Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 11:18, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Joanka napisał(a)
Oj nie mogę się doczekać wiankowania

Fajnie knujesz


knucie się rozjaśniło kolory wybrane, pomysł jest...oby to rękodzieło wyszło
Joanko buziam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:19, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
barbara_krajewska napisał(a)
Co, nowe spotkanie się szykuje? Opóźniona bardzo jestem))


Basiu...wrocławskie wiankowanie, nawet wątek o tym tytule jest
zapraszam do podglądania, wydarzenie ma miejsce w środę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:26, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Konstancja30 napisał(a)

Dla kobiet święta to sprzątnie i gotowanie wiele pań nienawidzi świąt i coraz więcej takich haseł z deklaracją na portalach czytam co roku ))))))))))))))))


jeżeli spojrzymy na święta przez pryzmat:
# szaleńczego maratonu po sklepach ... w czasie którego z miliona identycznych rzeczy przy dźwiękach identycznie brzmiących reklam udających ducha bożonarodzeniowego mamy wybrać to co potrzebne i nie przesadzić i nie przepłacić i zapomniałabym być zadowolonym

# potem mozolnego i jałowego wysiłku zaplanowania działań tak aby zdążyć posprzątać ... udekorować i ugotować ... .... i być promiennym i zadowolonym

# gdy wybije godzina zero i zasiądziemy wraz z rodzinami przy tym pieczołowicie przygotowanym stole by być świątecznie promiennym i zadowolonym w duchu bożonarodzeniowym

a przed oczami w niemym obłędzie miga szczotka ścierka koszyk market bazar jabłko bigos (przemykające w tempie conkorda) ... i coś jeszcze to można siem wściec ... i wyklikać swą wściekłość i niezadowolonie na jakimś portalu ...

ale po co ...



............................... jak można zebrać baby i wianki w spokojności lepić ... czego i sobie życzę i w tym roku to nie zdążymy ale w przyszłym pomyślimy o grupie świętokrzyskiej ... może nawet z pierwiastkiem jakimś ... w tym ... we środę mam totalnie wolne i lepię on-line z dziewczynami

pewnie, że szaleństwa się nie uniknie bo to w końcu święta som ale w grupie raźniej ... i taki wspólny wyrwany globalnej gonitwie czas to wyższy wymiar szczęścia ... szczypta luksusu i mnóstwo radochy


Izus..pięknie ujęte wszystko ..czyli on-line wiankujemy razem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Tess 11:34, 10 gru 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
irena_milek napisał(a)


co do kobiet, czasami jest tak, że same sobie narzucamy wielki trud, zamiast zagonić wszystkich do pracy i wtedy święta cieszą....


Taaa, ja wczoraj swoich zagoniłam... i już ich święta nie cieszą...
Dobrze, że jeszcze dwa tygodnie, to jest szansa, że im przejdzie

Irenko, chwilowo jestem na bieżąco, ale łatwo nie było
Będę kibicować wiankowaniu.
Buziaki
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Milka 11:37, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Rench napisał(a)
A ja powiem tak : co roku składam sobie obietnice, zarzekam się ,wyrzekam i cO ?
I tak muszę wszystko sama upiec - nie wyobrazam sobie świątecznego ciasta ze sklepu,
Latam jak oszalała po sklepach i nie patrzę na nic,bo czas mnie goni (byle szybko,nieważne za ile )
Wszędzie muszę zapchać nos,bo nikt tak dokładnie nie posprzata itp.
A na koniec lecę do pracy w Boże Narodzenie, czy tez Wigilię (zalezy jaka zmiana mi wypadnie) z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku i postanowieniem na przyszłość Ostatni Raz się tak poświęcam ........
I tak jest od 20 lat .... i chyba jednak nie chcę tego zmienić
Bo co to za święta na plaży w tropikach Gdzie ta magia.....


Renatko i ja co roku różnie sobie obiecuję...ale już tak 2 dni przed mam wszystko zrobione, czekam na gości i czuję pełną radość i zadowolenie
w tym roku podzieliłam się gotowaniem z innymi, więc będzie więcej czasu na zabawę i nacieszenie się sobą..

świąt w tropikach jeszcze nie spędzałam, ale święta w górach mnie nęcą, wszystko podane, a ja na nartach, ale tylko wtedy gdy wybierzemy się całą rodzinką...tylko co z psami?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:51, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
jagoda99 napisał(a)
Witam i tu zgadzam sie z Renata.
Marudzimy a co roku robimy dokladnie to samo.
sciskam swiatecznie


Jagoda...pewnie większośc tak ma

a ja już bardzo cieszę się na święta i myślę więcej o dekoracjach, wiankowaniu niż o tych trudach
zatem, goń innych do roboty a ty dekoruj i nadzoruj
pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:53, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
vita napisał(a)
Coś jakby grozą świąt powiało? Miałam wczoraj małe spotkanie ogrodnicze, pogadałysmy sobie o tym, jak zabezpieczyłyśmy rośliny, pogdybałyśmy, jakie to nowości mogą pojawić się wiosną w szkółkach, o przygotowaniach do świąt nie gadałyśmy wcale!
Sądzę, że takie spotkania są dobrym antidotum na pośpiech, przemęczenie czy stres.
A to u Irenki, wirtualnie i nam doskonale zrobi.
Jak dobrze, że Irence sie chciało Pozdrawiam.


Vita i o to chodzi, aby nie skupiać się na problemach, tylko na pozytywach
było fajne spotkanie, rozmowy, będzie wiankowanie, a jestem pewna że jak zrobię wianki doda mi to skrzydeł i żadna praca przedświąteczna mi nie straszna
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
popcorn 11:54, 10 gru 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
W drugi dzień świąt jedziemy na narty do Sylwestra, będzie fajnie Psy to problem wtedy, z kim je zostawić? A w Sylwestra dodatkowa trauma - sztuczne ognie...
We środę wiankowanie? ale fajnie!! Będę podglądać

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Milka 11:54, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Joanka napisał(a)
Fajne spotkanie i jakie smaczne podarki!


bardzo fajne...a jakie pyszne!!!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:55, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
Ale fajnie, pozdrawiam wszystkich i linka wklejam w spotkaniach nieoficjalnych


No nie pomyślałam Danusiu, tak na szybko wrzuciłam!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies