Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

admete 20:06, 30 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Marzena2007 napisał(a)
Dobry trawnik to podstawa dobrego ogrodu. Bazę już masz


Niestety ta moja baza nie jest idealna.
Na zdjęciach z daleka i pod kątem ładnie wychodzi.
Kupa roboty jeszcze z nim będzie
Chwasty raz - nie był odchwaszczany ani razu - poprzednia ekipa powinna o zrobić, a że rozstałam się z nimi niezbyt miło to tak zostało.

Teraz to nadrobimy, a póki co robię co mogę sama......grabię suche placki dosiewam .
I zamierzam w miare pogody kosić 2 razy w tygodniu - siama

Mam nadzieję że nowa ekipa pomoże doprowadzić go do stanu idealnego

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 20:07, 30 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Gardener27 napisał(a)


Zgadzam się z Madżenką dobrze wie co mówi




A ten stoliczek to Ty skąd wykombinowałaś bo bardzo ciekawy ? Idealna ma wysokość do przesadzania roślin i robienia rozsad Taki warsztat ogrodnika


Stolik niestety był tylko jeden na westwingu
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 20:10, 30 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Moje zaszyfrowane tiulipy pomału pokazują swoją twarz

W słoneczku i w cieniu

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 20:11, 30 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Orliki

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
20:11, 30 kwi 2014
admete napisał(a)


Zaciekawiłaś mnie swoim domkiem
Na punkcie wykończeniówki też miałam niezłego hopla hahahahaha


No jeśli o wykończeniówkę chodzi to jest mój konik. Kiedyś miałam na tym punkcie lekki odlot to skupowałam wszelakie klatki, bielone meble, szklarenki, lampki, lampioniki, stołki w stylu schaby schic etc, etc, etc... Teraz mało co mnie zaskoczy w tym temacie. I tak mi się to przejadło i na tylu blogach byłam że teraz już tego nie chcę w domu. Zupełnie mi się zmieniło i poza meblami w kuchni białymi z Ikea - zrezygnowałam ze wszystkiego innego. Choć sympatia pozostała ogromna i troszkę przemycam tego jednak. Teraz trochę w styl z rodzinki.pl uderzam. A co z tego wyjdzie zobaczymy
admete 20:13, 30 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812


Na końcu plantacja liatr z biedronki
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 20:17, 30 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Kalamandyna napisał(a)


No jeśli o wykończeniówkę chodzi to jest mój konik. Kiedyś miałam na tym punkcie lekki odlot to skupowałam wszelakie klatki, bielone meble, szklarenki, lampki, lampioniki, stołki w stylu schaby schic etc, etc, etc... Teraz mało co mnie zaskoczy w tym temacie. I tak mi się to przejadło i na tylu blogach byłam że teraz już tego nie chcę w domu. Zupełnie mi się zmieniło i poza meblami w kuchni białymi z Ikea - zrezygnowałam ze wszystkiego innego. Choć sympatia pozostała ogromna i troszkę przemycam tego jednak. Teraz trochę w styl z rodzinki.pl uderzam. A co z tego wyjdzie zobaczymy


No to też niezła gadżeciara jesteś - ja myślałam że nie jestem dopóki nie zamieniłam 40 m2 na 400 hahahahaha.

Ja z kolei próbowałam i myślę że jako tako mi wyszło . połączyć klasykę z nowoczesnością.
Fakt nie mam jeszcze lamp(tylko w kuchni) a to one tak naprawdę dodają tego czegoś wnętrzu.
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
20:22, 30 kwi 2014
admete napisał(a)


No to też niezła gadżeciara jesteś - ja myślałam że nie jestem dopóki nie zamieniłam 40 m2 na 400 hahahahaha.

Ja z kolei próbowałam i myślę że jako tako mi wyszło . połączyć klasykę z nowoczesnością.
Fakt nie mam jeszcze lamp(tylko w kuchni) a to one tak naprawdę dodają tego czegoś wnętrzu.


No ja wiem o czym mówisz bo uwielbiam lamy, zwłaszcza boczne oświetlania. W nowym domu mam tyle gniazdek że obdzieliłabyś nimi ze dwa domy. Ale uwielbiam ciepłe boczne oświetlenia wnętrza, to one tworzą klimat domu. \
Nie martw się, mi też wiele brakuje jeszcze... lamp też mi brakuje ale każdy miesiąc to krok do przodu... nie tylko w ogrodzie \

Zresztą ja się dopiero za tygodnie tam przeprowadzam. Amen.
sofijka 22:56, 30 kwi 2014


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 115
E tam, nie przejmuj się sąsiadem . Może zaispirowany Twoim pięknym ogrodem jakieś ładne nasadzenia chociaż zrobi
admete napisał(a)


No jest ładnie .
Chociaż teraz z balkonu już nie będe miała takiego widoku jak do tej pory
Sąsiad dokładnie na przeciwko buduje dom, do tego walnął wielką górę humusu dokładnie na przeciwko wejścia.
Także jak patrzę z balkonu to nie na góry-góry tylko na górę zachwaszczonej ziemi -hahahahaha
____________________
sofijka w ogrodzie
admete 07:12, 01 maj 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Kalamandyna napisał(a)


No ja wiem o czym mówisz bo uwielbiam lamy, zwłaszcza boczne oświetlania. W nowym domu mam tyle gniazdek że obdzieliłabyś nimi ze dwa domy. Ale uwielbiam ciepłe boczne oświetlenia wnętrza, to one tworzą klimat domu. \
Nie martw się, mi też wiele brakuje jeszcze... lamp też mi brakuje ale każdy miesiąc to krok do przodu... nie tylko w ogrodzie \



No u mnie tez moc zwisających kabelków z żarówami

U nas niestety wykończeniówka stanęła .
A sporo brakuje - ale da się żyć
Ja tylko od czasu do czasu przytacham jakiś gadżet - hahahaha - do domu - który mój J zawsze uważa za zbędny - a ja wiem że to jedyna niepowtarzalna okazja( bo latam do tkmaxa) więc trzeba brać




Zresztą ja się dopiero za tygodnie tam przeprowadzam. Amen.


Super
To najfajniejszy czas przed Tobą .
Trzymam kciuki żeby wszystko szło po Waszej myśli !!!!!
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies