Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona odskocznia

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona odskocznia

Hogata 09:03, 22 mar 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
To turzyca bronze form, tylko może po zimie trochę wyblakła
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 09:05, 22 mar 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
agata19762 napisał(a)
witaj Aga
widzę, że Ty też zmiany szykujesz
oj będzie się działo


podoba mi się ta rabata, do której chcesz drzewa dołożyć


Plany Agatko mam tylko żeby czasu na wszystko starczyło. W tamtym roku miałam zrobić różankę, ale nie zdążyłam... coż więcej czasu na przemyślenia miałam
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 09:07, 22 mar 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Bocianów nie ma jak na razie, trochę zimno dzisiaj.
Bratki kupiłam sztuk 20 niebieskie, posadzone, zdjęcia brak, bo sadziłam na szybko.
Choroba mnie bierze, coż taki okres, w domu wszyscy kaszlą... masakra
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
wiunia 09:49, 22 mar 2015


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Agatko ja nie za bardzo potrafię doradzić ale chodzi mi po głowie katalpa aurea wiem, że dość późno ma liście na wiosnę ale szybko rośnie ma piekny kolor liści i z czasem kwitnie! Posadziłam sobie taką (malusią)w zeszłym roku właśnie jako wysłonięcie tarasu, mam nadzieje, że się sprawdzi i w tym roku już ładnie ruszy w górę!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
kasia 18:15, 08 kwi 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
dzień dobry, a czy myślałaś o magnoliach trzech takich samych, albo o jabłoniach ozdobnych tzw. rajskich jabłonkach, Ja mam podobną sytuację tylko druga strona drogi gdzie jest chodnik jest wyżej i wszyscy do mnie zaglądają. Wymyśliłam, że za tujami kurnik posadzę wiśnie osobliwe co 3 metry. Mam już 3 sztuki z innej strony są bardzo eleganckie i nic się im nie dzieje w mroźne zimy.
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
Hogata 21:14, 09 kwi 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Boćków u mnie w tym roku nie ma, to znaczy posąsiedzu są, tylko u mnie nie ma, bo im się nowe gniazdo nie spodobało.

Co do drzew to jestem nastawiona na trzy bordowe buki, żółte mi się podobają, ale ich będzie przypalać, bo to patelnia.

Wiuniu katalpy mam już dwie w innym miejscu posadzone

Kasiu Magnolie, no cóż w domu mnie do nich przekonują, piękne są ale jakoś ich nie widzę w tym miejscu. Rajskie jabłuszka musiałam sobie wygooglować no fajne, bardzo fajne, ale coż chyba jednak buki

Dzieki wszytkim za burze mózgów... pozwoliła mi się utwierdzić w moich, planach. Jak mi się odwidzi to cóż znowu zmiany... ach to życie ogrodnika
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 21:23, 09 kwi 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Tak mi brakuje pracy w ogrodzie, ale chłopcy cały czas któryś albo kicha, albo smarka. Także mam tylko praca i siedzienie w domu, przez okno mogę tylko na ogród patrzreć

Ale dzisiaj udało mi sie na pół godzinki wyrwać no i w końcu trawy skończyłam ciąć. Jedna hortensja już też przycięta, zostało jeszcze 7. No i róże czekają cierpliwie w kolejce do cięcia. Tulipanki gotowe do kwitnięcia i to chwasty pchają się nie proszone.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 18:27, 15 kwi 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Zaczynają tulipany i chwasty też







____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
kasia 20:57, 15 kwi 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
pięknie, u mnie kwitną tylko szafirki na razie. To dziwne bo mieszkamy w tym samym rejonie Polski.
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
MirellaB 22:18, 15 kwi 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Takie duże tulipany u Ciebie? Piękne
Taki dziwny czas na przeziębienia, mój Kubuś też to katar,to gardło i tak wkoło.
Gdybym bliżej mieszkała to bym wpadła i przycięła Ci hortensje i róże
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies