Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 17:29, 24 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Cieszmy, bo każda chwila piękna zwłaszcza, jak nam kwitnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Zielona 17:29, 24 lip 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Irenko. Zaglądam cichutko. Nie piszę, ale podziwiam.

PS Miejsce do medytacji powinno raczej nazywać się miejscem ładowania baterii, bo tak jest energetyczne
Mirka 17:37, 24 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Cóż można napisać więcej niż moje poprzedniczki nie wiem pozdrawiam Irenko deszczowo,
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Milka 17:37, 24 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ha, ha....Marta, tam było przed zmianami ponuro i tak nazwałam, a potem zmiany i jest faktycznie ładowanie, ale nazwa już została my z M. określając miejsca, mówimy nazwami, to taki kącik, to rabata gazonowa, to wiązowa itd, łatwiej szukać narzędzia, albo określić, co gdzie się robi
....czemu cichutko, ja nie biję, choć niektórych polityków bym zlała
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Zielona 17:52, 24 lip 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Milka napisał(a)

....czemu cichutko, ja nie biję, choć niektórych polityków bym zlała


Masz rację z tymi nazwami miejsc... Mój ogród pusty, a już mówię "na grabowej", "na bukowej" itd... To pomaga. A co do "cichutkiego" czytania... Wiesz co... ja wciąż nie potrafię tylko zaglądać i komentować ostatnich fotek... czytam wszystko, a to mi zajmuje mnóstwo czasu i.. zanim znikną wszystkie zakładki, zazwyczaj jest tak późno, że na pisanie nie mam siły. Poza tym w pędzących wątkach /u Marzenki, Małej Mi i u Ciebie/ jakoś mam wrażenie, że warto mieć coś konkretnego do powiedzenia, żeby nie fatygować Gospodarza...

A skoro już piszę... od początku Twoich domowych rewolucji podziwiam Twoje samodzielne prace i wiesz co... szalone bielenie domu było imponujące i pewnie znacząco odmieniło wnętrza. Fajnie, że jesteś konsekwentna i również przestrzeń wokół domu nawiązuje do tego, co w środku. Trzymam kciuki za efekt finalny, choć domyślam się, że kiedy raz zacznie się zmiany, ciężko poprzestać na standardowym "tylko to odświeżymy i będzie dobrze". Remonty są trochę jak śniegowe kule. Raz rozpoczęte, lubią ciągnąć się dłuuugo Jak jest u Ciebie? Nowe pomysły w głowie już kiełkują?
Kondzio 17:56, 24 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Irenko pisałem u siebie moze wybierzemy sie razem do ciebie z Dzitka i Jasia bo mamy podrodze
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Milka 17:59, 24 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mirka napisał(a)
Cóż można napisać więcej niż moje poprzedniczki nie wiem pozdrawiam Irenko deszczowo,

Mireczko
U nas też deszczowo i super
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 18:02, 24 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kondzio napisał(a)
Irenko pisałem u siebie moze wybierzemy sie razem do ciebie z Dzitka i Jasia bo mamy podrodze


świetny pomysł trzeba uzgodnić z dziewczynami i dogadać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
eliza3 19:10, 24 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Irenko, zaglądam do Ciebie systematycznie, ale za każdym wejściem coś nowego widzę
Pięknie u Ciebie, trawy dodają lekkości rabatom i chociaż nie byłam do końca przekonana, aby je zakupić, to jednak teraz mam już pewność, że trzeba kupić wyższe trawki.
Twoje zakątki są prześliczne, areał też masz spory do pokazania, ale też zdaję sobie sprawę, że i do obrobienia
Dlatego podziwiam zapał i efekty Twojej pracy. Pozostaje mi tylko brać przykład z Ciebie i nie gadać tylko brać się do roboty
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Kindzia 19:10, 24 lip 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Irenko, lilie widzę, że z tych samych sklepów mamy Ta biała pełna tylko u mnie marnocina, rośnie przy płocie, ktoś jej pąki oberwał
Już zamówienie jesienne cebul zrobiłam, bez szału, ale trochę mus

Przypomnij mi się koniecznie o tych nasionkach Irenko!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies