Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

ewa004 15:08, 10 wrz 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Gdzie ta gąbkę kupić ????


Grabowa jest prześliczna ...aż obrzydliwie prześliczna ....
Buziaczki Piękna
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Tess 15:12, 10 wrz 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12101
ewa004 napisał(a)
Gdzie ta gąbkę kupić ????

W Rossmannie kupiłam.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
malkul 15:35, 10 wrz 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Magda70 napisał(a)
i na koniec grabowa z drugiej mańki


Dawno brzydko nie mówiłam

a to takie Zajebiste
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
ewakatowice 15:39, 10 wrz 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Grabowa jest obrzydliwie piękna, aż mnie mdli od takich pięknych widoków.'Wredne baby

____________________
Ewa - miejsko&sielsko
siakowa 16:46, 10 wrz 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Tess napisał(a)

W Rossmannie kupiłam.

W rosmanie się nie opłaca. Ta gąbka sie zużywa więc lepiej kupić w necie na allegro większą ilość wtedy po kilkadziesiąt groszy wychodzi
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Madzenka 19:32, 10 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Magda napisz mi plizzzzzzz mimo weekendu jaka masz sesleria! Bo musze dokupić a moja tez kwitnie wiosną a druga latem..... I nie wiem która to odmiana

mam blat czarny i biały, oba lubie aczkolwiek biały z konglomeratu nie wymaga żadnej pracy a czarny granit przy oknie pięknie się błyszczy i wymaga ciaglej uwagi. Nie zamieniła bym żadnego z blatów. Szkło mam na meblach i uważam, że lepszego materiału do kuchni nie ma, ale jak bym po szklanym blacie zgrzytała nożem to bym chyba żeby straciła. ..
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Magda70 20:01, 10 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Jagoda - ano śliczna....nawet jak przyjdzie pora, ze zżółką jej liscie to i tak śliczna

Tusiawka - no ja też gruby ogladałam...ale czy to konglomerat?? jezu nie znam sie i nie wiem...ciemna masa jestem w tym temacie. Będę pytać..

Ensata - blat od zakochania..hmm...nie mam go jeszcze ale znalazlam na stronie http://www.egger.com/PL_pl/decor/?A=decor-pl-PL-ZOOM-F210-ST9-Eurospan+blaty+robocze-&N=4294967265+4294962733+21&Nao=8 Niby się zakochalam a i tak się zastanawiam czy jednak nie lepszy z polyskiem...

Na weekend jadę Do Dźwirzyna kolo Kolobrzegu i mam zamiar przy okazji spotkać się z taką jedną laską....

bdan - jak to mawia Magnolia: jeśli Ci się nie podoba to tnij. Ona za 2 tyg będzie piękna. Ja bym cieła

Malkul....pijesz do tego, że krzywo ta linia wyszla oj,.,,

Tess - a po co żeś na tę miotłe wlazła??? Gdzie lecisz laseczko

Ewa - wzajemnie buziaczki ślę co do gąbki to widzę, że dziewczyny pomogly

Malkul - dawno to pojęcie względne Merci!!

EwaKatowice - Jak Cię mdli od pięknych widoków to rozumiem, że do Swojego pieknego ogrodu nie też nie zaglądasz

Siakowa - dokładnie jak piszesz

Madzen - spoko...weekend zaczynam jutro
ta sesleria którą wczoraj pokazywalam to sesleria skalna caerulea - ona jest z tych niższych.
Szklany blat u mnie w grę też nie wchodzi...dostałam kiedyś deskę szklaną...sluży jako ozdoba...nie cierpię na niej kroić. Wrr,,aż mnie dreszcze przechodzą
Konglomerat...hmmm...

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beta 20:07, 10 wrz 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Magda70 napisał(a)




Na weekend jadę Do Dźwirzyna kolo Kolobrzegu i mam zamiar przy okazji spotkać się z taką jedną laską....





to pozdrów ją ode mnie...a Malutką ucałuj...zresztą Obie możesz ucałować
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Magda70 20:18, 10 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)


to pozdrów ją ode mnie...a Malutką ucałuj...zresztą Obie możesz ucałować



oki

a byłaś w ten weekend tam gdzie mialaś być??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:26, 10 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
A teraz porównanie Carex the beatles...
Pisałam, że ta w słońcu rośnie gorzej...teraz małe uściślenie: ta w slońcu nie jest tak fajnie zielona jak ta która ma cień... Ale jest jeszcze jedno ale u mnie. Posadzone są na rabacie grabowej....ktora jest pokryta miejscami agrowłokniną.

I tam gdzie wyrwalam cały kawał agro pod beatlesy trawa strasznie się rozlazi i wcale nie ma czuprynek...a tam gdzie zrobilam tylko dziury pod beatlesy są fajne czuprynki...







____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies