Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 11:20, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
kasiek napisał(a)
Rany jakie zmiany - no świetnie! Takie rabaty idealne na ta porę roku kiedy wkoło buro i brzydko!


Kasiu, to się okaże w praniu
na razie choć schludniej jest
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:22, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Rumianka napisał(a)
O maryczne buksy, myślałam, że ta lista wykonanych prac się nie skończy. Skąd Ty bierzesz Irenko tę energię, chyba z gniazdka. Odpocznij....


Końca nie ma i nie będzie, nie przy moim ADHD
Zeby usiedzieć na tyłku, to muszę być chora, albo obżarta
ha ha
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:27, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
laurowisnia napisał(a)
Do tego kokietka, ciągle działasz, nie ograniczasz się i przesz do przodu plus ten uśmiech. Tak Cię widzę.
Czy możliwe, że nie masz Tej driakwi?


Kokieterii ciut można mieć, aby w umiarze
Działam, aż się dziwię, patrząc na podejście z początków, wtedy nie cierpiałam i nie chciałam, dom i ogród to było nieszczęście
Nie mam jej, chyba podziwiałam ją u margaretki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:28, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hanka_andrus napisał(a)
Irenko, rozmach jak byś co najmniej arboretum zakładała! Świetnie Wam poszło, tylko oszczędzaj zdrowie.
Przytulam się.


Oszczędzam, wbrew pozorom zdrowy rozsądek mnie się też trzyma, dzięki Hanuś
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kindzia 11:30, 27 lis 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Irciu chcesz nowe psiątko??? Dobrze przeczytałam na szybko???

Wiesz, że Twoja firletka też u mnie rośnie. I rozsiewa się szczodrze Ale ją kontroluję, wiesz, u mnie musi być kontrolowanie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Milka 11:30, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mala_Mi napisał(a)
A nie możesz poczekać do wiosny z przesadzaniem???? Już zima.. strach.. ja niby przesadzam jak muszę, ale .... jest ryzyko jest zabawa.

Tylko obrazki oglądam.... i cieszę się że u nas ziemia zmarzłą to nie ciągnie do ogrodu


Ot przyganiał kocioł garnkowi...w tym względzie nie różnimy się, też w gorącej wodzie kąpanaś
To masz czas na to, co teraz ważne teraz, u nas ziemia ciepła i taka tłusta i pachnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:33, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kindzia napisał(a)
Irciu chcesz nowe psiątko??? Dobrze przeczytałam na szybko???

Wiesz, że Twoja firletka też u mnie rośnie. I rozsiewa się szczodrze Ale ją kontroluję, wiesz, u mnie musi być kontrolowanie


No właśnie wiem...zaczęłam i ja kontrolować, bo powiem ci, że ona taką siatką korzeni pokrywa ziemię, że inne rośliny wkoło niej marnieją; małe pypcie teraz trudno usunąć, na wiosnę łatwiej je wyrwę...ale ta biała nic się nie rozsiewa, coś dziwnego dla mnie
...tak, chcę wilczarza irlandzkiego, ale tylko miodowego, jak Soniai kotka też będę mieć
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:34, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ewakatowice napisał(a)
Irenko, Twój ogród to opowieść o pięknych ludziach


Ewa dzięki piękni jak piękni, ale pracowitości nie można nam odmówić i to w wielu obszarach
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:36, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hanka_andrus napisał(a)
Irenko, u Ciebie ciepło przyjdzie najwcześniej. Zdążysz do maja przesadzić. Teraz już zostaw i nie grzeb w ziemi. Ponoć jest takie przysłowie: Od Marcina do Patryka do ziemi się nie dotykaj!

Ja już zrobiłam zamknięcie. Jest jak jest. Co nie zrobiłam, nie zawali się, poczeka na mnie do wiosny.
Zdrowia życzę.


Hania szukałam tego przysłowia, chciałam więcej poczytać, o historii i początku i nie znalazłam...
No ja tez już kończę, ale póki ciepło i pod nosem, to dla relaksu od siedzącej pracy, nawet wskazane dzięki kochana za troskę i Twoją mądrość, bo o mnie mama mawia, że jak taki szałaput
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sylwia_slomc... 11:50, 27 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Irenka właśnie nie bardzo się udało bo mi łączy linki wątku i wizytówki.....jak zrobić , żeby były oddzielne tak jak Ty masz???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies