Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

lojalna_ 20:42, 28 wrz 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Magda70 napisał(a)
Prawie jak u Malkul...ale słowo daję, że nie zgapilam od niej Miałam już wcześniej polożone
Obrodziło mi w tym roku w dynie ozdobne...w chałupe leżą, na parapecie a i do pracy sporo wytargałam...





to jeszcze troszkę żółtego







Pieknie wiesz ja tez tsk mam zrobie cos i kurde juz to ktos dawno temu wymyslił wierzymy cudnie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
makkasia 20:42, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Mam selserię skalną kupiłam 2 sadzonki z Obi przecenioną na 2 zł w tamtym roku. Były zabiedzone ale poprawiły wygląd po 2 dniach od posadzenia teraz mam 6 pieknych kępek
Gratuluję nowego miejsca na ziemi i też się cieszę na myśl o nowym serialu
Grabowa no cóż zjawiskowa
Jak przeżyłaś siatkarską porażkę. Ja ryczałam razem z chłopakami Ale c sie odwlecze to ...jestem tego pewna, że będą grać w Rio
macham
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Magda70 20:57, 28 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
makkasia napisał(a)
Mam selserię skalną kupiłam 2 sadzonki z Obi przecenioną na 2 zł w tamtym roku. Były zabiedzone ale poprawiły wygląd po 2 dniach od posadzenia teraz mam 6 pieknych kępek
Gratuluję nowego miejsca na ziemi i też się cieszę na myśl o nowym serialu
Grabowa no cóż zjawiskowa
Jak przeżyłaś siatkarską porażkę. Ja ryczałam razem z chłopakami Ale c sie odwlecze to ...jestem tego pewna, że będą grać w Rio
macham


Kasiu, ja w nich wierzę... Grają fajnie i myślę, ze Rio będzie ich. Na razie czekam na ich mistrzostwa za 2 tyg
Na mecz z Włochami nawet wstałam o 3.30
5-10 stycznia turniej w Berlinie...w sumie wcale nie daleko ode mnie kusi...


Tylko dziewczyny troszkę rozczarowują...ale liczę, że w środę odbiją się od dna



____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ag_zie 21:09, 28 wrz 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Piękne ujęcia pięknego ogrodu
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
21:15, 28 wrz 2015
wracam do selserii ...czy ty ją na wiosnę ścinasz?


może już o to pytałam ale się zagubiłam i nie pamietam
Magda70 21:18, 28 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ha ha ha...chyba dane na tem seslerii sobie do schowka skopiuję i tylko będę robiła kopiuj - wklej

Seslerię ciełam wiosną i potem w lipcu drugi raz. Ona bardzo szybko - bo już w 2 tyg odrasta....
Jakiś czas temu nawet pokazywalam po kolei fotki sesleri z różnych miesięcy...koniec sierpnia- początek wrzesnia....jakoś tak



____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
21:28, 28 wrz 2015
ufff ...czasem trzeba niektóre rzeczy po 100x powtarzać żeby się utrwaliły...a one i tak się ulotnią
Ensata 21:32, 28 wrz 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Magda70 napisał(a)
Ha ha ha...chyba dane na tem seslerii sobie do schowka skopiuję i tylko będę robiła kopiuj - wklej

Seslerię ciełam wiosną i potem w lipcu drugi raz. Ona bardzo szybko - bo już w 2 tyg odrasta....
Jakiś czas temu nawet pokazywalam po kolei fotki sesleri z różnych miesięcy...koniec sierpnia- początek wrzesnia....jakoś tak



Bardzo proszę, gdyz albowiem ja na bank bede pytała w przyszłym roku. Teraz pewnie tak sprytnie sobie schowam info, że pozniej nie znajdę:_)
____________________
W kolorze blue
makkasia 21:35, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Magda70 napisał(a)


Kasiu, ja w nich wierzę... Grają fajnie i myślę, ze Rio będzie ich. Na razie czekam na ich mistrzostwa za 2 tyg
Na mecz z Włochami nawet wstałam o 3.30
5-10 stycznia turniej w Berlinie...w sumie wcale nie daleko ode mnie kusi...


Tylko dziewczyny troszkę rozczarowują...ale liczę, że w środę odbiją się od dna




Może sie dzisiaj odblokowały mam nadzieję. Ja też maiłam budzenie 3:30 taaa. wkurza mnie, ze ten Berlin nic nie daje no daje ME ale do Rio nic dopiero styczniowe kwalifikacje.
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 21:37, 28 wrz 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Zapomniałabym, pięknie tym żółciom na tle szarości, idealnie
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies