Gdzie jesteś » Forum » Ogrodowa kuchnia » Wyglądam jak trzy czwarte kotleta więc zaczyna się dieta....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wyglądam jak trzy czwarte kotleta więc zaczyna się dieta....

Kuklik 17:16, 27 paź 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Gosiu, próbowałam Dukana, masakra jeśli chodzi o zdrowie...Ale z czystym sumieniem mogę polecić dietę South Beach, funkcjonuje również jako dieta plaż południowych. Wymyślona przez kardiologa, samo zdrowie, przetestowałam - 6kg mniej Muszę niestety dodać, że aby mieć stabilny rezultat trzeba coś ćwiczyć... z tego co wiem joga nie bardzo na chudnięcie, ale bardzo spokojny jest pilates, a od niego się chudnie na 100%
Wytrwałości życzę
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Neska 17:34, 27 paź 2012


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Na dietach się nie znam. Do tej pory nigdy żadnej nie musiałam stosować. Słyszałam jednak, że z tym jedzeniem po 18 to nie tak. Ważne żeby nie jeść 2 godziny przed snem. No chyba, że ktoś idzie spać o 20. Ale ze mnie żaden ekspert

____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
ana_art 11:14, 04 lis 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
he do momentu pierwszej ciąży nie miałam problemów z wagą 48-50kg 168. W ciązy przytylam 32,5kg!!!!! Wyobrażacie sobie jak ja wyglądałam.... i się zaczeło. smieje się ze jestem na wiecznej diecie... stosowalam cambrig fuj okropne te zupki i koktajle... fakt schudłam. soutch beach podparte ćwiceniami rezultat był super wazylam mniej niż przed ciążą, potem kolejna ciąża i kolejne 20kg, kolejna dieta. Po Jasiu sosowałam zmodyfikowanego dukana. Efekty blyskawiczne, niestety jak później podjadasz to waga szybko wraca... Mój problem to słodycze, kocham je a one mnie... Nawet ostra praca w ogrodzie mi nie pomaga i dupa rośnie. Fakt jest niezaprzeczakny, jesli ograniczam pieczywo, makaron, ziemniaki i slodycze to chudnę nawet bez ćwiczeń. szkoda tylko że silnej woli na dluższą mete mi brakuje
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
agam 21:54, 04 lis 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Ja polecam sposób odżywiania, znany jako Metoda Montignac, stosowałam po ciąży bliźniaczej i naprawdę działa.
Podaję linka do bardzo pomocnego forum:
http://forum.montignac.com.pl/
Wszystko inne zawodzi, tzn. Dukan, Kopenhaska itp. Efekt jojo murowany. Z nawiązką oczywiście.
____________________
Aga i Ogródek Agam
dajana 23:16, 04 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dajcie dziewczyny sobie spokój z dietami Nie wolno się głodzić maltretować jakimiś obrzydliwymi miksturami czy potrawami których nie lubicie .Aby schudnąc trwale bez jojo nie wolno spadac z wagi więcej niz 2 kg miesięcznie .To bezbolesny spadek wagi i bardzo trwały .Przede wszystkim nalezy obkurczyć żołądek Ludzki żołądek jest wielkości dwóch złożonych dłoni w tzw muszelkę Powinno sie jeśc wszystko co zechcecie ale nie więcej niż w tą muszelkę się zmieści pokarmu .Jemy pięc razy dziennie ale w małych ilościach Juz po tygodniu zauważycie że na więcej nie macie ochoty .To nieprawda że ziemniaki tuczą czy chleb Trzeba jedynie wiedzieć jak łączyć pokarmy Ziemniaki jeśc bez mięsa ale z surówkami .Mięso możemy zjeść samo na następny posiłek Chleb jak najbardziej jest w organiżmie potrzebny to węglowodany których nie wolno wykluczyć ,,ma się rozumieć ze zjadamy dwie kromki chleba a nie bochenek .Nie popijamy w trakcie jedzenia płynów Po jedzeniu jak najbardziej ale nigdy w trakcie .Mozna przed posiłkiem wypić szklankę wody wtedy zjemy mniej .Posiłki spożywamy powoli nie łykamy lecz długo gryziemy .Jedyna rzeczą która nas wszystkich gubi nie tylko z powodu zwiększonej wagi ale w ogóle zdrowia,, jest cukier .Mówi się że cukier to biała śmierć.To niestety jest prawda .Jeśli zjemy raz czy dwa razy w tygodniu własny kawałek ciasta ( nie ze sklepu z margaryną ) nie umrzemy od tego ani nie utyjemy ,ale żadnych cukierków chipsów ciasteczek czy kremowych tortów .Od słodyczy tez można się odzwyczaić.Kiedyś je jadałam ale jak zobaczyłam swoje wyniki to się przeraziłam.,wszystko przez cukier Dzisiaj ich nie jadam bo już mi nie smakują Nawet kiedy wezmę do ust coś słodkiego bo mnie ktoś poczęstuje i i tak wypluwam Wydaje mi się tak słodkie że przełknąć nie mogę Kiedyś tego nie wyczuwałam .Ciasta swojej roboty jadam ale raz lub dwa w tygodniu Nie odmówię sobie szarlotki czy własnego serniczka .Jesli dołączymy troszkę ruchu do rozsądnego żywienia to mamy fajny bilansik Po roku wyglądamy jak modelki i na dodatek jesteśmy zdrowsze .Ostatnio zbyt dużo straciłam na wadze ,chciałaby troszkę przytyć jakieś 5 kg i nie mogę Nie odchudzałam sie lecz miałam więcej stresu niż można było udzwignac To spowodowało że niewiele jadłam po prostu nie mogłam To najgorszy sposób dla zdrowia w utracie wagi ,,ale czasami tak bywa .Nie mogę przytyć bo mój żołądek od dwóch a może trzech lat jest jak muszelka i więcej nie zmieszczę choćbym nie wiem jak chciała Po prostu mnie boli i na siłę rozpychać go nie będę.Nie odchudzajcie się dziewczyny lecz zmieńcie jedynie swe nawyki .Włączcie sobie codziennie przez pół godz dobrą muzykę i potańczcie,, nic tak nie odchudza jak taniec W tańcu pracuje całe ciało oprócz tego jeszcze mamy przyjemność .Polecam też Jogę ona jest na wszystko rewelacyjna .I jeszcze jedno kupcie sobie Stewię to roślina cukier,, naturalna,, którą można słodzić wszystko nawet ciasta .Zamiast do cukierniczki urwiecie listek i po sprawie . Powodzenia wam życzę
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
monteverde 00:07, 05 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Miałam stewie w ogrodzie i używałam, ale potem mi wypadła u mnie największym problemem jest brak czynnego ruchu, takiego jak jazda na rowerze, czy spacery, bo to , że wlazę do ogródka i siedzę tam schylona cały dzień to tylko sobie załatwiam kręgosłup, ale ruch prawie żaden no i jeszcze sprawa genów też dochodzi jestem z bliźniaków, siostra zawsze była chuda a ja pulchna i cobym nie robiła już tak zostanie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
agam 08:20, 05 lis 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
dajana masz całkowitą rację. Ja szczerze polecam "mm" bo to nie dieta tylko właśnie metoda odżywiania. Dzięki niej powinno się chudnąć 0,5kg tygodniowo. Jeść posiłki albo węglowodanowo-białkowe, lub tłuszczowo-białkowe. Nie wolno mieszać tłuszczy z węglowodanami.Do każdego posiłku warzywa. Nie można spożywać białego cukru i kofeiny bo podnosi poziom insuliny. Można jeść ryż brązowy, makaron al-dente, chleb (oczywiście z pewnymi modyfikacjami )
"Szybkie" diety są bezsensowne. Osobiście schudłam w zeszłym roku 8 kg w dwa miesiące (efekt problemów i stres). Teraz wróciłam do poprzedniej wagi i czuję że będzie jeszcze gorzej. Efekt jojo. Od paru dni ćwiczę na orbitreku i staram się stosować do metody mm. Zobaczymy jak mi pójdzie .
____________________
Aga i Ogródek Agam
dajana 23:02, 05 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
monteverde napisał(a)
Miałam stewie w ogrodzie i używałam, ale potem mi wypadła u mnie największym problemem jest brak czynnego ruchu, takiego jak jazda na rowerze, czy spacery, bo to , że wlazę do ogródka i siedzę tam schylona cały dzień to tylko sobie załatwiam kręgosłup, ale ruch prawie żaden no i jeszcze sprawa genów też dochodzi jestem z bliźniaków, siostra zawsze była chuda a ja pulchna i cobym nie robiła już tak zostanie


____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 23:18, 05 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
agam napisał(a)
dajana masz całkowitą rację. Ja szczerze polecam "mm" bo to nie dieta tylko właśnie metoda odżywiania. Dzięki niej powinno się chudnąć 0,5kg tygodniowo. Jeść posiłki albo węglowodanowo-białkowe, lub tłuszczowo-białkowe. Nie wolno mieszać tłuszczy z węglowodanami.Do każdego posiłku warzywa. Nie można spożywać białego cukru i kofeiny bo podnosi poziom insuliny. Można jeść ryż brązowy, makaron al-dente, chleb (oczywiście z pewnymi modyfikacjami )
"Szybkie" diety są bezsensowne. Osobiście schudłam w zeszłym roku 8 kg w dwa miesiące (efekt problemów i stres). Teraz wróciłam do poprzedniej wagi i czuję że będzie jeszcze gorzej. Efekt jojo. Od paru dni ćwiczę na orbitreku i staram się stosować do metody mm. Zobaczymy jak mi pójdzie .


Pójdzie ci dobrze jestem pewna ,,jesteś też świadoma popełnionych błędów z poprzedniego razu Oprócz tego masz dużą wiedzę na temat odżywiania a to jest najistotniejsza metoda + troszkę ruchu i efekt murowany .Na zdjęciu wyglądasz super Agam Pozdrawiam serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
monteverde 23:23, 05 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
A tak naprawdę ktoś kiedyś powiedział, że kobieta musi mieć czym oddychać i na czym siedzieć I większość znajomych powybierało sobie na żony dziewczyny jak powyżej , coby ich w łóżku nie szukać pozdrawiam

Agam świetnie wyglądasz
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies