Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Krowy, staw i my...

Pokaż wątki Pokaż posty

Krowy, staw i my...

Marlenaa 09:09, 13 lis 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Listopad

____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 13:24, 14 lis 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Ostatnie prace ogrodowe. Mąż zapytał: dlaczego żywopłot grabowy nie jest dłuższy? Skoro sam doprasza się o nowe nasadzenia to ja niewiele myśląc do roboty się wzięłam. W tej pustej przestrzeni pod siatką były bukszpany. Mocno zmarzły tej zimy. Musiałam ściąć o połowę. Przesadziłam je. Na obwódkę będą jak znalazł. A w ich miejsce powstał dalszy ciąg żywopłotu grabowego.



Bukszpany poszły na rabatę z drewniakami.


Graby ledwo widać, ale ładne sadzonki prosto z leśnictwa.
____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 13:47, 14 lis 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Przy wjeździe na działkę wzdłuż ogrodzenia powstał żywopłot z cisu i grabu. Cis docelowo ma osiągnąć wysokość siatki, a grab trochę wyżej puszczę. Gdy zaczęłam sadzić ten żywopłot, sąsiad wpadł na pomysł, że też posadzi i kopaliśmy razem, on z jednej strony, ja z drugiej
____________________
krowy, staw i my
Roocika 14:14, 14 lis 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Cudny listopad i kawał pracy za wami. będzie super efekt z żywopłotem grabowym i cisowym
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Mirka 16:46, 14 lis 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Marlenaa napisał(a)
Przy wjeździe na działkę wzdłuż ogrodzenia powstał żywopłot z cisu i grabu. Cis docelowo ma osiągnąć wysokość siatki, a grab trochę wyżej puszczę. Gdy zaczęłam sadzić ten żywopłot, sąsiad wpadł na pomysł, że też posadzi i kopaliśmy razem, on z jednej strony, ja z drugiej
m
Marlena to podziałałaś fajnie Z facetami tak jest kuj żelazo puki gorące
I masz fajny żywopłot
Też myślałam nad zakupem sadzonek w nadleśnictwie może jeszcze się dowiem czy mają graba
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Alija 21:13, 14 lis 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Piękne listopadowe zdjęcia z suchymi trawami, hortensjami.
No, ależ popracowałaś na koniec sezonu, żywopłoty super.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Martka 17:56, 15 lis 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Marlena, no mąż domagający się prac ogrodowych - fenomen! Przepraszam, że tak stereotypem o mężczyznach pojechałam natomiast efekt - żywopłoty grabowy i cisowy - super niespodzianka gratuluję prac! Będzie pięknie, zacisznie, ładne tło, uporządkowane otoczenie, po prostu super pomysły! Super zamiana róż na The Fairy, to terminatorki podobno. Ładne obrazki dekoracji i traw w ogrodzie, a że rabaty łyse - już niebawem wiosna
Marlenaa 21:26, 15 lis 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Roocika napisał(a)
Cudny listopad i kawał pracy za wami. będzie super efekt z żywopłotem grabowym i cisowym


Z grabem efekt będzie pewny i szybki, z cisem trochę gorzej Trzeba będzie poczekać.



Mirka myślę, że sadzonki z leśnictwa to dobry pomysł, tanio i przystosowane do lokalnych warunków. Pytaj, grab pewnie mają.
Alicja dziękuję
Marta mam nadzieję, że wszystko urośnie i będzie dobrze. U mnie ta strona ogrodu z wjazdem jeszcze do ogarnięcia. Większość zaczyna od przedogródków i wjazdów, a u mnie odwrotnie Na razie powstał żywopłot, za jakiś czas podjazd itd.
____________________
krowy, staw i my
rozarosesarered 14:18, 24 lis 2021


Dołączył: 25 paź 2021
Posty: 100
Marlenaa napisał(a)
Październik


Dzień dobry, ale milusio u Ciebie, pozdrawiam!
____________________
Rozalia https://www.ogrodowisko.pl/watek/11282-rosengarden-naturalistyczny-ogrod-w-dolinie-lanskiego-potoku /// https://www.ogrodowisko.pl/watek/11288-patio-przy-starej-kamienicy-renowacja-przed-i-po /// https://www.ogrodowisko.pl/watek/11289-miejski-taras-na-dachu-kamienicy-aranzacje
LIDKA 23:33, 18 lut 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7123
Hey Marlena,
Wiosna idzie.
Pobudka
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies