Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

magnolia 10:58, 07 lip 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Tess napisał(a)
No to się urządził na wakacje...
Gratulacje, że się dostał do dobrego gimnazjum.
Jak to średniak? (ech, mój zaskok szachisty) Masz troje dzieci?


tak, córkę i dwie sztuki chłopaków.
dzięki za gratulacje- dumna jestem.
____________________
magnolia 11:05, 07 lip 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Ensata napisał(a)
Magnolia gratki dla młodzieńca. A córa na wakacje zasłużone jedzie po od razu? Młody pewnie się nudzi, współczuję z nogą, pech na calego. Donoszę, że karmnik żyje

dzięki, dzięki.
Akurat jak kogoś uziemiać to tylko średniaka, on to najlepiej znosi.
Lubi jak mu powoli leci czas- czyta, słucha muzyki, trochę gra na kompie, nawet poduszkę uszył. Dziś ma tłuc kotlety, przy pomocy siostry, bo trochę mało stabilny jest na tych kulach i 1 nodze.

Córka w czwartek 'wiksę' robi,czyli po nowemu imprezę na okoliczność świętowania egzaminów. Po niedzieli rusza na wakacje, tylko wisi nam śniadanie bo założyliśmy się o śniadanie w restauracji- my stawiamy jak się nie dostanie, ona jak się dostanie z dobrym wynikiem. Przegrała!
____________________
Ensata 11:16, 07 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
UUUUUU, ze sniadaniem, to ma pecha Cała rodzina jak pójdzie celebrować, to trochę ja będzie kosztowało. A, może niech odrobi w pieleniu Ja tak wykorzystuję młodzież Najchętniej pieli Ewa, może dlatego że 10 zł, to dla niej majatek i nie musi się dużo schylać. Syna za to wykorzystuję przy przesadzaniu. Na siłowni bezproduktywnie macha ciężarami, a u mnie tylko parę taczek, na to samo wyjdzie
____________________
W kolorze blue
Joaska 13:37, 07 lip 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Śliczny ten kopytnik, ale efekt będzie dopiero jak zarośnie rabatę ...

tez mam kopytnika tylko na razie nie mam dla niego miejsc.... musi poczekać
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Magda70 15:36, 07 lip 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Luki napisał(a)
Oj jest na czym zawiesić oko stipa z siewek kwitnie? no i gdzie tu sprawiedliwość, moja wzeszła w lutym i jeszcze nie kwitnie, a ładne gęste kępki mam.
Ta sesleria coraz bardziej kusi, ale nie mam miejsca


Łukasz, kwitnie ta co sama się wysiała. Ja dodatkowo posiałam sobie w domu stipę z nasionek. Potem w maju wystawiłam ją na dwór i zmarzła. Do dziś odbiła ale ma ledwo ze 5 cm. - ta na pewno nie zakwitnie.

magnolia napisał(a)
Magda jak ślicznie! Bujnie bardzo.... A grabowa jest świetna bo dosyć nietypowa i wieelka, a oddechem- nie można się nie zachwycić.


O matulu! jaki avatarek fajny!
Buziaki piekna kobitko

magnolia napisał(a)

jeszcze nie- w czwartek jednak będą.

Za to średniak dostał się do gimnazjum , nie najlepszego do jakiego startował, ale bardzo dobrego- dostało się 150 osób, w tym większość z rejonu( więc mieli gwarantowane miejsce), a odpadło 511- więc tez można powiedzieć że się popisał. Choć tydzień wcześniej wykręcił lepszy popis- przeciął sobie na wierzchu stopy tętniczkę i ścięgno. Mam więc gimnazjalistę szytego i w gipise na 5 tygodni


No kochana...zdolnych dzieciaczków się doczekałaś.

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
malkul 15:39, 07 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
magnolia napisał(a)


Lubi jak mu powoli leci czas-

a kto nei lubi? chęteni bym sie do neigo przysiadła. A dla Oli całuski
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Magda70 15:40, 07 lip 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
amelia_b napisał(a)
Wszystko takie do pieszczone, idealnie dobrane, oj mi jeszcze długo zejdzie zanim naucze się tak zagrywać wszystko w jedną całość murek to masz boski a gdzie kupowała te szare panele drewniane?


Szre panele?? Chodzi ci o te przy których rośnie trzcinnik i przetacznik?? To ogrodzenie teraz wiosną eM sam robił

Zeta napisał(a)
Rany jak wy to robicie ze wszystko sie wam sieje...od werbeny po las stipy....chyba mam za dużo kory.....


Dokładnie, chyba masz za dużo kory. Stipa w ilościach hurtowych wysiała się tam gdzie sama ziemia. I nie tylko stipa bo mam też lany brązowej trawy...ale jeszcze małe w porównaniu do stipy.

Madzenka napisał(a)
I tylko mi napisz że to orzetaczniki od Finki ?


Z tego co pamietam to nie. Przetacznik gdzieś u nas kupowany chyba. U Finki to żurawki i szałwie.

Ensata napisał(a)
Magnolia gratki dla młodzieńca. A córa na wakacje zasłużone jedzie po od razu? Młody pewnie się nudzi, współczuję z nogą, pech na calego. Donoszę, że karmnik zyje


Cieszę się

Karmnik z kopytnikiem musi sobie radzić i tyle. Na razie daje radę...a potem najwyżej będę coś wywalać. Muszę mieć jakieś zajęcie prawda??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
magnolia 15:42, 07 lip 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Magda70 napisał(a)





O matulu! jaki avatarek fajny!
Buziaki piekna kobitko



No kochana...zdolnych dzieciaczków się doczekałaś.



awaterek na czasie- letni
____________________
magnolia 15:43, 07 lip 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Magda70 napisał(a)




O matulu! jaki avatarek fajny!
Buziaki piekna kobitko



No kochana...zdolnych dzieciaczków się doczekałaś.


jestem dumna jak paw i bezwstydnie się z tym obnoszę!
____________________
Magda70 15:45, 07 lip 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
magnolia napisał(a)

jestem dumna jak paw i bezwstydnie się z tym obnoszę!


I tak powinno być. Dzieci muszą to widzieć i czuć.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies