Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 10:52, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)
Irenko widzę , żeś zarobiona w ogrodzie jeszcze tak jak ja Zmiany fajnie już się prezentują....kanty w zimie!!!!!...... no ale ja jeszcze plewię ha ha ha .....wiele mamy wspólnego ....nie siedzimy bezczynnie choć trochę by się przydało już oddechu złapać....żeby wiosną sił starczyło Rower za.....jefany


Zawsze zima mi się dłużyła, odkąd 3 sezon jest cały czas na plusie, to w sumie przyjemność się poruszać, nie tyle co w sezonie, ale aby stawy nie zastygły
i masz rację, podobieństwo widzę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 10:53, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anda napisał(a)
Irenko, energetyzujące zmiany. Nieźle się napracowałaś, ale na pewno ta praca opłaci się z nawiązka i będzie pięknie, jeszcze piękniej niż było


Taka mam nadzieję, jeśli zajdzie konieczność, wykopki znowu będądzięki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 10:54, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Justyna napisał(a)
Dzielna jesteś, ja już nie grzebię w ziemi. Zmarźluch jestem.
Kiedy będzie nowy pies? Piesek, czy suczka? Wilczarza widziałam tylko kiedyś na wystawie.
Wyczytałam, że będziesz kupować cisy Brzeg. Jak znajdziesz dobrą ofertę pamiętaj proszę o mnie. Potrzebowałabym z trzy na kulki. Ale tylko pewną odmianę. Buź


A mnie jest stale gorąco
Jak znajdziemy odpowiedni, w cenie i kolorze, raczej wiosną.
Będę pamiętać i kupię Tobie też, bo znowu znalazłam miejsce do zmiany ha habuziolek
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sylwia_slomc... 11:04, 27 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81961
Irenko przychodzę po prośbie doradź mi jak wpisać link wizytówki wątku obok linku wątku, pod postami , żeby świeciło tak jak u Ciebie wszystko???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 11:08, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Sebek napisał(a)
Wkurzyc Cię? Te Miriamy chyba za blisko lawendy... Ja bym je rozsadzil szerzej i bliżej brzegu rabaty, a między nie powciskal kostrzewe... Ale to jest Twój tron


Nie wkurzyłeś
Miriam będę ciąć, zostawiłam im 60cm pomiędzy nimi....kostrzewy są, ale docelowo wylecą, na razie szkoda je było wywalić, bo młode i ładne siewki.
Berberys Admiration wolno mi rośnie, mam jeszcze pomysł na coś innego tam, strzeliste może...toż to 4 lub nawet 5 razy tu grzebię, może będzie i 6

najpierw była tylko lawenda i liatria

potem żurawki i dolazła firletka
potem hosty i żurawka


potem było tak

i potem jeszcze było z dzwonkami
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:09, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)
Irenko przychodzę po prośbie doradź mi jak wpisać link wizytówki wątku obok linku wątku, pod postami , żeby świeciło tak jak u Ciebie wszystko???


Sylwia, powiem szczerze, że nie wiem...to jest w regulaminie, mnie to swojego czasu zrobiła Noemi, bo tez nie umiałam, ogłoś u siebie, zaraz się ktoś odezwie i poprowadzi, jak po sznurku
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kasya 11:11, 27 lis 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41917
Milka napisał(a)


Nie wkurzyłeś
Miriam będę ciąć, zostawiłam im 60cm pomiędzy nimi....kostrzewy są, ale docelowo wylecą, na razie szkoda je było wywalić, bo młode i ładne siewki.
Berberys Admiration wolno mi rośnie, mam jeszcze pomysł na coś innego tam, strzeliste może...toż to 4 lub nawet 5 razy tu grzebię, może będzie i 6

najpierw była tylko lawenda i liatria

potem było tak

i potem jeszcze było z dzwonkami


ale fajnie to wyglada...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Milka 11:11, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dorota123 napisał(a)
Podglądam prace przy zmianach, wcześniej też było ładnie, ale każde przesadzanie, zrobienie równiutkich kancików, posprzątanie rabat przed zimą bardzo cieszy.


Kanty i wysprzątane, to największy efekt, zobaczymy, jak się w nowym sezonie sprawdzi
pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:14, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasya napisał(a)


ale fajnie to wyglada...


Obecnie znowu w setkach firletka, ale plewię drastyczniechoć, jak kwitnie, to fajnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:20, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jana napisał(a)
Irenko kanciki wyszły super dereń też już pokazuje krasę, mój jeszcze nie jest taki spektakularny, Twój ma piękny czerwony kolor zwierzyniec mam podzielony -dwa psy mam na zewnątrz ale jak jest zimno to śpią w domu, koty tak samo -chodzą własnymi ścieżkami ale gdy jest pora jedzenia to zawsze są w domu u nas zawsze były zwierzaki, do niedawna jeszcze 2 chomiki i 2 minikróliki, ostatni pies (tym razem domowy w założeniu) został specjalnie nabyty dla córki, która uwielbia wszelkie zwierzęta, chciała mieć coś co może przytulić i co będzie tylko jej (tamtymi psami z reguły opiekuje się teściowa) . Z uwagi, że dużo pracuję, nawet jak jestem w domu a córka jest jedynaczką zdecydowaliśmy się na kolejnego psa. Mamy go od zeszłej soboty a pies chodzi za córką krok w krok, gdy jej nie ma to śpi na jej butach, a gdy jest to śpi przy niej lub na jej stopach


Tak kancikowałam, że aż się rozwaliło puścił spaw...do naprawy lub kupno nowego...
dereń byłby większy, ale cięłam intensywnie w kulę, ciekawe jak przeżyje ten, od którego go wyciachałam
fajny zwierzyniec, a ten nowy nabytek, to rzeczywiście córcię od razu wybrał i pokochał, fajnie, ze jej marzenie zostało spełnione
Ta rasa jest fajna, znam Madżenki psiaka i Kondzio ma też i Juzia
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies