Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

admete 06:26, 17 cze 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Hosty przy domu....tez potwory, nie wiem co będzie za rok
dzielić i rozdawać

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:27, 17 cze 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Idealny kwiat edenki - ja się zachwycam jak nie wiem

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:47, 17 cze 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Zrobiłam w tym tygodniu jeszcze jedną dużą rzecz i mam wreszcie z głowy
Zakończyłam długi proces cięcia żwyopłotów - w tym tygodniu bukszpaniki, podzieliłam je na kilka dni bo plecy niestety dają się już we znaki

cięłam na pudełko hahahahahaha

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:50, 17 cze 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
I na koniec jedna z dwóch pticy które kupiłam do warzywnika..wahadło, są jeszcze żabki na kulach i wiatraki sowy - wszystko na prawdziwne ptaki - które zżerają mi truskawki, zdjęcia zrobię jak pozdejmuję inne mniej dekoracyjne gadżety z warzywnika - typu balony z imprezy urodzinowej starszego, balony nawet pęknięte to dobre latające straszydła

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
dominika_ 08:39, 17 cze 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Przeleciałam po ogrodzie, wszystko pięknie wygląda, a najbardziej spodobał mi się gość poniżej. Powiedz mi czy w pierwszym sezonie Ty swoje katalpy okrywałaś na zimę?

____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
BASIA8 10:12, 17 cze 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
admete napisał(a)
Zrobiłam w tym tygodniu jeszcze jedną dużą rzecz i mam wreszcie z głowy
Zakończyłam długi proces cięcia żwyopłotów - w tym tygodniu bukszpaniki, podzieliłam je na kilka dni bo plecy niestety dają się już we znaki


Kochana ale pięknie jest u Ciebie pospacerowałam oj pospacerowałam nawet chwilę usiadłam przy tarasie Piękny Masz awatarek czyżby zdjęcie wakacyjne
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
admete 06:33, 18 cze 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
dominika_ napisał(a)
Przeleciałam po ogrodzie, wszystko pięknie wygląda, a najbardziej spodobał mi się gość poniżej. Powiedz mi czy w pierwszym sezonie Ty swoje katalpy okrywałaś na zimę?



Nie okrywałam ich nigdy
ale podcięłam je w zeszłym roku jesienią, jak październikowy wtedy chyba mokry śnieg przygiął mi je do samej ziemi i niestety jedną obcięłam za krótko i nie przeżyła....niedawno ją wymieniliśmy
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:34, 18 cze 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
BASIA8 napisał(a)


Kochana ale pięknie jest u Ciebie pospacerowałam oj pospacerowałam nawet chwilę usiadłam przy tarasie Piękny Masz awatarek czyżby zdjęcie wakacyjne
Pozdrawiam.


Dzięki kochana, a avatarek nadmorski z tego sezonu, ale to taki dopiero przedwakacyjny
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Kuba 06:36, 18 cze 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
No masz trochę tych żywopłocików do cięcia na szczęście już za Tobą,
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
admete 06:38, 18 cze 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Jak Wasze ogrody po wczorajszej nawałnicy?
U mnie na szczęście tylko małe gałązki i liście z lasu..ale bałam się jak nie wiem co bo w najgorszym momencie byłam z najstarszym w mieście i na własne oczy widziałam jak wielgachne gałęzie się łamały i spadały na ulicę i chodniki, szybko uciekłam w miejsce bez drzew i wracałam do domu w wielkim strachu co mogę zastać w związku z sąsiedztwem lasu..............nie mieliśmy prądu od 13 do 21, juz miałam pakować rzeczy z zamrażarki, ale na szczęście wreszcie go włączyli..........
to przerażające co przyroda nam teraz szykuje......ja boję się burz bardzo, a kiedyś je bardzo lubiłam.........ale to co się teraz dzieje nie można porównywać do burz sprzed lat ......takie wiatry, grad - który nam też dał się we znaki jakiś czas temu - boję się jak nie wiem.......a w przyszłym tygodniu może być podobnie
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies