Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » OgRodOwY zawrót głowy (3)

Pokaż wątki Pokaż posty

OgRodOwY zawrót głowy (3)

smska 21:56, 03 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 51
Dzięki Danusiu za rady, już przeglądam wasze realizacje...na razie to mam taki mętlik w głowie co jak, gdzie. Poniżej kilka drzewek, które już zakupiliśmy, czekają teraz na swoje miejsce w ogrodzie. Chętnie wysłucham propozycji jak to wszystko zasadzić



Witam nowe koleżanki liczę na jakieś sugestie, rady i pomysły. pozdrawiam
____________________
Kasia Ogrodowy zawrót głowy
smska 22:16, 03 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 51
Wklejam niezbyt udane projekty naszego ogródka, które dostaliśmy od firmy zakładającej nasz sysytem nawadniania. Zrobili to gratis do systemu więc nie powinnam narzekać ale niestety z tego nic nie wynika




____________________
Kasia Ogrodowy zawrót głowy
smska 17:42, 27 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 51
Początki rabat











____________________
Kasia Ogrodowy zawrót głowy
emka 21:25, 27 wrz 2012

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 291
smska witaj
w sprawie ogrodu niewiele pomogę, sama szukam tu pomocy...moge Cię jednak pocieszyć, dobrze trafiłaś i to we wlaściwym momencie, dlatego pewnie nie popełnisz wielu błędów w urządzaniu swojego ogrodu, jak to było w moim przypadku. Widać, że twój początkujacy ogród jest bardzo zadbany, taki wychuchany
mam prośbę, czy mogłabyś napisać z czego są wykonane Twoje schody zewnętrzne, a może dysponujesz jakąś fotką wzbliżeniu? szukam pomysłu na wykończenie swoich, a to "coś" u Ciebie bardzo ładnie wyglada
pozdrawiam
____________________
Zielonym do góry
smska 23:41, 27 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 51
Płytki są z firmy: ZIRCONIO DELHI
Tu je kupiliśmy:
http://www.domus.pl/pl/gresy/gresy/zirconio/delhi.html

Dodam tylko, że są bardzo praktyczne nie widać na nich brudu.

____________________
Kasia Ogrodowy zawrót głowy
emka 08:55, 28 wrz 2012

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 291
dziękuję za zdjęcie oraz info musze tam zadwonić i popytać o ceny, chyba ze możesz co nieco zdradzić.. płytki wyglądają super, a jeśli jeszcze nie widać na nich brudu to w ogóle rewelacja czy użytkowaliście je zimą? czy nie są zbyt śliskie?
domek śliczny
____________________
Zielonym do góry
Borbetka 09:34, 28 wrz 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Smsko, witam sąsiadkę. Nie widzę ile masz metrów, ale z tego co mogę doradzić, to sadź rośliny grupami, nie po jednej - 1 hortensja, 1 świerk itd. Ja kiedyś tak zrobiłam i teraz porządkuję, bo jest misz masz. Jeśli jest trochę "pola" do popisu, to pięknie wyglądają większe plamy kolorów.
____________________
borówcowy wizytowka
Joaska 09:43, 28 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104

A ja mam pytanie o drzwi,sa super jaka firma i gdzie kupowane??
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
ewalm 23:21, 28 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
smska napisał(a)
Początki rabat




można tu dodać niebieskie trawy: kostrzewę siną, owies wieczniezielony, i może zawciąg nadmorski na przykład? Wygląda trawkowato, ma ładną ciemną zieleń, i kwitnie.
____________________
Ogródek na trzy lata
kwiatholandii 11:20, 30 wrz 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Wreszcie dotarłam do Ciebie Wszystko jest juz ładnie uporządkowane. Ja tak samo jak Borbetka proponuję sadzenie w grupach. Widziałam równiez , że posadziłaś bukszpan w donicach. Niestety w zimie może nie przetrwać. Moje kazdego roku zmarzły, więc teraz postanowiłam wkopywać je w grunt na zimę. Zobaczymy U mnie tez posadziłam sosny i jestem bardzo zadowolona. Danusia ma rację, że opada, ale ja co roku obrywam część przyrostów na wiosnę i drzewka są bardzo gęste i pieknie sie prezentują.

Już u mnie pisałam, że musimy się spotkac. Zapraszam Cie serdecznie jak poczujesz sie lepiej
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies