Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zimozielony ogród przy białym domu

Pokaż wątki Pokaż posty

Zimozielony ogród przy białym domu

kaba303 12:35, 16 mar 2014


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 50
Dołączam się do zachwytów i również myślę, że odcinek powinien być o wiele dłuższy. Tyle pięknych zakątków nie zostało pokazanych, tyle pracy Danusi i Witka zasługuje na szersze spojrzenie na ogród. A ogród przecież piękny, pamiętam kolejne etapy jego tworzenia i zaangażowanie Matiego i p. Ani. Wspaniale skomponowane rośliny, układ ogrodu boski. W innych odcinkach Maja spaceruje pokazując różne zakątki ogrodu, a ten był jakiś statyczny. Ale i tak podziwiam kunszt ogrodniczy Danusi.
____________________
Grazka
TeresaSz 13:03, 16 mar 2014


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Ja także ochałam i achałam oglądając ten odcinek, jednak jak większość czuję pewien niedosyt i bardzo się cieszę, że mogłam śledzić jego realizację oraz zobaczyć go każdej porze roku na ogrodowisku dzięki Danusi. Myślę, że odcinek Mai nie oddał całego jego piękna.
____________________
Ogród ze skarpą
AgnieszkaW 16:03, 16 mar 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Bardzo przyjemnie oglądało się ten odcinek Mai (już trzy razy). Pani Ania to bardzo sympatyczna gospodyni (i Mateusz też jest super), a Ty Danusiu i Witek pięknie wypadliście w programie. Ogród oczywiście super, gratulacje
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
monitka 16:09, 16 mar 2014


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
A ja przegapiłam buuuu....muszę nadrobić
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Gardenarium 16:12, 16 mar 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pani Ania przysłała mi SMSa aby podziękować za przemiłe wpisy i pozdrowić zaglądających, co czynię
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
justi 18:18, 16 mar 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Ja też oglądałam, wszystkie Panie mają takie miłe i ciepłe głosy, super się oglądało i słuchało. A Pani Ani to my chyba powinniśmy bardziej dziękować za to, że zgodziła się na pokazanie swojego ogrodu, najpierw tu na forum, a teraz w programie, oczywiście Danusi też za piękną realizację. Dziękujemy

____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Donia72 21:00, 16 mar 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Ach, oglądałam program i zachwycałam się ogrodem Wszystko tak dopieszczone, dopracowane
Pozdrawiam
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Manalena 23:21, 16 mar 2014


Dołączył: 22 kwi 2013
Posty: 162
Tak jak wszyscy poprzednici, jestem pod wrażeniem tego pieknego ogrodu,o jakim tylko można marzyć.
Wspaniała cięzka praca, której gratuluję i życze dużo zdrówka!!
____________________
Ogród dla zapracowanych
Sebek 00:03, 17 mar 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ogród w telewizji robi niezwykłe wrażenie - ale na żywo jeszcze większe Odcinek wyszedł genialnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monteverde 00:17, 17 mar 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Świetnie wyszedł program z wielką ciekawością oglądałam rozwój roślin, kwiatów, krzewów, zaciekawiły mnie obeliski, ciekawa jestem jak są wysokie i z jakiego materiału zostały zrobione? pozdrawiam p. Anię i oczywiście Matiego sterta z drewna super się prezentowała pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies