Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

admete 20:00, 06 cze 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Pierwsze daliowe pączusie

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 20:01, 06 cze 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Luki 09:00, 07 cze 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
No nie mogę wszędzie kwitną róże, ale ja musiałem być niegrzeczny
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
admete 06:48, 08 cze 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Luki napisał(a)
No nie mogę wszędzie kwitną róże, ale ja musiałem być niegrzeczny




hahahahahahahaha
Ale nam opadną a będą kwitły tylko u Ciebie
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 11:09, 08 cze 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
taki cudeńko zakwitło pod oknami tarasu - astronomia

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:06, 09 cze 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Krwawniki.....już wiem to jedne z moich ulubionych kwiatów.....strrrrrrrrrrasznie mi się podobają

zaczynaja kwitnąć żółte, 3 sadzonki z slicznymi szarymi liśćmi, kwiatów sztuk 2 hahahahahahahaha

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:06, 09 cze 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
I małe lilie na żółtej

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Zielona 12:30, 09 cze 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Aguś - fajnie jest oglądać ogrody, które się widziało na żywo. Poczytałam, pozachwycałam się /ależ funkiowa już pełna!/ i... cieszę się, że dzwoneczki kwitną U mnie sieją się na potęgę. To wdzięczna bylinka i ładnie się u Ciebie wpisała pomiędzy różyczkami


Jak rutewki? Wielki już? Zostawisz je chyba u siebie - a ja kiedyś sobie kupię...
admete 06:20, 10 cze 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Zielona napisał(a)
Aguś - fajnie jest oglądać ogrody, które się widziało na żywo. Poczytałam, pozachwycałam się /ależ funkiowa już pełna!/ i... cieszę się, że dzwoneczki kwitną U mnie sieją się na potęgę. To wdzięczna bylinka i ładnie się u Ciebie wpisała pomiędzy różyczkami


.


Hej , cieszę się że miałaś chwilkę
dzwoneczki są mega!!!! ciekawe czy i u mnie będą się rozsiewać?.......



Jak rutewki? Wielki już? Zostawisz je chyba u siebie - a ja kiedyś sobie kupię..


co na nie patrzę to myślę o Tobie
jak jechaliśmy teraz nad morze, myslałam o tym że za drugim razem upcham je między chłopaków i dowioze do Ciebie - teraz już wiem że to nierealne w trakcie kwitnienia - sięgają mi teraz do czoła - także albo jesienią po przekwitnięciu, albo na wiosnę - nie kupuj nowych!!!! bo one zmobilizują nas do tego żeby się umówić i spotkać hahahahahahahaha
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:28, 10 cze 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Wczoraj pogoda pozwoliła wreszcie żeby wziąć się za zaległe cięcia
Uwieczniłam graba żeby mieć porównanie na za rok

nie ścięłam z wysokości za dużo, póki co ma 82 cm, urósł z szerokości, bo rok temu mogłam spokojnie wejść między niego a siatkę a teraz musiałam się nagimnastykowac, a za rok chyba cięcie już od drugiej strony siatki



i po



nie patrzymy na burdello, bo wmiędzyczasie ogarniamy z mamą chwasty tak porządnie do najmniejszej ociupinki (a jest tego od cholery, bo nie było prawie kory i dmuchawce miały gdzie się przyczepiać grrrrrrrrrrrr)i sypiemy korą

na ostatnim zdjęciu widać spadek terenu, i to że żywopłot opada i zastanawiam się czy nie ciąć go w tym miejscu wyżej, żeby z daleka nie było widać tej fali, żeby żywopłot był wizualnie równy.........

na zdjęciu luki w żywopłocie - jeden buk zjedzony przez psa, drugi przemarzł czy cuś i ma tylko puszczone od dołu przyrosty w te miejsca będą chyba wsadzone prowadzone na płasko graby...........zobaczymy jeszcze
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies