś z okolic Wrocławia miał ochotę i/lub potrzebę zabrać się ze mną - zapraszam

jeśli jednak pojadę sama - o której radzicie wystartować, żeby w logicznym czasie dotrzeć na miejsce? Internet pokazuje 2,5h drogi - pytanie czy można mu ufać? na drodze też bywa różnie - wykopy, roboty, wypadki - tfu, tfu...

jeździł ktoś z Was ostatnio w tamtym kierunku z Wrocławia? Dam radę jak wskoczę na autostradę ok 8.00?

Aha, co do fotek we wszelkich fotorelacjach - ja nie mam nic przeciwko. "Fejs" może niezbyt wyjściowy, ale w tłumie chyba ujdzie. Zawsze to pamiątka

Ola


Olu, myślę że 2,5 -3,0 godziny wystarczą, pod warunkiem, że na autostradzie trochę przyciśniesz gazu, bo potem w Tychach i Pszczynie jest przebudowa drogi, tworzą się potworne korki, więc tam trochę czasu możesz stracić.
Do miłego zobaczenia
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Madzenka 20:50, 07 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pola napisał(a)
O rany, ale się szykuje spotkanie zazdroszczę Wam , ja muszę niestety pracować może przyjadę popołudniu i jeszcze kogoś zastanę jeśli nie to zakupy poczynię, ale obawiam się że ta zgrana grupa wszystki smakowite kąski wykupi hihihi. Buziaki dla całej grupy zostawiam i czekam na fotorelacje.


Pola ty masz rzut kamieniem!!! przyjeżdżaj!!! Wrocław ma 234 km i jedzie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:52, 07 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
olcze napisał(a)
No, to ja już mam sytuację czystą i opanowaną

Jadę sama - nagle odezwali się dziadkowie, którzy chętnie "przytulą" moją dziatwę na weekend. Nawet nie muszę zawozić dzieci do Kotliny Kłodzkiej, bo transport w tamtym kierunku i z powrotem zapewni im moja siostra

w tej sytuacji - gdyby ktoś z okolic Wrocławia miał ochotę i/lub potrzebę zabrać się ze mną - zapraszam

jeśli jednak pojadę sama - o której radzicie wystartować, żeby w logicznym czasie dotrzeć na miejsce? Internet pokazuje 2,5h drogi - pytanie czy można mu ufać? na drodze też bywa różnie - wykopy, roboty, wypadki - tfu, tfu...

jeździł ktoś z Was ostatnio w tamtym kierunku z Wrocławia? Dam radę jak wskoczę na autostradę ok 8.00?

Aha, co do fotek we wszelkich fotorelacjach - ja nie mam nic przeciwko. "Fejs" może niezbyt wyjściowy, ale w tłumie chyba ujdzie. Zawsze to pamiątka

Ola


Ola jeśli masz ochotę to ok. 8:20 zgarniam z Wieloszkę Noemi spod MacDonalds kolo Ikea. Możesz z nami jedną trasą jechać
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies