Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Ensata 08:52, 30 wrz 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Magda ratunkuuuuu, czy trzmielina minimus się u Ciebie przebarwia na jesień? Sprzedali mi coś jako minimusa i jest własnie pomarańczowe:_(
____________________
W kolorze blue
Magda70 08:58, 30 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ewkakonewka napisał(a)
Czadowo jest. A z Malkul jakoś mi się od początku mylisz Obydwie udane jesteście jak mistrzostwo świata


polinka napisał(a)


Też mi się mylą i zawsze muszę się dłużej zastanowić u której jest długi pas gracilimusów

Buziaki Madziu


Ha ha...dobre jesteście
Bo my dwie takie same zołzy jesteśmy....



____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Ensata 09:00, 30 wrz 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Ty tu nie piton na forum, tylko gnaj mi oglądać trzmielinę, bo ja mam stan przedzawałowy!
____________________
W kolorze blue
Magda70 09:00, 30 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ensata napisał(a)
Magda ratunkuuuuu, czy trzmielina minimus się u Ciebie przebarwia na jesień? Sprzedali mi coś jako minimusa i jest własnie pomarańczowe:_(


No i co? Mam Cię dobić??
Wczoraj się akurat jej uważnie przyglądałam i jest zieloniutka....cała.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:01, 30 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ensata napisał(a)
Ty tu nie piton na forum, tylko gnaj mi oglądać trzmielinę, bo ja mam stan przedzawałowy!


pognałam i nic nie widze!!!!!!


aaa miałam gnać do siebie?? ha ha ha ha...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:05, 30 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
tusiawka napisał(a)
Ślicznie trawkowo.
Czy Hakone sieje się u Ciebie.
Planuję moją rozmnożyć, bo cudna jest tylko strasznie droga.


Siać to się nie sieje...ona raczej tak rozłogowo lezie więc pozostaje mi wycinać rozłogi.
Wcześniej wykopywałam i dzieliłam na dwie, trzy części - też spokojnie daje radę.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Ensata 09:07, 30 wrz 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Magda70 napisał(a)


No i co? Mam Cię dobić??
Wczoraj się akurat jej uważnie przyglądałam i jest zieloniutka....cała.
Ladacznice inaczej, to co ja mam do jasnej anielki w ilosci 23 sztuki w ogrodzie buuuuuuuuuuu. Córy Koryntu!, obyś parcha dostał sprzedawco jeden, wiecznej impotencji i biegunki w toalecie publicznej. Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
____________________
W kolorze blue
Magda70 09:08, 30 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ivo napisał(a)



Hmmm...Ivo.

Ja moich stip nigdy nie zabierałam do domu. Wszystkie zostają w gruncie i same się rozsiewają na potęgę. Zaczynam je traktować jak chwast i teraz jak widzę, że gdzieś wylazła wyrywam i wywalam...
Te na chodniku zostaną...albo przeżyją albo nie ich sprawa - mam ich w innych miejscach duuuużo

A te Twoje co dostałaś to kwitną??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:11, 30 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ensata napisał(a)
Ladacznice inaczej, to co ja mam do jasnej anielki w ilosci 23 sztuki w ogrodzie buuuuuuuuuuu. Córy Koryntu!, obyś parcha dostał sprzedawco jeden, wiecznej impotencji i biegunki w toalecie publicznej. Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Jezu, może ona faktycznie przenawożona czy cos....??? Moze wiosną się poprawi?


Współczuję sprzedawcy.... będzie miał dziś ciężki dzien...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Ensata 09:15, 30 wrz 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Wez no zobacz, pokazałam, buuuuuuuu. Ja jej niczym nie nawoziłam:_( U mnie dałam fotę. Nie, ona wygląda ze tak ma, kuzwa, płonący dywan sobie położyłam. Fakira może jeszcze dodam z plastiku na środek..
____________________
W kolorze blue
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies