Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 15:53, 07 lip 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
babka napisał(a)
Uraczanam widokiem ogrodu Twego Magdo
Selseria i grabowa mają u mnie pierwsze miejsce !
Dzwonka też mam takiego niebieskiego ale na fotce z FC ma kolor różowy czy to tylko takie złudzenie ?


Na fotce to nie FC lecz brązowa trawa i jest różowy kolor ale to bodziszek max frei. I dzwonki tez tam sa
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 15:53, 07 lip 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
malkul napisał(a)

posadziłaś już?


Nie bo w drodze do Ewy właśnie jest
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ewakatowice 15:54, 07 lip 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Magda70 napisał(a)
Justyna...dobrze zauważyłaś to dzwonek karpacki Po przekwitnięciu może troszkę się rozkladają na boki ale nie razi to aż tak bardzo.
Stipy mam już w tylu miejscach, że już starczy. W donicach większych też mam





Tess....czyli witaj w klubie. Ja jesienią dorwę tego co mi sprzedał te jeżówki...ma to jak w banku...niech no tylko przyjedzie na targi!

A to mój kpytnik od Ewci z Katowic







patrz u mnie niby miasto wojewódzkie a takie piękne chwasty mamy
widzę, że muszę wiecej narwać bo łyso...tz. małe ale jaki potencjał mają te "chwasty"
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Magda70 15:56, 07 lip 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
magnolia napisał(a)


coś Ty- niech płaci. My jej potem dorzucimy więcej na wakacje, ale poczuć musi że nie rzuca sie słów na wiatr. A co, twarda ze mnie kobieta.


A pewnie, że niech płaci Też tak uważam.

Pamietam jak kilka lat temu dzieci zaprosiły mnie z okazji dnia matki do restauracji...ha ha...jak liczyły kasę gdy wybieralam menu. Na ile im starczy. Uśmialiśmy się nieźle z eMem.
Stanęło na tym, że one zapłacą za mnie a eM za siebie i dzieci...ale slychać było jak im kamień z serca spadał jak im to powiedział...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
magnolia 15:59, 07 lip 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
u nas jest fajna restauracja gdzie śniadania podają za 1 zł jak się zamówi kawę- bardzo dobre są.
I tak ma lekko, jak zapłaci za same kawy.
____________________
Cleo 16:45, 07 lip 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Widzę, że tematy dzieciowe poniekąd. Moje to jeszcze marnisze przy Waszych gimnazjalistach i jeszcze starszych.

Ale tak sobie pomyślałam, że jak moje dziewczyny będą szły do gimnazjum, to może ja będę już miała piękny ogród? Jak Wy teraz
____________________
Marzenia do spełnienia
Madzenka 23:09, 07 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kurcze to juz lepiej niech moja zarabia na nkwy komputer (stary popsuła.....) niż mam się szlajać za jej pieniądze po knajpach
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konieczki 10:42, 08 lip 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Kurcze a Wy pomagałyście chętnie mamą jak byłyście w ich wieku? "Zapomniał wół jak cielęciem był"
Ostatnio spotkałam kolezankę mojej starszej(12l) i mówi mi że zbiera maliny aby dorobić. Takie pierwsze zarobione pieniądze ciężej się wydaje. U mnie córa dostaje to co chce (ale w granicach rozsądku), ale pomyślała sobie czemu nie ma pomóc zbierać koleżance maliny. Trochę dla zabawy trochę dla szacunku do pieniądza (że tak samo łatwo nie przychodzi). No i sobie pomarzyłam, bo jednak wolę aby pomogła mi w opiece nad młodszą siostrą (3l).
No moja jeszcze po knapach się nie szlaja -prędzej mamusia (tatuś nie lubi tych klimatów i krakowskie skąpstwo nie pozwala mu zapłacić 8zł za piwo)

Magnolia aleś Ty za młoda na takie duże dzieci
____________________
Zielonym do góry... :)
Ensata 10:50, 08 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
magnolia napisał(a)


nie po mnie raczej. Sąsiadkę mam nadpobudliwą.... i chyba męża.
hahhahah, sprawdz czy furtki nie ma w płocie potajemnej.

Super, że sama zapłaci, sama wymagam od dzieci i uczę, że pieniądz ma wartość, a nie wychodzi ze sciany w bankomacie. Syn jak chce drogie buty, dla mnie kompletnie bez sensu, ale....to musi sobie dołozyc, zaoszczedzić itd.
____________________
W kolorze blue
Ensata 10:58, 08 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Konieczka, chętnie nie, ale ja nie dyskutowałam, to mnie odróżnia od moich dzieci. Rozpasane to do granic bólu i leniwe. Ja w ich wieku jechałam na szmacie, bo sprzatanie było moim obowiązkiem. Słowem nie jęknęlam, a te...leniwe bestie licytują, kto ma zmywarkę rozpakować.
____________________
W kolorze blue
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies