Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Norweski ogródek...

Pokaż wątki Pokaż posty

Norweski ogródek...

monteverde 18:34, 04 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Agnieszko a u Ciebie śniegu nie ma? pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
zaczarowanaa 18:39, 04 lis 2012


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
u mnie snieg spadl tydzien temu i mrozy do minius 10 ale dzisiaj juz ani sladu po jednym i drugim a juz zaczelam panikowac ze zima zostanie a ja cebul czosnkow zakupilam kilkanascie sztuk , jednakze wczoraj zostaly posadzoone , panika niepotrzebna
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
krisec 19:18, 04 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Agnieszka jak miło pospacerować po Twoim ogrodzie.
Tyle pracy włożyłaś, masz pięknie w każdym zakątku ogrodu, te skały są obłędne, ogród zachwyca, Roxy śliczna strażniczka. Pozdrawiam.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
justi 09:51, 05 lis 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
A jak w Twoich rejonach z zakupami roslinkowymi? sa szkolki czy centra ogrodnicze takie jak u nas? kiedys bylam i nie widzialam ani jednego, wlasciwie to wtedy nie zwracalam na takie rzeczy uwagi
pozdrawiam
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
EPODLAS 10:20, 05 lis 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Witaj, masz ogród inny niż my najczęściej oglądamy na Ogrodowisku. I to jest fajne. Mnie najbardziej podoba się skalniak. Dom i jego otoczenie wygląda ładnie. A jak tam norweskie zimy? Rzeczywiście takie srogie? My mamy w tym roku wyjątkowo ciepłą jesień. Jeszcze wczoraj znalazłam trochę grzybów. Pogoda jak na listopad była piękna, dzisiaj jest już pochmurno i pada deszcz. Pozdrawiam.
____________________
Mój ogród
Gardenarium 10:43, 05 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeśli nie pada, bardzo dużo przyjemności nam sprawisz nowymi fotkami, choćby to były te same ujęcia. Ale na pewno znajdą się inne. Koniecznie porób troszkę zdjęć. Pismo obrazkowe najlepiej działa u nas na jesienną chandrę

Ja stale latam do ogrodu i robię zdjęcia do znudzenia, ale stale coś innego na nich można zobaczyć

A jak teraz u Ciebie wygląda dzień i noc, znaczy kiedy się ściemnia?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anula_wn 10:54, 05 lis 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
wow ! co za ogród, okolica, ogrom pracy !!!

WItaj Zaczarowana weszłam na Twój wątek pierwszy raz i jednym tchem przeczytałam i obejrzałam.
Norwegia to moje odwieczne i niespełnione marzenie, ale jak jeszcze pooglądam te cuda, na pewno się wybiorę

i zazdroszczę braku płotów i ogrodzeń....
____________________
anula mój mały raj na ziemi
boguslaw_r_ 13:32, 05 lis 2012


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
pozdrawiam.
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
magnolia 14:22, 05 lis 2012


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
ślicznie jest u Ciebie. Zauroczyły mnie skały z mgłą z traw, poduchy rozchodników... ślicznie.
Widzę że masz wrzosy, trawy ozdobne , piszesz o sadzeniu czosnków.
Jak z zimowaniem tych gatunków u Was?
____________________
zaczarowanaa 14:52, 05 lis 2012


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
co do zakupow roslin i iglakow to posiadam az dwa centra ogrodnicze , a mieszkam w okolicach Oslo wiec wydawaloby sie ze jest sporo takowych, ceny oczywiscie powalaja z nog ,bukszpany to cena od 300 koron-150zl za male , takie tez mam w ogrodzie drzewa to juz rarytasy ceny od 1000 w gore , np.buk 2500 ,i nie mowie o sporych egzemplarzach tylko malych

dlatego tez moj ogrodek powstaje powolutku ale kiedys bedzie piekny

____________________
agnieszka -norweski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies