Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

admete 07:20, 10 maj 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Kadr z żółtej

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
AgnieszkaW 07:20, 10 maj 2016

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Pięknie u Ciebie, co jakiś czas zagladam do Twojego ogrodu i śledzę jego rozwój - jest ślicznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
admete 07:28, 10 maj 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
AgnieszkaW napisał(a)
Pięknie u Ciebie, co jakiś czas zagladam do Twojego ogrodu i śledzę jego rozwój - jest ślicznie


Hej
dziękuję i bardzo się cieszę że zaglądasz
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:29, 10 maj 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:32, 10 maj 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
I na koniec moje nowe zwierzątko ogrodowe które przyprawiło mnie o lekki zawał hahahahaha.
To donica przy wejściu, mała, gdzie wsadziłam hostę między stokrotkami i bratkami.........na koniec wczoraj, podlewam, leję wodę i patrzę na dziwnie wybrzuszoną ziemię, jakby wielki bąbel powietrza kiedy sie leje na sucha ziemię, przysuwam sie bliżej .....a tu obślizgła ropucha hahahahahaha.......sobie siedzi....sobie żyje w mojej doniczce hahahahahaha



spora jest i co ja mam z nią począć? hahahahahahaha
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
dominika_ 08:25, 10 maj 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Nacieszyłam oko, macham i lecę dalej Miłego dnia
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Luki 09:06, 10 maj 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ja się już wyleczyłem z jesiennych rewolucji u mnie nie przynoszą niczego dobrego, fakt większość roślin przeżyła poza trawami, ale co z tego jak i tak efekt w ogóle mi się nie podoba
Robota w ogrodzie mnie lubi, chyba ostatnio aż za bardzo.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
ren133 10:46, 11 maj 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
admete napisał(a)


Ślicznie
Czy to są CW?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 10:50, 11 maj 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
admete napisał(a)
Na tarasie



Jak myślisz długo wytrzyma taka kompozycja? Bo ja mam w donicach stokrotki i bratki i nie wiem czy myśleć już o zmianie ?
A swoją drogą śliczne ujęcie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 10:54, 11 maj 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
admete napisał(a)
Mam jednego chorowitka w domu, a że ucho więc cięzko przy takiej wichurze zabrać go na dwór, więc jestem uziemiona . Udało mi się dopiero o 16.30 wyrwać na dwie godzinki na dwór.

Zaczęłam porządki na nowo hahahahaha, chwasty jak ja leżałam nie czekały
Zaczęłam pod domem, gdzie mam pięć nowych różyczek, posprzatałam liście po morzu krokusów.......i zrobiłam rekonesans gdzie upcham moje dalie które rok temu były w tym miejscu........kilka chyba upcham

I dalej żółta........niestety moje przeróbki jesienne nie wyszły części roślin na zdrowie .
z 6 zebrinusów póki co żyje tylko jeden
dzieliłam też tą wielką bylinę (chłoliera zawsze zapominam nazwę ), która robiła u mnie taką wielka białą chmurę na tej rabacie - i nie wychodzi ani jeden - a przeznaczyłam na niego dwa spore paseczki na rabacie

miałam już super wyhodowaną chryzantemę - i ma dosłownie dwa listki po brzegach, a cały środek nie wiem czy zgnił, czy go coś zjadło, bo jak zaczęłam wyciągac suche patyczki bez korzonków, wylazło pełno mrówek a między suchymi zgliszczami znalazłam jakieś łupiny po larwach???


i znowu myślenie co tam zrobić
trza coś wsadzić bo będzie łyso


Też uważam, że zmiany jesienne nie wychodzą na dobre roślinom
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies