Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród

EPODLAS 22:27, 07 lis 2011


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Witam wszystkich serdecznie. Wiem, że na tym forum są ludzie, którzy kochają ogrody. Ja swój też kocham. Moja działka jest niestety oddalona od mojego domu 50 km. Jest w ładnej okolicy, są lasy, jeziora, i mimo, że przebywamy tam dużo, jest to jednak z doskoku, dlatego w moim ogrodzie nie ma róż, hortensji, różaneczników innych wymagających roślin. Staram się być rozsądna, co jednak mi się do końca nie udaje i np. mam 4 powojniki, które o dziwo całkiem dobrze rosną. Ostatni nabytek to "Błękitny Anioł". Kupiłam go w Obi, był ładnie ukorzeniony i w pierwszym roku po posadzeniu, już pokazał swoje bladoniebieskie kwiaty. Rzeczywiście prawdziwy z niego anioł, i mam nadziej że będzie rósł dobrze. Jest to moje pierwsze forum, w komputerach nie jestem taka biegła, można powiedzieć słaba, i nie wiem jak poradzę sobie z rozpoczęciem działalności na forum. Pozdrawiam,

Bożena
____________________
Mój ogród
an_tre 22:33, 07 lis 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22371
Witaj powolutku nabierzesz wprawy i pewności a jak jeszcze pochwalisz się swoimi roślinkami będzie super nie daj się długo prosić i pokaż fotki
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
alinak 22:45, 07 lis 2011


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
no właśnie .fotki . witaj na forum. czasami rośliny same lepiej dają sobie rade niż z naszą pomocą . znasz to powiedzenie o nadgorliwości ..... w ogrodzie tez się sprawdza .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
hanka_andrus 22:54, 07 lis 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witaj ,Bożenko!Wiem,co to bywanie okazjonalne w ogrodzie......No i kolekcjonerskich roślin się raczej nie posadzi.....chyba,że dla kogoś bardziej potrzebującego....Nie martw się,nabierzesz wprawy w pogaduszkach,będzie coraz lepiej,a w połowie zimy.......zatęsknisz do prac ogrodowych,jak nic!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 23:04, 07 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Witaj Bożenko także.

Czekamy z utęsknieniem na więcej fotek kwiatów, bo pewnie sporo w ogrodzie kwitnie... czy raczej nie i stawiasz na krzewy, jako na mniej wymagające?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
EPODLAS 23:18, 07 lis 2011


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Bardzo proszę o podpowiedź, gdzie mam "wejść" aby pod moimi postami pojawił się zielony napis "Mój ogród", i jak zamieścić zdjęcie po prawej stronie.

Pokochałam mój ogród, który stał się też moją pasją. Musiałam się wszystkiego uczyć od początku. Jest cały czas niedoskonały, nie jest jeszcze kompletnie ogrodzony, ale najważniejsze, że jest. Narobiłam masę błędów, no i pewnie robię dalej, ale też dużo rzeczy mi się udało, a najbardziej cieszy mi mnie to, że niektóre przecenione zdechlaki są dzisiaj okazałymi krzewami. Na działce są iglaki, krzewy liściaste, byliny. Pierwszy raz w tym roku siałam noworoczne na miejscu przekwitniętych cebulowych.Z małych drzewek : klon jesionolistny flamingo i karagana syberyjska. No i mam warzywniak, uprawiam go całkowicie ekologicznie. Działka jest nieduża, ponad 7 arów. Od 3 lat mamy nieduży domek.

Serdeczne pozdrowienia


Bożena
____________________
Mój ogród
hanka_andrus 23:26, 07 lis 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Piękna dziewczyna z Ciebie,Bożenko! I piesek uroczy!A wiosenne kwiatuchy.......oj,jak nęcą do wiosny!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
shrekol 06:45, 08 lis 2011


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Witaj Bożeno ciekawie sie zapowiada, a czy przypadkiem działka Twoja nie jest w okolicach gorenia/skrzynek?
____________________
Halinas 06:53, 08 lis 2011


Dołączył: 28 wrz 2011
Posty: 78
Witaj na forum, dasz radę.
____________________
Pozdrawiam Halina Ogród - moje hobby
ell 07:00, 08 lis 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Witamy nową ogrodomaniaczkę. zarezejwuj sobie każdą wolną chwilę na pogaduchy o poranku, w południe i o zmroku.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies