Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

admete 06:52, 24 wrz 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:53, 24 wrz 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
07:00, 24 wrz 2016
fajnie juz masz tak czyściutko ....trudno mi przelecieć wstecz za innymi fotami ..ale chciałabym zobaczyć z innej perspektywy te drzewa w trawniku podsadzone bukszpanami ..o te.


PS. jutro jesteś w Wojsławicach? ja mam plan być
admete 07:06, 24 wrz 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Nie zdążyłam wstawić wszystkiego.
Wstawię po przyjeździe i mam nadzieję że wrócę z porcją fantastycznych zdjęć
Zmykam
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
dominika_ 11:59, 24 wrz 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Rozplenice 3 odmiany, 3 odmiany rozchodnika, sosny pumilo, żurawki rio i cherry cole i jeszcze jedną trawkę tylo zapomniałam nazwy ale na szczęście doniczki są ometkowane
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
ren133 12:11, 24 wrz 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Ślicznie masz jak zwykle!!!!!!!!!
Czytam, że będziesz w Wojsławicach ... obyśmy się nie minęły gdzieś w tym tłumie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
admete 06:37, 26 wrz 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
dominika_ napisał(a)
Rozplenice 3 odmiany, 3 odmiany rozchodnika, sosny pumilo, żurawki rio i cherry cole i jeszcze jedną trawkę tylo zapomniałam nazwy ale na szczęście doniczki są ometkowane


ojoj super zakupy!!!!!!!
ja mam problemy z nazwami, kupuję, sprzedawca mówi nazwę, myślę sobie no tak przecież to oczywiste, i jak tylko odchodzę 10 metrów zapominam a potem głowię się kilka miesięcy albo i dłużej co u mnie rośnie, o trawy głównie chodzi hahahahaha.
Byliny pamiętam prawie doskonale

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:44, 26 wrz 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
ren133 napisał(a)
Ślicznie masz jak zwykle!!!!!!!!!
Czytam, że będziesz w Wojsławicach ... obyśmy się nie minęły gdzieś w tym tłumie


Kochana bardzo się cieszę że się spotkałyśmy!!!!!
i dziękuję że mnie zatrzymałaś i powiedziałaś hej to ja, ja byłam w takim roślinnym amoku, nie mogąc oderwać oczu od stoisk, potem roślin w ogrodzie z myślami tłoczącymi kompozycje w głowie, jakby mnie z buszu do ludzi rzucili, jak dziecko które by zobaczyło 10000 lizaków hahahahahaha

to była tak naprawdę moja jedna z pierwszych samotnych wycieczek
jakoś tak wyszło że chyba sama uwiązałam się w domu, z myślą że tylko ja ogarnę i dopilnuję dzieci i ja zrobię wszystko najlepiej .............ale to spotkanie dało mi bardzo dużo i wiem że chcę więcej

najbardziej obawiałam się drogi, bo to jakby nie było 400 km, koło 5 godzin jazdy........ale dałam radę, nie byłam zmęczona jak się spodziewałam że będę
i już sie nie mogę doczekać kolejnej takiej przygody
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:58, 26 wrz 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
eee_taam napisał(a)
fajnie juz masz tak czyściutko ....trudno mi przelecieć wstecz za innymi fotami ..ale chciałabym zobaczyć z innej perspektywy te drzewa w trawniku podsadzone bukszpanami ..o te.


PS. jutro jesteś w Wojsławicach? ja mam plan być


Kochana baaaaaaaaaardzo się cieszę że się poznałyśmy na żywo!!!!!
szkoda tylko że tak krótko
jak dla mnie moglibyśmy tam być od otwarcia do zamknięcia hahahahaha

z ostatniej mojej sesyjki ma jeszcze takie 2 ujęcia



____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:02, 26 wrz 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Zdjęcia z Pszczelarni i Wojsławic się wgrywają - te dwie wizyty to jak dwie cudowne wycieczki, szkoda tylko że trwały tak krótko
będę potrzebowała trochę czasu żeby coś wybrac, znacie mnie i domyślacie się ile tego jest hahahahaha

wkleję jeszcze resztę zdjęć z piątku żeby wyczyścić sobie folder na zmniejszone zdjęcia





china girl - kwiat cudowny!!!!!, krzak kwitnący obficie i powtarzający kilka razy, miałam plan dosadzić więcej na żółta, ale zobaczcie co robi mi się już w okolicy sierpnia z liśćmi
wiem choróbska wszelakie przeszły przez te biedne krzaczki, mimo oprysków liście co sezon spadają

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies