Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Ewik 23:55, 26 lis 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Wow, prace pełną parą , ale efekty super
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Madzenka 06:52, 27 lis 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Irenko podzielam radę Bogdzi, zebrinusy beda za dwa lata przeszkadzać rodkom.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
zbigniew_gazda 09:08, 27 lis 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11174
Patrząc na foty Irenko to tak jakbym był na innej planecie. U nas już ziiiiima!
He he dobre humory Wam dopisują.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 09:23, 27 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Madzenka napisał(a)
Irenko podzielam radę Bogdzi, zebrinusy beda za dwa lata przeszkadzać rodkom.


Irenka napisała, że zabierze za dwa lata właśnie, teraz nie ma gdzie wsadzić, to tymczasowe stanowisko
Generalnie rabaty pod płotem są za wąskie, oddzielająca je deska jest w złym miejscu, bo przed deską szerzej są znowu rośliny. I też one wlezą na Rh i będą nawet szybciej wyższe nić Rh.

Ten ogród jest przeznaczony do ciągłej metamorfozy i dobrze..bo przynajmniej ogrodnikom zajęcia nie zabraknie. Gdybym miała zrobić im metamorfozę, cały ogród oprócz drzew byłby przewalony do góry nogami.

Jakieś jednorazowe ruchy i rady nie dają w sumie dużo w tak gęsto obsadzonym ogrodzie. Ale liczy się zabawa i myślenie co zrobić, żeby było lepiej niż jest

A kanciki i prawidłowa pielęgnacja z kolei daje bardzo dużo.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pszczelarnia 10:16, 27 lis 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A tutaj dobra zabawa trwa!

Nie ma zimy, ziemia tłusta, ogrodniczka roześmiana i pełna werwy, ogród kipi roślinnością. Jedno idzie tam, tu wędruje coś innego. Coś się przesadzi, dosadzi, przeniesie.

Irena, podziwiam Cię!

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Milka 10:25, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Oj trwa....ha...ha
doczytałam o pierdzeniu i czadzeniu, mało się nie posikałam ze śmiechu, dobrze, że zamki jeszcze dobre
eee tam...działam, jak i Ty Ewciu, gdzieś trzeba akumulatory ładować, no i ogród jest wymagającym przyjacielem
dzięki

zobacz, co z drzewa można zrobić
https://www.facebook.com/Kurdsat/videos/10153812433979390/
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hanka_andrus 10:30, 27 lis 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Irenko, dziś na poważnie. bez czadu, mówię Tobie, że kawał roboty za Wami. A nieodgadniona ilość przed. Ale to dobrze, bo w czasie pracy myślisz tylko o tym, a nie o czym innym. I to są cenne chwile! Trzymaj się ciepło!
Buźka!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Milka 10:32, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)


Irenka napisała, że zabierze za dwa lata właśnie, teraz nie ma gdzie wsadzić, to tymczasowe stanowisko
Generalnie rabaty pod płotem są za wąskie, oddzielająca je deska jest w złym miejscu, bo przed deską szerzej są znowu rośliny. I też one wlezą na Rh i będą nawet szybciej wyższe nić Rh.

Ten ogród jest przeznaczony do ciągłej metamorfozy i dobrze..bo przynajmniej ogrodnikom zajęcia nie zabraknie. Gdybym miała zrobić im metamorfozę, cały ogród oprócz drzew byłby przewalony do góry nogami.

Jakieś jednorazowe ruchy i rady nie dają w sumie dużo w tak gęsto obsadzonym ogrodzie. Ale liczy się zabawa i myślenie co zrobić, żeby było lepiej niż jest

A kanciki i prawidłowa pielęgnacja z kolei daje bardzo dużo.


Danusia
jakbyś była bliżej, dałabym ci ogród przewalić
rzeczywiście pisałam, że na jakiś czas będą trawy, ale w sumie w realu bardzo mi się podoba, jeszcze jak górę bluszcz zarośnie
...te deski i tak zgniją, zostały położone tam, aby utrzymać ziemię potrzebną rodkom, potem nie będzie ich widać, użyźnią tylko ziemię, a racja jest, bo jak hortensje i azalie bujną, to będzie jedna plątanina, mogłaby tak na 3m być...co tam, niech się przenikają...no i zawsze można coś wykopać, przyciąć
Zabawa jest, za rok dopiero zobaczymy, jak to będzie wyglądać, teraz jest jak jest.
Kanciki zrobię, no bo na plusie jest, wiosną będzie ładniej i mniej pracy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kasya 10:34, 27 lis 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41917
wydaje mi sie ze rodki tak szybko nie urosna, jeszcze ze 4 lata trawy im nie beda przeszkadzac ...chyba ze trawy sie rozrosna za bardzo
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Milka 10:36, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hanka_andrus napisał(a)
Irenko, dziś na poważnie. bez czadu, mówię Tobie, że kawał roboty za Wami. A nieodgadniona ilość przed. Ale to dobrze, bo w czasie pracy myślisz tylko o tym, a nie o czym innym. I to są cenne chwile! Trzymaj się ciepło!
Buźka!


Haniu, fajne te żarty były, myślę, że śmiech tylko zdrowie poprawia
Dobrze, że się tylko nie posikałam w pracy, to już byłaby porażka
i powiem Ci, że właśnie robiąc, gubisz wszystkie zmartwienia, myśli nie zbaczają, tam gdzie nie trzeba, to najlepsze lekarstwo, a jakie dotlenianie, łażenie na powietrzu, ruch...i przy okazji ogród zyskuje, ma swój styl, bo tworzony etapami, ale jest moją radością buziaki i dzięki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies