Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Konieczki 11:16, 08 lip 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Dokładnie ile te nasze dzieciaki jakieś bardziej rozgadane są
Ciekawa jestem po czym i kim
Madzia sprawdziłam już jest na mojej poczcie przesyłeczka. Mam nadzieję ze sąsiad odbierze.
____________________
Zielonym do góry... :)
Konieczki 21:23, 08 lip 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Posadziłam, ślicznie dziękuje
____________________
Zielonym do góry... :)
nicol21 21:45, 08 lip 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Pięknie, ale to jak zawsez więc nie ma co się powtarzać
a czy przy pergoli coś planujesz posadzić, coś co będzie się pieło albo zacieniało?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Jagodaa 22:08, 08 lip 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
A dlaczego Ty tak ladnie masz??? Nigdy za Wami nie nadaze
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Konieczki 10:29, 09 lip 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Jagodaa napisał(a)
A dlaczego Ty tak ladnie masz??? Nigdy za Wami nie nadaze

Napisała ta co ma niby brzydziej? Pozdrawiam
____________________
Zielonym do góry... :)
Magda70 11:05, 09 lip 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Konieczki napisał(a)
Kurcze a Wy pomagałyście chętnie mamą jak byłyście w ich wieku? "Zapomniał wół jak cielęciem był"
Ostatnio spotkałam kolezankę mojej starszej(12l) i mówi mi że zbiera maliny aby dorobić. Takie pierwsze zarobione pieniądze ciężej się wydaje. U mnie córa dostaje to co chce (ale w granicach rozsądku), ale pomyślała sobie czemu nie ma pomóc zbierać koleżance maliny. Trochę dla zabawy trochę dla szacunku do pieniądza (że tak samo łatwo nie przychodzi). No i sobie pomarzyłam, bo jednak wolę aby pomogła mi w opiece nad młodszą siostrą (3l).
No moja jeszcze po knapach się nie szlaja -prędzej mamusia (tatuś nie lubi tych klimatów i krakowskie skąpstwo nie pozwala mu zapłacić 8zł za piwo)

Magnolia aleś Ty za młoda na takie duże dzieci


No właśnie dlatego nie nalegam za bardzo aby mi pomagała.
Jako dziecie "musiałam" jeźdzć na działkę pracowniczą rodziców. Pielić, zbierać, siać...wrrr jak ja tego nie znosiłam.

Ale wtedy to też inne czasy były. My bez protestu sprzątaliśmy w mieszkaniu. W sobotę rano nie było wylegiwania w łóżku z kompem...było pranie , sprzątanie, trzepanie dywanów i mnóstwo innych mniej przyjemnych rzeczy
Teraz to musze dwa dni prosić aby odkurzyło dziecie.
Mój syn kilka lat temu powiedział przy sprzątaniu łazienki, że powinnam się cieszyć, że on to robi - bo jego koledzy nic takiego nie robią.

A moja 17-letnia corcia byla u koleżanki na noc i trzeba było pościel zmienić. Więc koleżanka mówi jej, zostaw mama zaraz zmnieni....a Młoda na to, że nie ...ona może sama. Więc tamta zdziwiona bo jej zawsze mama zmienia pościel. A mama jak przyszła to już w ogóle była w szoku...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 11:05, 09 lip 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Konieczki napisał(a)
Posadziłam, ślicznie dziękuje


Kłaniam się
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 11:07, 09 lip 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
nicol21 napisał(a)
Pięknie, ale to jak zawsez więc nie ma co się powtarzać
a czy przy pergoli coś planujesz posadzić, coś co będzie się pieło albo zacieniało?


Nic nie planuję
Będzie zacieniał żagiel żagiel, żagiel...hehe...ciekawe kiedy
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 11:07, 09 lip 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Jagodaa napisał(a)
A dlaczego Ty tak ladnie masz??? Nigdy za Wami nie nadaze


No ja Cię proszę...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
nawigatorka 14:25, 09 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Moi rodzice mieli duża działkę owocowo-warzywna. Nienawidziłam robić tam nic poza podleganiem flancy kapusty bo mozna było "beblać" w wodzie do woli.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies