Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Zana 16:45, 13 lip 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
admete napisał(a)


Anutka strasznie się cieszę że napisałaś
miło mi baaaaaaaaaaaardzo

ja tez u Ciebie byłam w przelocie bo mnie rzeźba z avatarka zaintrygowała - jest prześliczna - sama marzę o takich dodatkach do ogrodu, w pierwszej kolejności chciałam kupić aniołki żeby postawić w hostach, ale drogie cholery jak nie wiem co
dobrze pamiętam że Twoja jest od dziadka?


Tak, dobrze pamiętasz, rzeźba to pamiątka po dziadku. Niestety takie ogrodowe pierdółeczki ozdobeczki trochę kosztują. A mnie się z reguły te najdroższe podobają, taki gust. Tak więc cieszę się, że rzeźbę dostaliśmy jako dodatkowy bonus do ogrodu.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Mentha 22:18, 13 lip 2017


Dołączył: 15 sie 2016
Posty: 223
a te cebulowe to mieczyki też je mam
admete 06:44, 14 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
jazzy napisał(a)
Cześć Bardzo mi się u Ciebie podoba Ładnie fotografujesz swój ogród. Będę często zaglądać


Cześć
Dziękuję
ciesze się że moje fotki się podobają, uwielbiam je robić, to taka moja nagroda jak się urobię na ogrodzie
a móc się z Wami podzielić nimi na O. to wielka radość
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:45, 14 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
ogrodula napisał(a)
Fajny pomysł lilie w hostach też tak zrobię


Jak sadziłam hosty były małe, potem urosły liściory i bałam się że lilie bez słońca nie wyjdą, ale są, dały radę i ciekawie to wygląda
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:47, 14 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
dominika_ napisał(a)
Hortensje jak już pięknie Ci kwitną, co do pogody, to ładu nie dojdziemy. W ubiegłym tygodniu kilka dni się wstrzymywałam z opryskiem, bo wyglądało tak jakby miało padać. Po czym piękny słoneczny dzień, bez zapowiadanych opadów, zrobiłam oprysk, trach ni stąd ni zowąd burza. I bądź tu człowieku mądry.


Dokładnie

ja sama nie wiem co mam robić, najwyżej opryskam drugi raz te róże które są zaatakowane, bo dwóch godzin nie chce mi się już latać z opryskiwaczem
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:52, 14 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Mentha napisał(a)
Raj ! ale już widać, że roślinki wymykają się spod kontroli, są coraz większe i będzie gąszcz


niooooooo i baaaaaaaaaardzo mnie to cieszy, bo jak jest busz to chwasty nie mają jak się rozsiewać, ale też są miejsca gdzie rośliny wchodza mi już jedne na drugie

już to wiem że rabaty będą poszerzane hahahahahah

np anabelki zagłuszyły rozchodnika i różę .chyba musze je trochę podciąć





____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:55, 14 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Zana napisał(a)


Tak, dobrze pamiętasz, rzeźba to pamiątka po dziadku. Niestety takie ogrodowe pierdółeczki ozdobeczki trochę kosztują. A mnie się z reguły te najdroższe podobają, taki gust. Tak więc cieszę się, że rzeźbę dostaliśmy jako dodatkowy bonus do ogrodu.


My kobitki chyba tak mamy
ja jak oglądam w sklepie ubrania na wieszaku to zawsze ale to zawsze spodoba mi się to co jest tam z najwyższą ceną hahahahahahahaha


a Twoja pamiątka jest bezcenna i do tego tak piękna!!!!!, tworzy klimat w ogrodzie
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:56, 14 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Mentha napisał(a)
a te cebulowe to mieczyki też je mam



wiesz co to nie mieczyki, jak zakwitną może ktoś je nazwie
a na mieczyki czekam na żółtej, wsadziłam tam koło 40 sztuk,, nie wszystkie wyszły, ale czekam na nie niecierpliwie , uwielbiam je mimo że lubią się bardzo pokładać
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:59, 14 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Czekamy na lilie


____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:02, 14 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Małe sadzonki jeżówek Wojsławic
są jeszcze między hostami za liliami, tylko muszą urosnąć w sile żeby z nich wyjść i wyglądać ponad hostowe liście

tutaj ta kombinacja z bordowymi żurawkami też będzie fajna - sezon dwa i będzie na co patrzeć

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies