Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » OgRodOwY zawrót głowy (3)

Pokaż wątki Pokaż posty

OgRodOwY zawrót głowy (3)

kwiatholandii 11:22, 30 wrz 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405



Wiesz, tak sobie pomyślałam patrząc na to zdjęcie u dołu po lewej, że super wyglądałby rząd małych bukszpanów posadzonych wzdłuż chodnika.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
emka 14:31, 01 paź 2012

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 291
Płytki są z firmy: ZIRCONIO DELHI
Tu je kupiliśmy:
http://www.domus.pl/pl/gresy/gresy/zirconio/delhi.html

Dodam tylko, że są bardzo praktyczne nie widać na nich brudu.



mam jescze pytanie -jaki macie kolor swoich płytek, bo jak widzę są 3

jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam
____________________
Zielonym do góry
emka 14:31, 01 paź 2012

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 291
____________________
Zielonym do góry
smska 01:06, 02 paź 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 51
emka napisał(a)
dziękuję za zdjęcie oraz info musze tam zadwonić i popytać o ceny, chyba ze możesz co nieco zdradzić.. płytki wyglądają super, a jeśli jeszcze nie widać na nich brudu to w ogóle rewelacja czy użytkowaliście je zimą? czy nie są zbyt śliskie?
domek śliczny




My płaciliśmy 99zl/m., użytkowaliśmy je już zimą i są niestety trochę śliskie. Nie są to niestety typowe płytki na zewnątrz ale mi się strasznie podobały i zaryzykowałam.
____________________
Kasia Ogrodowy zawrót głowy
smska 01:08, 02 paź 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 51
kwiatholandii napisał(a)
Wreszcie dotarłam do Ciebie Wszystko jest juz ładnie uporządkowane. Ja tak samo jak Borbetka proponuję sadzenie w grupach. Widziałam równiez , że posadziłaś bukszpan w donicach. Niestety w zimie może nie przetrwać. Moje kazdego roku zmarzły, więc teraz postanowiłam wkopywać je w grunt na zimę. Zobaczymy U mnie tez posadziłam sosny i jestem bardzo zadowolona. Danusia ma rację, że opada, ale ja co roku obrywam część przyrostów na wiosnę i drzewka są bardzo gęste i pieknie sie prezentują.

Już u mnie pisałam, że musimy się spotkac. Zapraszam Cie serdecznie jak poczujesz sie lepiej


Bardzo dziękuje za zaproszenie, bardzo chętnie skorzystam jak tylko się wykuruje, bo obecnie dostałąm już 2 antybiotyk
____________________
Kasia Ogrodowy zawrót głowy
smska 01:21, 02 paź 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 51
Do Joaśki: Drzwi są wykonane przez stolarza, ale niesty nie będę go polecać. Mogę podać namiary ale odradzam...((((((((((((((((
Właściciel firmy jest nieodpowiedzialny, niesłowny nie mówiąc o problemach jakie mamy z drzwiami do dziś.

Ewalm: dziękuje za pomoc muszę pomyśleć o tych trawkach

Borbetka: działka nie jest duża 750m, więc szaleć raczej się nie da żałuje że wcześniej się Was nie poradziłam, bo już niestety dużo posadziliśmy
Ale bardzo chętnie słucham Waszych rad, piszcie piszcie na pewno skorzystam
dzięki
____________________
Kasia Ogrodowy zawrót głowy
emka 12:50, 02 paź 2012

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 291
no właśnie mnie też się bardzo spodobały , a co do śliskości to chyba większość zimą ma podobnie, niestety.... czy możesz napisać jaki macie format i kolor, czy to " natura"?
pozdrawiam
____________________
Zielonym do góry
Joaska 20:54, 02 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
smska napisał(a)
Do Joaśki: Drzwi są wykonane przez stolarza, ale niesty nie będę go polecać. Mogę podać namiary ale odradzam...((((((((((((((((
Właściciel firmy jest nieodpowiedzialny, niesłowny nie mówiąc o problemach jakie mamy z drzwiami do dziś.

A to za takiego fachowca to ja serdecznie podziękuje
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
smska 23:27, 03 paź 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 51
emka napisał(a)
no właśnie mnie też się bardzo spodobały , a co do śliskości to chyba większość zimą ma podobnie, niestety.... czy możesz napisać jaki macie format i kolor, czy to " natura"?
pozdrawiam



format 60x60 ale kolor nie wiem jaki, myślałam że jest jeden
____________________
Kasia Ogrodowy zawrót głowy
emka 00:07, 04 paź 2012

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 291
z tego co wiem są 4 kolory, a raczej odcienie... wszystkie bardzo ładne , nam do elewacji i kostki najbardziej odpowiada natural i chyba taki właśnie jest u Ciebie; tak się ucieszyłam, że znalazłam Twoje zdjęcie, jakoś do tej pory nic mnie nie urzekło... ale, żeby nie było zbyt różowo nie mogę nikogo znaleźć do roboty, wszyscy panowie "fachowcy" zajęci niestety a podobno mamy kryzys?
i znów zostanę z odrapanymi schodami, a miało być tak pięknie
____________________
Zielonym do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies