Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

malkul 12:31, 15 cze 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
MAtra pokaż nam oczyska
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
beta 12:47, 15 cze 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
magnolia napisał(a)
peonię mam i ja- sadziłam ja rok temu- w tym roku mnie zaskoczyła ilościa kwiatów- stara się baardzo


i ogólny




to jest mega

pozdrawiam Marto
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
jalos 12:49, 15 cze 2015


Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 764
Magda70 napisał(a)
Żagiel będzie robił za obrus zatem
Czy będzie pudło czy nie impra musi widzę być


Magda, zanim Ci laski obrus poplamią zakąskami i zapitkami, albo nie daj Boże jeszcze jaką dziurę wypalą - to zrób mi proszę zdjęcie, bo siedze i cały czas o tym żaglu myślę (że jednak ten Twój lepszy) i łapki mnie swędzą taka mam ochotę go klinkąć, tym bardziej, że dziś nawet mi się sniło, że sprzedawca napisał, że koloru grafitowego do końca roku juz nie będzie w ofercie - normalnie opętał mnie ten żagiel.
I jak najbardziej poproszę rozłozony na trawie - ciekawa jestem czy on ma delikatne wcięcia czy nie.
____________________
Aga Twardy orzech do zgryzienia - ogrodowe rozterki i marzenia
Magda70 12:56, 15 cze 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
jalos napisał(a)


Magda, zanim Ci laski obrus poplamią zakąskami i zapitkami, albo nie daj Boże jeszcze jaką dziurę wypalą - to zrób mi proszę zdjęcie, bo siedze i cały czas o tym żaglu myślę (że jednak ten Twój lepszy) i łapki mnie swędzą taka mam ochotę go klinkąć, tym bardziej, że dziś nawet mi się sniło, że sprzedawca napisał, że koloru grafitowego do końca roku juz nie będzie w ofercie - normalnie opętał mnie ten żagiel.
I jak najbardziej poproszę rozłozony na trawie - ciekawa jestem czy on ma delikatne wcięcia czy nie.


rozłożę na trawie może nie zdążą zabrudzić
wcięcia ma.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
magnolia 13:02, 15 cze 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
malkul napisał(a)
MAtra pokaż nam oczyska


do twoich ślicznych im daleko. Moje są słowiańskie

____________________
kasia_w 13:07, 15 cze 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Piękny ogród i piękna ogrodniczka Magnolio podziwiam Twoją wiedzę także
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Ensata 13:11, 15 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
magnolia napisał(a)
to peonia White Wings- ona jest późna, dopiero zakwitła, inne odmiany już przekwitły
Uważaj, jak sadzisz peonie żeby sadzić jak w doniczce, nie głębiej- słabo wtedy kwitną
Ja już nie chcę mieszać w debacie nad rabatą,tłum tam masz u siebie

Co do wyglądu- taka fota że trochę kamufluje. Dzięki
Mieszaj, mieszaj póki można każda opinia się liczy. Jak znalazłam inspirację, w której się zakochałam, to wychodzi, że połowę roślin będę musiała powymieniać


Tiaa, teraz widać lepiej, nadal uważam, że wyglądasz jak dziewczynka A włosy, zmiana ogromna na plus. W długich jest tak, że chodzisz w spietych, a na wyczesane loki nie ma czasu. Finał, nigdy nie ma tak dopracowanej fryzurki jak w krótkich
____________________
W kolorze blue
Ensata 13:13, 15 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Ale maupy, sugerują, że co....zachowac się nie potrafimy? Ja nawet pietę umyję, paznokcie mam zrobione, na czerwono nawet, a co!
____________________
W kolorze blue
kasia_w 13:13, 15 cze 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Ja poprosze grzecznie link do wątku spotkaniowego. Chce was obejrzeć, a co
znalazłam
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Ensata 13:15, 15 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
magnolia napisał(a)



mam- chorowałam na nią dość długo, a w mojej szkółce dopadłam niedrogo.
Pachnie bardzo mocno
To White Wings

moja córeczka- dla mnie naj.... synkowie zresztą też
Ja mam taką
____________________
W kolorze blue
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies