Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

admete 06:06, 21 wrz 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Milka napisał(a)
Agnieszko, wskoczyło mi na pierwsze strony twojego wątku, tam początki, a tu teraz taka dżungla. Pieknie dobrane rosliny, kolory i faktury, ale kreta współczuję bardzo.
U mnie się wyniosły, chyba dzięki okolicznym kotom.
Z przyjemnością będę zaglądać


Kochana miło mi bardzo że zajrzałaś
Za słowa o ogrodzie bardzo dziękuję
dobrze napisałaś dżungla hahahahahahaha, jeszcze nie ujarzmiona
w zeszłym roku robiłam spora rewolucję, w tym tez by się co nieco przydało ale czasu brak i chyba cała robota zostanie na wiosnę


a co do tego kopca, których mam kilka
nie wiem czy to nie nornice, które u mnie grasują
mam wielką nadzieję że to nie kret - robi chyba większe szkody
w zeszłym roku tez miałam takie kopce na żwirze, bo tu chyba nornicom trudniej drążyć takie płytkie tunele, za to warzywnik zryty tunelami jak ta lala ,
wiem że u sąsiada się w lesie wylęgły i sama jak przerzucałam worki z kora znalazłam kilka norniczek, oj nie lubie takich niekontrolowanych sytuacji hahahahaha
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:13, 21 wrz 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Wczoraj poszłam z aparatem, takie cudne słoneczko było, nałaziłam sie, nacykałam i co sie okazało brak karty pamięci , potem coś sobie w ustawieniach zmieniałam, nawściekałam i się i w rezultacie wróciłam z kilkoma fotami

nadają się tylko dwa

przekwitnięte i już wycięte floksy



i jeden kadr z różowej z pomaranczową w tle

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
kamila66 09:40, 21 wrz 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Przyszłam się przywitać Postanowiłam odwiedzić wszystkich, którzy zadeklarowali, że będą na spotkani w niedzielę. Weszłam i zostałam na dłużej.
Ogród masz piękny malowniczy , bardzo fajnie łączysz rośliny.
Czytałam, że zamierzasz robić odwierty w trawniku, kiedyś u siebie robiłam badanie gruntu, bo u mnie także glina a pod nią iły, przyjechał chłopak z ręcznym urządzeniem i w kilku miejscach wkręcił się bardzo głęboko w ziemię, otwory miały średnicę ok 4-5 cm, po pewnym czasie zauważyliśmy, że w tych odwiertach stoi woda, może u Was udałoby się porobić studzienki tym urządzeniem.
Ps. Bardzo przypominasz mi koleżankę, która mieszka w Stalowej Woli
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Madzenka 20:09, 22 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Widzimy sie w niedzielę !
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
admete 06:29, 23 wrz 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
kamila66 napisał(a)
Przyszłam się przywitać Postanowiłam odwiedzić wszystkich, którzy zadeklarowali, że będą na spotkani w niedzielę. Weszłam i zostałam na dłużej.Ogród masz piękny malowniczy , bardzo fajnie łączysz rośliny.


Hej miło mi że zajrzałaś i cieszę się że Ci się u mnie podoba
Ja od Twojego wpisu siedzę z doskoku u Ciebie - jaka z Ciebie zdolna kobieta!!!!!!!!!!!!




Czytałam, że zamierzasz robić odwierty w trawniku, kiedyś u siebie robiłam badanie gruntu, bo u mnie także glina a pod nią iły, przyjechał chłopak z ręcznym urządzeniem i w kilku miejscach wkręcił się bardzo głęboko w ziemię, otwory miały średnicę ok 4-5 cm, po pewnym czasie zauważyliśmy, że w tych odwiertach stoi woda, może u Was udałoby się porobić studzienki tym urządzeniem.
Ps. Bardzo przypominasz mi koleżankę, która mieszka w Stalowej Woli


Nie wiem na czym u mnie ostatecznie stanie.....dzisiaj może dowiem się czegoś więcej..........

ze Stalowej Woli nie znam nikogo

Do zobaczenia już za dwa dni!!!!!!!
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:29, 23 wrz 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Madzenka napisał(a)
Widzimy sie w niedzielę !


Marzenko cieszę się baaaaaaaaaaaardzo
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
dominika_ 06:42, 23 wrz 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
admete napisał(a)


Byłaś?
My w piątek wyruszyliśmy na jeszcze jedne wakacje
Weekend w Białymstoku i tydzień nad morzem - łapiąc ostatnie dni pogody


Byłam troszkę zakupów poczyniłam, wypoczęta to i masz siły na walkę z nornicą
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
admete 05:42, 24 wrz 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
dominika_ napisał(a)


Byłam troszkę zakupów poczyniłam, wypoczęta to i masz siły na walkę z nornicą


Co ciekawego kupiłaś?

czy ja wiem czy mam siły?
ja zawsze w nieodoczasie, zawsze mam 1000 rzeczy do zrobienia i zawsze w biegu
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 05:45, 24 wrz 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Wczoraj pobiegałam trochę z aparatem
to już chyba jedna z ostatnich takich sesji, bo roslinek coraz mniej, takie uroki bylonowego ogrodu

w tym tygodniu wywiozłam 7 pełniutkich taczek wyciętych roslin


zdjęcia z przed i p o koszeniu, w trakcie robienia zdjęć się kapnęłam że kurcze mam idealna pogodę żeby skosić hahahahaha, a trawa nie koszona ponad 2 tygodnie
u mnie o tej porze roku to już problem bo na większości trawnika rosa która niestety w ciągu dnia już nie wysycha i trawa cały czas mokra i ciężko sie kosi....

na początek dalie.....


____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 05:55, 24 wrz 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Teraz podkręcamy swoją wyobraźnię i widzimy morze różowiutkich floksów z tyłu w buchanani, potem pączki first lady (róża przesadzona w lipcu, straciła wszystkie liście, teraz ma nowe i puściła kilka paków, znak że jest jej tu lepiej niż przy płocie gdzie codziennie po kilka razy tratował ją pies ), do tego pomarańczowe jezówki, albo podzielę albo uda mi się dokupić jeszcze 2, miałam pięć ale nornice mi poharatały korzenie , przed nimi brązowy beberys.......taki zamysł.....zobaczymy co z tego wyjdzie i czy kompozycja zostanie na stałe

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies