Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Poletko Pana Boga czyli Początek Ogrodu Marzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Poletko Pana Boga czyli Początek Ogrodu Marzeń

JulkAd 12:42, 20 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Witaj Małgosiu, muszę Ci napisać, że masz to szczęście, że trafiłaś na Ogrodowisko przed rewolucją w ogrodzie. Dobrze przypatrz się innym już skończonym lub prawie skończonym ogrodom. Zapisz sobie co Ci najbardziej odpowiada, no i wrzucaj zdjęcia najlepiej z dalszej perspektywy. A jeżeli teren jest spory to koniecznie narysuj plan działki, na pewno będą wszyscy pomagać. Atmosfera na forum jest naprawdę rodzinna Miłego dnia
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
meg60 12:53, 20 sie 2012


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
Krolinko, wiesz ja mniej więcej wiem co bym chciała w swoim ogrodzie. Na pewno nie będzie to ogród jak z katalogu, ale bedzie mój i dlatego nie chce projektu......moje Poletko to moja wizja.....bedzie troche dziko, troche sielsko.....trochę drzew, duzo krzewów, troche kwiatów dla przełamania zieleni.....jakis szum wody, spiew ptaków i brzeczenie owadów........tylko tyle mi potrzebne do szczęscia Podobaja mi się ogrody u dziewczyn, takie zadbane, równiutkie, symetryczne i systematyczne, ale ja bym nie chciala takiego u siebie........trawniczka a'la pole golfowe , tez nie bardzo. Ja w naturze mam asymetrię, artystyczny bałagan - ogród musi wyrazać jego właściciela....chyba źle bym się czuła w takim równiutkim ogrodzie ....... choć lubię i straszie mi sie podobają - u kogoś!!! i jestem pełna podziwu dla ich włascicieli
____________________
meg60 12:57, 20 sie 2012


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
aaaaaa, witam nowych gości !!!!! moze faktycznie rozrysuję to co juz mam, a to cobym chciała dorysuję i pokażę???? hmmmmmmmmmmm.......

Przepraszam z góry własciecieli pieknych ogrodów, jeśli kogos uraziłam.. (czytaj post wyzej )
____________________
popcorn 13:25, 20 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgosiu ale nie chodziło mi o czyjś projekt - sama narysuj, pewnie!!! Ja też nie chciałam gotowego (no, chyba że od Danusi ale na ten już za późno - chyba żebym zaczynała wszystko od początku)
Chodzi po prostu o projekt-plan Twój, ze stronami świata, nasłonecznieniem, wymiarami, tym co gdzie chcesz - gdzie trawnik, altanka/ławeczka, rabatki...
Ja tez lubie poukladane ogrody - u kogos. A sama lubie zyc w chaosie bp to MÓJ chaos
narysuj i pokaż, koniecznie!!
A potem po rabacie, krok po kroku, będziemy myśleć
____________________
Mój nowy ogródek
meg60 13:40, 20 sie 2012


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
ufffffff ....OK!!!! tylko w tym artystycznym chaosie, po przeprowadzce, jeszcse nie dotarłam do kartek w kratkę
____________________
kaisog1 13:42, 20 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
No to będzie powstawał angielski ogród Duzo kolorów, bylin, krzewy dla urozmaicenia
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
popcorn 14:21, 20 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
No, nie mogę się doczekać! Jakbyś potrzebowała siły roboczej, to kiedyś, w jakiś weekend mogę pomóc
____________________
Mój nowy ogródek
meg60 14:21, 20 sie 2012


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
oby!!!!
____________________
popcorn 14:25, 20 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
I we wrześniu będę kupować -niedrogo- róże angielskie!! Zrób na nie miejsce, to przywiozę i dla Cię
____________________
Mój nowy ogródek
meg60 14:39, 20 sie 2012


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
super.......tylko czy u mnie takie piękności beda miały dobrze????? Ja mam ogród na południe i pełne słońce przez cały dzień....albo część przed domem na północ....z chwilami słońca po południu......
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies