Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla roślin o mocnych nerwach

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla roślin o mocnych nerwach

Gabisia 20:46, 27 sie 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
kaisog1 napisał(a)
Witaj

Powiem tylko moje zdanie.... nieosłonięcie sie świrkami oki. Ale brzóz nie dawajcie dużo.... jedną. Macie mały ogród i duża ilość dużych drzew Was ograniczy.


Kasiu cześć
Nieosłonięcie się świerkami czy osłonięcie jest ok??
Bo ja już głupia jestem

A może dwie brzózki...?

Czemu ja mam taki malutki ten ogródeczek, buuuuuuu
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
kaisog1 20:53, 27 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Osłonięcie oczywiście Myślałam o czymś innym i pisałam jednocześnie i tak wyszło

...ja bym się zastanowiła nad taką ilością drzew. Po pierwsze w końcu zacienią Ci całość ogrodu a po drugie jak będą duże to niewiele tam posadzisz.... pod drzewami strasznie sucho...
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gabisia 20:56, 27 sie 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
No właśnie
A tuż za płotkiem tyle tych tujek.
Czy te wszystkie drzewa na kupie dadzą radę?
Czy ta ziemia ich wszystkich wykarmi??

Może pozostanę tylko przy trawach pod świerkami.

Hmmmm...
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
kaisog1 20:58, 27 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
..ziemia wykarmi, Ty dokarmisz będzie oki Tylko ja bym ograniczyła jednak ilość Ja tam się specjalnie nie znam ale szkoda byłoby mi miejsca
Może Dana coś podpowie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gabisia 22:30, 27 sie 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Oj bardzo liczę na pomysł Danusi!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
ell 08:42, 28 sie 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
witaj Gabi!!!

Ogródek niewielki, ale uwierz mi na słowo, że są mniejsze. Nie ma co gdybać ........... ważne żeby sąsiedzi byli ok ............... dlatego zastanów się póki rośliny małe z którymi chciałabyś pogadać od czasu do czasu jak Kargul z Pawlakiem, bo ja już muszę troszkę ukrucić winorośl............przeszkadza w pogadankach ogródkowych . Jestem z tych co niekoniecznie muszą się zasłaniać szczelnie w swojej samotni ogródkowej. To było tak zupełnie z innej bajki.

Jak już inni zauważyli masz już ładnie zagospodarowany ogród.
Pokaż nowe fotki, bo doczytałam, że już powiększasz rabatki, a z tego co czytam dziewczyną już główki pracują co by tu u Ciebie poprzesadzać. A wierz mi, że wszyscy lubimy być na bieżąco.

Pozdrawiam i życzę szczególnie Tobie mocnych nerwów, bo przy takiej burzy mózgów................ no będzie się działo. Ja też trzymam kciuki.

____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
ell 08:44, 28 sie 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Ach jeszcze jedno. Pisałaś ,że pod tym wałem jest rura drenażowa, więc mocno trzeba się nad nią zastanowić i raczej nic nie spłycać.
Pozdrawiam.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Gabisia 12:14, 29 sie 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Kochani proszę o pomoc w rozszyfrowaniu, które z moich drzewek to Skyrockety, a które to Blue Arrow?
Dokładniejsze zdjęcia tutaj:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2276-blue-arrow-czy-skyrocket


____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Gabisia 12:21, 29 sie 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
ell napisał(a)
witaj Gabi!!!

Ogródek niewielki, ale uwierz mi na słowo, że są mniejsze. Nie ma co gdybać ........... ważne żeby sąsiedzi byli ok ............... dlatego zastanów się póki rośliny małe z którymi chciałabyś pogadać od czasu do czasu jak Kargul z Pawlakiem, bo ja już muszę troszkę ukrucić winorośl............przeszkadza w pogadankach ogródkowych . Jestem z tych co niekoniecznie muszą się zasłaniać szczelnie w swojej samotni ogródkowej. To było tak zupełnie z innej bajki.

Jak już inni zauważyli masz już ładnie zagospodarowany ogród.
Pokaż nowe fotki, bo doczytałam, że już powiększasz rabatki, a z tego co czytam dziewczyną już główki pracują co by tu u Ciebie poprzesadzać. A wierz mi, że wszyscy lubimy być na bieżąco.

Pozdrawiam i życzę szczególnie Tobie mocnych nerwów, bo przy takiej burzy mózgów................ no będzie się działo. Ja też trzymam kciuki.



Cześć Ell

Ja mam bardzo fajnych sąsiadów i wcale nie chcę się aż tak od nich odgradzać.
Mamy niskie płotki z przodu i boku domów.
Zostawiliśmy nawet dziurę za altanką, żeby dzieci sobie tam spiskowały, ale sąsiad odgrodził ze swojej strony

Świerki chcę posadzić od strony, gdzie jest niedaleko ruchliwa ulica.
Może ten ekran też troszkę ograniczy wiatr.
Cień byłby u nas raczej wskazany

Rura drenażowa jest na szczęście przed tą górką, tam gdzie te kamyczki.

Dziś w okolicy widziałam mnóstwo Serbów w ogródkach i zdecydowanie jestem na TAK

Dziękuję kochana za odwiedziny - pozdrawiam Cię!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
moni 12:42, 29 sie 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
Jak dla mnie jest pięknie
____________________
Mona
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies