Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do kwadratu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do kwadratu

bdan 07:40, 13 maj 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Piękny ogród, zaznaczam do podziwiania
gusiarz 07:41, 13 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Beatko - macham
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Lena 07:51, 13 maj 2014


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Aga pozdrowienia zostawiam i zmykam Więcej fotek się dopraszam!!!
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
gusiarz 08:20, 13 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Renia... jak dla mnie palibin nie pachnie tak jak normalny bez... nie tak oszałamiająco, bardziej pieprzowo... zapach miło zwraca uwagę gdy siedzimy na tarasie

Pawlus - witam serdecznie... zasiądź na leżaczku i rozgość się. Ciesze się, że wpadłeś

Agasz - dzięki... uszy mam purpurowe

Alinko - świerka prysnę dzisiaj, bo wczoraj nie dałam rady... poza tym, co chwila lało rzęsiście. Leżing niedzielny zaliczony oczywiście... Wiosna w tym roku miła, ciepła... leżaczek jest więc często używany

Aguś zapraszam serdecznie... wpadaj! Tylko się pospiesz, bo tulipki i bzy lada moment przekwitną.

Magdziu - dzięki...

Agniecha - palibina tnę w kulkę co roku. Postaram się obfocić cięcie. Trochę mi smutno, że zdjęcie obudziło w tobie tak niemiłe skojarzenia... Mam nadzieję, że już lepiej . Wiem, że gabiony powinny być układane na płasko, nasze jednak nawiązują do ścianki wodnej,

Grembosiu...dziekuję, to bardzo miłe co piszesz. Fakt nasze ogrody to dwa różne style, ale co tam, najważniejsze, że je kochamy!

Marzenko - tnę średnio mocno, na oko... . Nie mam żadnej złotej metody. Wisna jedynie azopodobny nawóz...





____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
gusiarz 08:28, 13 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
bdan - witam i zapraszam

Lenka - mam pytanie... czemu moje czosnki sztyletowe pokładają się? Czy to normalne?
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
EdytaB 08:38, 13 maj 2014


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 299
gusiarz napisał(a)
Mój nabytek na który chucham i dmucham... rodgresja Donald Feden. Późno stratuje, ale może to sposób na przymrozki



...


u mnie ta roślinka podnosi się ilekroc zostanie zdeptana przez psy, wytrzymala jest a ja nawet zbytnio się nie staram o nią.

Widoczki z bzem niesamowite, mam nowe chciejstwo
agniecha973 10:07, 13 maj 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
gusiarz napisał(a)


Agniecha - palibina tnę w kulkę co roku. Postaram się obfocić cięcie. Trochę mi smutno, że zdjęcie obudziło w tobie tak niemiłe skojarzenia... Mam nadzieję, że już lepiej . Wiem, że gabiony powinny być układane na płasko, nasze jednak nawiązują do ścianki wodnej,


Aga, jakie "powinny"??? Każdy robi jak mu się podoba, precz z kanonami!
Ty się nie smuć z mojego powodu, to ja powinnam się smucić i poddać jakiejś psychoanalizie, żeby wydobyć skąd u mnie takie skojarzenia. Podświadomość rejestruje całe życie i się uczy sama, więc gdzieś coś kiedyś... jakaś trauma
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
gusiarz 12:10, 13 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Edytko - macham serdecznie do ciebie ... moja rodgresja, jak widać maluczka. To chciejstwo ubiegłoroczne... od Marzenki zgapione

Aguś - no fiesz... nie chciałam byś posmutniała... lubię uśmiechnięte loczki .... psychoterapia ogrodowa będzie najlepsza... niech podświadomość koduje same piękne obrazy, by wracały w skojarzeniach ...Nawet nie wiesz jak mi się buzia cieszy na hasło: precz z kanonami ... I... for ju... buziole

Ja dziś latam po ogrodzie i pryskam... buki, róże, świerki, derenie, jaśminowce... nawet na brzozie mam mszyce i gąsienice... te gąsienice w tym roku mocno mnie wkurzyły! Wyżerają mi kwiaty z pąków róż...chyba że to jakieś żuki...ale kupki zostawiają jak gąsieniczki... feeee
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
ewakatowice 15:19, 13 maj 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
na mojej wiosce dziś raz słońce raz deszcz... co wyjdę na "akcję" oprysk sama dostaję po głowie z nieba.
Związku z tym polatałam po Twoim ogrodzie i tak mi się podoba, że zostaję
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
abiko 15:37, 13 maj 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8417
Aguś, czosnki masz cudo.. pryskaj, bo dziś jeszcze u nas łądnie, ale zapowiadają deszcze. Wpadnę.. słowo, tylko niech się unormuje w pracy trochę może zdążę przed końcem kwitnienia a jak nie będą nowe pokazałam mojemu M. buki.. chyba zachorował
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies