Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

admete 09:06, 10 wrz 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Sobotnie wprowadzanie planu na fioletowej





przed



po wyjęciu rozchodników i przesunięciu liatr i floksow i z 3 blueforyou

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 09:08, 10 wrz 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Blue for U będą super grały z przebarwiającymi się liśćmi hortensji




Miłego rozpoczęcia tygodnia
ja idę kopać dalej
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
mrokasia 09:19, 10 wrz 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
admete napisał(a)


Ojjjjjjjjj robota chyba nigdy się nie skończy

O wodzisz to w takim razie i ja je chiachnę , byle szybko bo jesień tuż za rogiem


Nie jestem pewna czy nie za późno na ciachanie... tnie się w fazie zielonych przyrostów. No i ostrożnie, żeby nie przyciąć całego zielonego bo nie odbije...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
adewzuol 09:40, 10 wrz 2018


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Obcięłam w tym roku na próbę jeden świerk conica i dobrze mu się ma. W przyszłym roku obetnę następne
____________________
Ewelina W piaskownicy
admete 06:29, 12 wrz 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Kasiu Ewelinko dziękuję za odpowiedź
Ciachnę je ale już chyba faktycznie w przyszłym roku.
Raz mam za dużo innej roboty dwa jak piszecie już na to za późno

ja dalej działam ostro

Wczoraj skończyłam mini rewolucję na niebieskiej - która w ogóle nie była w planach hahahahahaha, potem poprzesadzałam byliny na drugiej części burgundowej wykopałam 3 doły pod kolejne blue for u.

Potem wykopałam wielki dół pod klona na trzcinnikowej, nie wiem jak ale jakoś wtachałam go na połozone bokiem taczki, a potem wytargałam z donicy i do dołu





Jak zaczęłam wyciągać blue foru spod siatki stwierdziłam że 3 falstafy które rosły z nimi też wyciagnę - wykopałam 5 dołów na nowej różance dla nich, dodam że u mnie w glince to nie lada wyczyn


Już nie miałam czasu na wyciąganie róż i tak sobie plewiąc przy nich żeby mieć je już później przygotowane do wyciągnięcia dumałam co tam zrobię.......i niechcący wymyśliłam sobie praktycznie całe przekopywanie tej rabaty

artemis które planowo miały iść w doły po bluefor u pójdą inaczej w rzędzie co się wiąże z 10 nowymi dołami pod nie hahahahahaha
mam tam kilka host które rosą tak niefortunnie że żeby posadzić artemis muszę prawie wszystkie poprzesuwać. Mam jeszcze sadzonki hameln więc one pójdą łukiem za żywopłocikiem z bukszpanu, za nimi białe jezówki z żółtej i gdzieniegdzie dosadzę jeszcze buchanani - taki plan który zajmie mi pewnie cały dzień

ciekawa jestem co wyjdzie jeszcze podczas tych wykopalisk

miłego dnia wszystkim życze
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Johanka77 06:50, 12 wrz 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Obejrzałam weekendową relację i plany prac.
Ale się będzie działo.

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
mrokasia 07:31, 12 wrz 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Ha, tetris ogrodowy w pełnej krasie .
Siły życzę .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Johanka77 07:42, 12 wrz 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
admete napisał(a)



przed



po wyjęciu rozchodników i przesunięciu liatr i floksow i z 3 blueforyou



Teraz nabrałam ochoty! W weekend biorę się za zrywanie darni i rozsadzanie rozchodników w dolnej części ogrodu
Jeszcze rozplenice muszę przesadzić. Ehh...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
lawenda001 15:37, 12 wrz 2018

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
Fajny zapał do pracy, to ja czekam na zdjęcia po zmianach. Myślałam że przesadzać powinno się jesienią. W takim razie ja też przesadze u siebie hosty.

A stół znalazł świetne zastosowanie. Moi syniwie też są fanami lego, chociaż już wyrastają niestety z klocków.
admete 06:47, 14 wrz 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Johanka77 napisał(a)
Obejrzałam weekendową relację i plany prac.
Ale się będzie działo.



Rośliny wędrują w te i wewte hahahahahaha

Szkoda że efekty dopiero za rok beda widoczne...............
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies